Jump to content

Photo

Кои ползва www.ePay.bg?

• Please log in to reply
50 replies to this topic

Poll: Ползвате ли www.ePay.bg?

Ползвате ли www.ePay.bg?

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#1 Pisach

Pisach

просто човек

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1218 posts

Posted 14 July 2004 - 15:16

Понеже ползвам www.ePay.bg от няколко месеца за да си плащам БТК-то, НЕК-а, М-тела, а от този месец смятам да пробвам и с Евроком-а и НОИ-то (самоосигурявам се), искам да питам има ли и други ентусиазти като мен? Някой плащал ли е по този начин на Евроком-а, т.е с платежно нареждане от www.ePay.bg?
"Невъзможно е само силна дума използвана от слаби хора. Невъзможно е.......нищо!"

Най-евтиния хостинг www.pisach.com!!

#2 Aeon

Aeon

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1131 posts

Posted 14 July 2004 - 15:24

Ми аз до преди 2-3 години си плащах нет-а от Обител ама сега като съм с кабелен не я използвам

#3 ROBIN

ROBIN

DOCTOR

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1003 posts

Posted 14 July 2004 - 16:06

ами аз не го ползвам защото няма как да си взема фактура ако плащам чрез сайта :)
A crazy mind is a joy forever!

#4 sMARTBomber

sMARTBomber

2 метра мъж

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2356 posts

Posted 14 July 2004 - 18:07

от година ползвам и си спестявам доста обикаляне по каси...
А с платежно нареждане се оскъпява с 1 лев, иначе принципно може, но не съм пробвал

Edited by sMARTBomber, 14 July 2004 - 18:14.

If you can't be good - be bad...

#5 kicko

kicko

reverser

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1513 posts

Posted 14 July 2004 - 19:04

и аз го ползвам от доста време, плащам си GSM-а, купувам ваучери за сестра ми...
сметките за ток и телефон само съм ги регистрирал за да мога да гледам кога са готови и за каква сума са

би било хубаво да можеше интернета и кабелната да се плаща (EK да се регистрира като търговец) ама ... засега май не може, това с платежното не ми допада като идея

#6 mashev

mashev

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 posts

Posted 14 July 2004 - 19:14

Аз го ползвам да си плащам сметката за GSM-a, и да прожерявам за сметката за домашен тел. Ако Евроком се регистрират като търговци бих си плащал и таксите през еpay.
СВОБОДА И РАВНОПРАВИЕ ЗА БЪЛГАРИТЕ
ВАЗ 2101 The Best Car Ever Made

#7 lyubo

lyubo

Член

• Members
  • PipPip
  • 100 posts

Posted 14 July 2004 - 19:19

Ползвам ePay от 2002-ра и нямам никакви оплаквания.

удобно
и
сигурно съм спестил разкарване до къде ли не

П.С. Сигурно не значи, че няма риск,
значи, че риска е еквивалентен или по-малък от този да излезеш на улицата;)

Edited by lyubo, 14 July 2004 - 19:20.

#8 Airfan

Airfan

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 441 posts

Posted 15 July 2004 - 00:49

Определено бих се радвал ако можеше да си плащаме на Евроком през epay.
Иначе и аз употребявам. :punk
www.jtd-team.net
---------------------
Pleasures remain
So does the pain

#9 sMARTBomber

sMARTBomber

2 метра мъж

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2356 posts

Posted 15 July 2004 - 00:55

Единственото ми разкарване е това всеки месец :(
Ходенето до касата на еврокома в Кършака...

If you can't be good - be bad...

#10 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7960 posts

Posted 27 August 2006 - 09:10

Във връзка с промените в сайта на www.epay.bg нямаше достъп ден-два, според newsletter-a им на 26.08 щели да завършат трансфера. Днес обаче още нямам достъп и ми дава невалидни потребителско име или парола.
Някой има ли акаунт там и дали може да влиза днес?
Че започвам да се притеснявам..

ASUS M2N-SLI-Deluxe | X2 5600+ / 2.8 GHz / 2MB | Zalman CNPS9500 | 8 GB SuperT DDR2/800 | WD 640GB Black + Seagate 500+320GB | ASUS EN9600GT SILENT | Dell E248WFP 1920x1200 | X-Fi Xtreme Music | ASUS 22B2S | A4 KV-300H | A4 V-track F3 | CMStorm Speed RX M | Case ASUS | Fortron 400PNF | UPS ARTronic Online 1kVA LCD || Windows 7 Enterprise SP1 x64, (24/7)

#11 Deyan

Deyan

West Sider

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1645 posts

Posted 27 August 2006 - 10:27

Работи!
И User Interface-a е добър...
...

#12 lukather

lukather

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts

Posted 27 August 2006 - 12:32

само не мога да разбера как да си регистрирам банкова карта щото нешо линка не е активен...някой да знае нещо по въпроса ?

#13 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7960 posts

Posted 27 August 2006 - 12:40

само не мога да разбера как да си регистрирам банкова карта щото нешо линка не е активен...някой да знае нещо по въпроса ?

Явно не е готова докрай системата и в момента не допускат нови регистрации.
На мен лично дизайна ми харесва, но е добре да вкарат повече интуитивност и избор - т.е. в менютата.
Иначе по моя проблем, картата е към Хеброс, вие дето влизате нормално към Хеброс ли сте?
Картата пише, че е валидна до 11/08, предполагам е 2008-ма, вече забравих до кога трябва да е валидна, но за всеки случай я забраних от банкомат за интернет операции.

ASUS M2N-SLI-Deluxe | X2 5600+ / 2.8 GHz / 2MB | Zalman CNPS9500 | 8 GB SuperT DDR2/800 | WD 640GB Black + Seagate 500+320GB | ASUS EN9600GT SILENT | Dell E248WFP 1920x1200 | X-Fi Xtreme Music | ASUS 22B2S | A4 KV-300H | A4 V-track F3 | CMStorm Speed RX M | Case ASUS | Fortron 400PNF | UPS ARTronic Online 1kVA LCD || Windows 7 Enterprise SP1 x64, (24/7)

#14 Runner

Runner

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5243 posts

Posted 27 August 2006 - 13:59

Само дебитна карта ли ми трябва, за да мога да си плащам сметките чрез този сайт? Каква е вероятсността да изгоря по някакъв начин и изобщо, какво може да стане?

#15 Slain

Slain

zzzzzzzzzzzz

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2933 posts

Posted 27 August 2006 - 14:17

искам,но не мога ...трябват и фактури инъче ако беше само за вкъщи можеше да го ползвам,но то така или инъче трябва да се ходи за фааакктури и нямам смисъл от него

#16 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7960 posts

Posted 27 August 2006 - 15:18

Само дебитна карта ли ми трябва, за да мога да си плащам сметките чрез този сайт? Каква е вероятсността да изгоря по някакъв начин и изобщо, какво може да стане?

Почти.
Трябва дебитната карта, с която разполагаш, да е издадена от банка, включена в списъка на epay.bg, т.е. не всички банки дават карти, които могат да се използват с epay.bg. Например ОББ картите нямат такава възможност. Поне засега.
Иначе отиди на банкомат, ако не си сигурен, влез в меню Други Услуги, и там виж дали има опция Интернет разплащания или нещо подобно с думата Интернет в него. Ако има - късметлия си с картата си :)
Просто трябва да я активираш (безплатно) за интернет разплащания, и това е - после правиш регистрация в epay.bg, като гледаш паролата да е сложна и дълга.
Моя случай е леко притеснителен, че не мога да вляза днес с акаунта си там, засега забраних картата от банкомат, утре ще видим каква е причината да не ме допуска, след като другите казвате, че влизате без проблеми.
Иначе имам доверие в системата, от около 2 г. само с нея плащам почти всичко, сега това леко ме притесни и ще го разнищя, утре мисля да си открия нова карта в Хеброс или ПИБ, за epay разплащания.

#17 SystemAdmin

SystemAdmin

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 27 August 2006 - 17:30

Относно състоянието на ePay.BG в момента се извършва обновяване на базата данни, поради тази причина е възможно част от услугите в сайта да бъдат недостъпни за регистриралите се потребители, тоест за една част от потребителите може да бъде невъзможно да влезна в системата, за друга част всичко да е наред а за трети да липсват данни за някои периодични сметки, също така е възмо за част от вече регистриралите се потребители след опит да влезнат в системата да им бъде изведено съобщение, че е необходимо да си сменят e-mailа си, както казах това са проблеми свързани с обновяването на базата данни и преминаването към новата версия на сайта. Очаква се системата да заработи напълно на 28.08.2006г.

п.п. Относно плащанията, възможно е плащане и с кредитни карти, за сега само MasterCard (местни и/или международни) но за сега с тя не може да се плащат периодични смети. Могат да бъдат извършвани плащания само към някои online магазини. Относно дебитните карти, може да се плаща само с карти, които са в системата на БОРИКА (а също и дебитни карти Maestro с логото на БОРИКА). Дебитни карти в системата на борика могат да бъдат разпознати и по първите 4 цифри, които са "6760".

Плащането с карти на ОББ за сега е невъзможно поради простата причина, че те са отделени от системата на БОРИКА, ОББ имат изградена собствена банкоматна система (UPay) различна от БОРИКА.

Ето и списъка с Банки, които може да използвате за разплащане през системата на ePay.bg
----
Първа Инвестициона Банка
ТОКУДА Кредит Експрес Банк
HVB Хебросбанк
Общинска Банка
Росексимбанк
Търговска Банка Биохим
Стопанска и инвестиционна банка
Райфайзенбанк (България)
Търговска банка Алианц България
ИНГ Банк
Централна Корпоративна Банка
ТБ Нефтинвестбанк
Евробанк
Корпоративно Търговска Банка
SG Експресбанк
Юнионбанк
Банка ДСК
ПроКредит Банк
Демирбанк България
Булбанк
Банка Пиреос
Международна банка за търговия и развитие
Пощенска банка
----

Поздрави!

Edited by SystemAdmin, 27 August 2006 - 18:32.

ABSOLUT.excitement ABSOLUT.passion ABSOLUT.ecstasy ABSOLUT.eccentricity

Никой не може да ти даде това което, аз мога да ти обещая!
--------------------

#18 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7960 posts

Posted 27 August 2006 - 19:12

SystemAdmin, да, последният списък може да се види на сайта им, но съгласи се, че това което пишеш тук е прекалено важна информация, за да не присъства в сайта на epay.bg. Аз лично получих newsletter, който гласи, че от днес системата ще работи! Никакви други съмнителни изказвания от рода на "..очакват се някои проблеми с някои потребители вследствие трансфера на БД.." или нещо подобно.
А мога ли да попитам ти откъде разполагаш с тази информация? По начина на изказване предполагам, че работиш там или си свързан по някакъв начин с тях.
При всички случаи на тяхно място не бих пускал системата дори за някои потребители системата да работи, докато не заработи изцяло. За един ден едва ли щяха да станат катаклизми, след като поне 2 дни са били офлайн.
Повярвай, не съм единствен с подобни притеснения.

#19 SystemAdmin

SystemAdmin

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 27 August 2006 - 19:38

Място за притеснение няма, системата е дълго време тествана и проверявана, както казах по-рано, много потребители работят със ситемата и в момента без особени проблеми, това че при някакъв процент от тях не е напълно функционална за още 1 дена не смятам, че е проблем още по-малко да е катаклизъм.

Относно въпросът ти от къде имам тази информаця, да работя там.
ABSOLUT.excitement ABSOLUT.passion ABSOLUT.ecstasy ABSOLUT.eccentricity

Никой не може да ти даде това което, аз мога да ти обещая!
--------------------

#20 [mAd_cAt]

[mAd_cAt]

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 387 posts

Posted 27 August 2006 - 19:42

И при мен не функционира нормално.Показва ми че наличноста по всичките ми карти е 0 и ми казва, че нямам регистрация за Извлечения.

Edited by [mAd_cAt], 27 August 2006 - 19:42.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users