Jump to content
BulForum.com

Защо пилето е пресякло пътя?


Recommended Posts

The`ScorpioN:Защото е видяло една прекрасна звезда и тръгнало да я гони , колко патриотично нали Grimjaur?А не кат' твойте циганчета  ;)

afx: Както знаете всички пилето се почувствало самотно и видяло сбирщината на клуб "самотно сърце" (извинявайте че лого-то на клуба не бачка , от чужд сайт е и може би евроком имат проблем) от другата страна на платното и решила да намери своята половинка  :love  :wub:

Lord_Gudo: бат' тъпото пиле , майна!Аз ако бях на негово място направо въф фурната щях да се забия (или може би за т'ва е пресякло :bgrin: )

Veseo:За съжеление кракната версия на "пилето пресича улицата: все още няма, но когато се появи веднага ще я ъплоадна .

Jane_Doe: И така храбрата българка с неистови усилия измъкнала кола ....офф абе аз за какво говорих ??Да живее батко ви Христу

Blitz_krieg_1941 Абе , т'ва съ пълни глупости....пресякло щото търсило надежда пууууу отишло е да си сложи 1000000 GB харддиск и да си поднови видеокартата....а може да е видяло Хитлер и да е посикало афтограф  :punk

snatch офф ти ся к'во ,за забавен ли се мислиш? Ае порастни малоко , пубер пъпчасъл  :angry:  :angry1

 

 

Червеното е верно ( особено първото ).

 

Синьото не е. Може да го е казал на теб но със сигурност не го е казал на мен. НЕ СИ СЪЧИНЯВАЙ.

 

jimmy от south park ( епизодите ): За да прави секс със гълъба отсреща.

N_igma: Абе писах в топика за RC колички и не схванах въпроса.

Jane_Doe: Za da se nau4i da ne pi6e na 6liokavica.

Lord_Gudo: абе да ти кажа честно намирам някой пилета за възбуждащи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply
Страхотна тема!Не спирам да се смея:)

Нека и аз да се включа,пък както казва една позната,"нищо лично,ама..."

 

GeorgiK - Пилето просто беше отвратено от разпуснатото държание и перверзия,управляващи от тази страна на пътя...

 

Разгеле и мене да ме спомене някой с нещо хубаво... А и с нещо наистина, което съм... Точно попадение.

Link to comment
Share on other sites

А,сетих се за още един възможен отговор от моя страна ;)

RiMy_SuN - На пилето му беше омръзнало да се крие от нахалните папараци,опитващи се да го "щракнат" във всеки един момент...и реши да потърси спокойствие ;)

Link to comment
Share on other sites

Видяло е друго пиле, което има тлъст червей в човката си, и е решило да му го вземе :)

Edit: The` ScorpioN: Нека поговорим за вродените нагласи у пилетата към завистта и дали те на са причината да пресекат пътя на своя морал, търсейки по-лесен начин за живот...

Link to comment
Share on other sites

Джорж Буш:

Това е пиле-терорист и ние на всяка цена ще спрем неговия поход.

 

Tne `SropioN:

Пилето се е уплашило от смеховката ми и за това е тръгнало да бяга.

Link to comment
Share on other sites

jozo: на пилето му беше писнало да решава задачи по цял ден и да копае на нивата и за това реши да предприеме голяма стъпка в живота си за да не остане недоебано цял живот като мен.

Link to comment
Share on other sites

ZGAN:пилета ,милета...кво сте се разспамили,мислех ви ве4е за големи хора,ама явно не съм познал!

на печелевшите 4естито ;)

topic closed :excl:

Link to comment
Share on other sites

ZGAN:пилета ,милета...кво сте се разспамили,мислех ви ве4е за големи хора,ама явно не съм познал!

на печелевшите 4естито ;)

topic closed :excl:

само една редакция ако може да внеса:

 

ZGAN: pileta,mileta...kvo ste se razspamili, misleh vi ve4e za golemi hora, ama qvno ne sam poznal! Na pe4eliv6ite 4estito ;)

Topic Closed :excl:

 

Предполагам че така е по достоверно ;)

Link to comment
Share on other sites

Lyv4o: Пилето може и да не бъде поразено от гръм докато пресича ако се изключи от кабелопреносната и ел. мрежата :)

Link to comment
Share on other sites

@Blitz_krieg_1941 че къде пише че ти е го е казвал ??Света не се върти около теб :D ;)

Otli4nik:оооооо и к'во :woot

Bate_pesho: т'ва съ пълни измислици , как може да ги говорите...аз обичам реални неща !!

RIP:За съжеление кратко , но много хубаво филмче в което главна роля играе Пилето (и трявба да ви кажа че е жестоко).Става въпрос за това как пилето пресича пътя и... айде няма да издавам ;) С нетърпения очаквам втората част !

L1verus:Абе к'во пиле те гони ве ? Ти гледал ли си футбол ?

Salida:АМи пилето е луд фен на Реал Мадрид ,видяло фен на барса и решило да го изкърти.

Lyv4o:Поради грамотевична буря се наложи да си изключи модема и ПС-то и да не се изкушава да ги изключи , пресече

Link to comment
Share on other sites

Боно:

Това пиле има нужда от нашата помощ и трябва да се действа преди да е станало късно.

 

Сашо Диков:

Ето нека видим тази спорна ситуация на повторението, дали Пилето наистина е в засада.

 

Ф. М. Достоевски:

Пресичайки пътя, пилето внезапно прималя и получи епилептичен припадък.

 

Боби Турбото:

Защото иска да го смачкам с моето Ауди А6, проблем? Имам 6000 марки, проблем?

 

Спортния коментатор:

- Този иначе толкова симпатичен бройлер...

- Господ е Пиле!

- Пилето, в жълто на вашите екрани, преодолява дистанцията с феноменална скорост. И ето, да, да това е нов олимпийски рекорд!

Link to comment
Share on other sites

Разглобил съм се от смях! НЕЕЕЕЕЕЕ, не сте хора, благодаря ви на всички за страничния поглед над писанията ми - 99% от бъзиците, поне по мой адрес са верни, много на място - разглобил съм се!

Добавено: За първи път гледам в 'Тя и Той' да има повече хора от 'Others', и половината тук... Т'ва разбива тиража...

 

b0r3d:

- ::не отговаря на въпроса защо пилето е пресякло, но за сметка на това коментира последния писал::

 

Net_Fighter:

- Искало е да види прекрасното ми дете!

 

farrell:

- На отсрещтната страна на пътя е имало двулитрова PVC бутилка бира.

 

XpucTyyy:

- Аз съм всъщност пилето и моите действия - тоест пресичането на този метафоричен път са една много тънка провокация, на която всички вие до един се вързахте. Доказахте колко сте тъпи и ограничени и вдъхновен от интелектуалните ви постижения отивам да се изакам.

 

w00x:

- Христино, доказваш за пореден път колко си тъпа, проста и безмозъчна, да ти го начукам!

 

Prostaka:

- Христууу - ти си смотан комплексар!

 

sMARTbomber:

- Христууу много си тъп и ограничен

 

XpucTyyy:

//след като всички във форума са се изредили да го псуват, затапва грубо всеки от тях поименно//

Link to comment
Share on other sites

Малък ЕДИТ:

Сашо Диков:

ъъъъъъъъъъъъ Ето нека видим тази ъъъъъъъъъъъъъъъ спорна ъъъъъъъъъъъъъъъъ ситуация на повторението, ъъъъъъъъъъъъъъъъ дали Пилето наистина е в ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ засада.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Джордж Буш:

- Пилето е терорист, то е пресякло пътя за да извърши акт на тероризъм, за това ще бъде бомбардирано, а курника му ще бъде окупиран. Няма да спрем да се борим с тероризма по света!

 

Петър Стоянов:

- Пилето Е!

 

Азис:

Как го боли...

пиле прости!

Какво ти направих

защо ме остави...

(тоест пилето е пресякло пътя, за да остави Азис)

 

Мара:

(към пилето)

Направи го, направи го

Харесва ми така!

Пресечи го, пресечи го,

харесва ми така!

 

Кондьо:

Коко, коко, коко....

 

Христо Стоичков:

Който пресича - печели!

Който не пресича - не печели!

...

Мамата, мамата, мамата на пилето

 

Любослав Пенев:

- Който не харесва пилето - да духа супата

 

Новото Време:

- Пиле, нямаш повече време за губене, пресечи пътя, гласувай с бюлетина номер....

Link to comment
Share on other sites

jozo- Пилето е пресекло пътя щото бати джозо чака от другата страна да го сготви с ориз :devil :devil

Lord_Gudo - пилето е пресякло пътя че от другата страна много му е смърдяло от т :censored2: му :)

Link to comment
Share on other sites

Джсто оригинални отговори, но ми прави впечатление, че много започнахте да се отклонявате от смисъла на въпроса, а именно ЗАЩО пилето пресича :P

Link to comment
Share on other sites

RiMy_SuN - пилето е много любопитно и е решило да пресече пътя да види дали там случайно няма нещо интересно (по възможност една кола да пийне) :punk

 

Едит:RiMy_SuN - от другата стране е имало цаца която е много аромтна и пилето просто не е издържало на изкошението да иде при рибката B)

Link to comment
Share on other sites

uncivilized : пилето е пресякло пътя защото никой не го е приемал за нормално

и то е решило да не се "стяга" , а да мине от другата страна ...

същевремено се е питало какво е да си нормален :)

danio : зада гледа The OC

Raging Fire : защото вече е на 14 години и е време да си намери работа

Link to comment
Share on other sites

breakneck:

- Вече има тема за пилето - <link>.

:lol: За съжаление след проверка се установи, че такава тема до сега няма и не е имало. Убедил съм се че само ти ги измисляш такива оригинални. :D

 

Айде и аз да се разпиша:

 

tankis: Mии... незнам. Айде кажи ми де. :rolleyes:

 

bOr3d: Понеже това е неговата цел в живота. А целта оправдава средствата. :P

 

The 'ScorpioN: Приело го е го за собствена територия, която охранява. Хората масово не познават психиката на пилето. Най-лошото е, когато такъв човек стане стопанин на пиле и продължи да отказва да го разбере. Мен пилетата винаги са ме обичали. Когато видя пиле да пресича улицата, винаги му помагам да не го блъсне кола. Като ги видя и първо се приближавам до него, при което аз клякам и почвам да му говоря мило, и не се страхувам, защото то не може да ме уплаши - аз знам, че то се страхува от мен повече, отколкото аз от него. И когато то види, че зная това - е безсилно пред мен. А особено, когато му заговоря мило и приятелски - много често реакцията е, че пристига при мен, навира се да го глезя и ми облизва ръцете :)

 

Волен Сидеров: До кога ще гледаме пилетата да пресичат пътя най-безотговорно и ще си траем. Време е да се опълчим. (при което вдига ръка на пред и всички заедно викат: "Атака, Атака, Атака")

 

emo_one: От постовете ти до тук расбирам че акала е ти колкото на едно лапе. С този пост покавш колко всъшност си копентентен. То и аватара ти го докасва.

Link to comment
Share on other sites

fluffy : " Ako някой има да ми каже нещо за пилето, да го направи на ПМ"

Grimjaur : " Да внимава какво си пожелава пиленцето,както винаги съм казвал!"

LifeFeel : " Яд ме е, че в тоя град само 170 истински пилета са купили билети за концерта на Пилен Плюс "

breakneck : "Те истинските пилета ходят в Мамбата, не в Мармалад"

Jane Doe : " A nie po-malkite pileta da si malchim, taka li,a????"

Бат' Бойко : "Пилето никога не е смятало да става депутат. То служи на Цар Пилю, но все пак ще разследваме и други версии....":)

Link to comment
Share on other sites

breakneck : "Те истинските пилета ходят в Мамбата, не в Мармалад"

Не е верно. Истинските пилета ходят в Карамели. :D Или Тони 2000. :)
Link to comment
Share on other sites

sincity : Пилето се опитва да избяга,понеже го обидих с една от моите шеги!Сега ще му пусна един поздрав, и ще се върне при нас! :blink: :P

sincity :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

intense:

 

Абе,хора,вие които имате пилета, изчиствате ли след като си свършат работата от другата страна на пътя?а?  В повечето страни това е мнгоо строго наказавано....ако не се почисти.....ама в Бг...сигурно малко хора го правят,ако го правят?  Я кажете.....  :confused  

Link to comment
Share on other sites

intense: пилето е пресякло пътя защото на другия тротоар се намира организацията за защита на женските пилета от петли с лоши намерения. :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...