Jump to content
BulForum.com

Какво му стана на моя монитор?


emopandov

Recommended Posts

Ето и снимка

 

Не приема никакви команди от бутоните. Мога само да го включа или да го изключа.

 

Когато извадиш кабела за видеото, променя ли се нещо?

Link to comment
Share on other sites

Не отговори на въпроса - с друг монитор какво се вижда и също така пробвай този монитор на друг компютър компютър какво показва. Така ще стане ясно дали е от компютъра или монитора.

Link to comment
Share on other sites

Да но този "кабел за видео" нещо не ми вдъхва доверие. Не е написал че е изключил кабела от компютъра и резултата е нулев... да не би да е включил втори кабел но друг (hdmi примерно). Ако при изключен кабел показва това (спира монитора, изключва кабела, пуска пак монитора и тогава гледа) - вероятно е монитора, да.

Link to comment
Share on other sites

Да но този "кабел за видео" нещо не ми вдъхва доверие. Не е написал че е изключил кабела от компютъра и резултата е нулев... да не би да е включил втори кабел но друг (hdmi примерно). Ако при изключен кабел показва това (спира монитора, изключва кабела, пуска пак монитора и тогава гледа) - вероятно е монитора, да.

 

Извинявам се, че не обясних някои неща за да стане проблема по-ясен.

Значи - единственият кабел, който е включен в монитора е захранващия кабел. Ефекта е този, който описах в началото.

С включен видео кабел VGA (който е единствен вход на монитора) ефекта е същия - без промяна.

С включен видео кабел VGA към компютъра също няма промяна.

Компютъра ми работи с друг монитор в момента.

Захранващия кабел на монитора също работи.

VGA кабела го ползвам сега на другия монитор.

 

Дано съм пояснил добре.

Благодаря за интереса към проблема.

Link to comment
Share on other sites

Дано съм пояснил добре.

Благодаря за интереса към проблема.

 

Ето това вече е добро обяснение :) Определено монитора ти е сдал багажа нещо - носи го в сервиз и виж колко ще ти поискат за ремонта да не излезе че един нов ще е по-евтино да вземеш...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...