Jump to content
BulForum.com

Играх ... открих, че е боза


po_taka

Recommended Posts

Тука давате игри дето само сет заемат времето за ДЛ... та поне да няма много пострадали от издънките ...

Initial D Mountain Vengeance (2004) информация от тук

нз защо ама като я пуснах си спомних за игрите от Нинтендо64 о6те .....

а за оправлението нямам думи ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Де да бяха само тези игри :wir . Напоследък си свалям това онова и забелязвам че е пълно с такива неземни глупости че не е истина :lol:

Link to comment
Share on other sites

Doom-овете / играл съм само 1 и 2 /май/ / верно са голяма боза. За тройката ми казаха само някои неща и не смятам изобщо да си губя времето и с нея.. Иначе бози колкото искате - 90% от игрите са пълни бози , май е по-добре да се каже кои не са... Работата е там ,че всичко е субективно и аз както си намирам Дуум за супер тъп екшън без грам смисъл вътре , така някои други го възхваляват до припадък... За тази цел май си има разни рейтинги по разните страници - gamespy , gamespot ... Ама , както решите - за мен има само няколко свестни игри и те са : Wolfenstein 3D /още от едно време/, Half-life / and the exp / , Starcraft / and BW / , Might and Magic 7 , Grim Fandango, Full throttle / да ама на места пикселите развалят играта :/ / - това са засега и май в скоро време няма да има нови в тази класация.

Късмет.

Link to comment
Share on other sites

...Работата е там ,че всичко е субективно...

...За тази цел май си има разни рейтинги по разните страници - gamespy , gamespot ...

А, а, а... на там бия и аз ;)

Тук малко хора ще дадат обективно мнение. Повечето (както и създателя на темата) ще "изпрюят" една боза и толкоз... Ама не се прави така...

Link to comment
Share on other sites

Ами как. :huh:

 

Щом ще засягаме темата за хубави игри нека да засегнем яко и диаблото.Ако има фенове кажете да направим топик.Все пак това е класика.Но незнам дали вече няма такъв топик. :blush: :moon:

 

А междувпрочем не се обиждаи teddy king но много обичаш да се заяждаш със хората. :angry:

Link to comment
Share on other sites

С никого не се заяждам и никого не съм искал да обиждам!!! Извини ме, ако се чувстваш засегнат... И за подобни приказки си има ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

T|emata e dobra, no kato gledam se napalni s gluposti vatre i mai ste trqbva da se CLOSE-ne.

 

PS: Respect

Link to comment
Share on other sites

Yu-Gi-Oh -- Щях да повърна като я видях,да е игра един приятел.Супер тъпа е.Освен за даца под 5 години може би.

Link to comment
Share on other sites

Може да ме линчувате, но аз не харесвам WarCraft3 и всичките и серии там.  :wir

Warcraft има хубава графика , дори много хубава и изобшо играта е доста добра и не е за тая тема.

Yu-Gi-Oh -- Щях да повърна като я видях,да е игра един приятел.Супер тъпа е.Освен за даца под 5 години може би.

Въпроса дали е тъпа е спорен .

Играта е наистина много тъпа , ако незнаеш пражилата , чудовищата и т.н. ,

а ако не си падаш и по детското наистина ще ти е тъпа

За Yu-Gi-Oh! наистина трябва да си мнооого гоооолям фен на филмчето за да ти хареса играта, но ако не ти се дават пари за карти е идеално решение

Мен например ми хареса , но само за 3 дена.

Също това че в темата и има 242 поста говори добре

 

 

 

-----------------------------

Доколкото че сте слагали неща за DOOM 3 , нямам думи ,

та това е играта на 2-ро място по графика за сега ( според мен )

Link to comment
Share on other sites

Yu-Gi-Oh -- Щях да повърна като я видях,да е игра един приятел.Супер тъпа е.Освен за даца под 5 години може би.

 

Ej sega pak prepe4eniq shte te ubie, che toj e goljam fen na igrata. :D :D

Abe az otkoga razpravjah v drugata tema za DOOM 3, ama nikoj ne iskashe da me chue....maj njakoi sa se osvestili veche. :P

 

P.S. prepe4eniq, T-King imashe predvid, che ima malka razlika mejdu "Edit" i "PM" :)

Link to comment
Share on other sites

Warcraft има хубава графика , дори много хубава и изобшо играта е доста добра и не е за тая тема.

 

Значи това дали една игра е хубава се определя само и единствено от графиката? Така ли да разбирам....?

 

Хахах тогава значи най-любими ще са ми игрите дето изобщо не ми тръгват ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...