Jump to content
BulForum.com

DJ's, Producers, Musicians:


vinyl_master

Recommended Posts

Ауее Сержии :) ..имах предвид някакава твоя композиция ..не за тея семпли ...пък и сигорно сао аз съм на достъпна .....тъй ,че :P :P...иначе тая музика дето е качвам,често е качвам от нас!

btw чули по горе съм дал линк за Counter Strike - Anthem :P...aiiight !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Първата партида семпли вече е качена тук, по нататъка ще има още, че днес ми писна вече щото младежите от евроком цял ден човъркат нещо по warez-а :)

Link to comment
Share on other sites

Много благодарско..ама аз като вида 'cue' и незнам за ко стаа въпрос (и неща и да знам!)там нещо си имиджи и тн.Що не ги конвертна някакси на мп3 примерно ..ще ше ме улесниш доста :D ,а на wav принципно е найдобре,те и така се продават(регулярните семпли стаа въпрос)Ама пак де благодаря 4е си ги качил .. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи малко обяснения. Тъй като повечето семпли са в AKAI формат и софтуера с който се конвертират до wav (BitHeadz Osmosis, ще го кача и него) не може да ги чете от виртуално CD трябва да се запишат на диск. Файловете са рипнати с Clone CD и могат да се запишат с него, с помоща на cue - файла би трябвало да може да се запишат дисковете с Nero Burning ROM или подобен софтуер но е препоръчително да се ползва Clone CD има го в warez-a. Иначе можеше да ги конвертирам направо до wav ама не се сетих, за MP3 дума да не става :) Другата събота ако съм в Пловдив (и ако има място на ftp-то) ще ъплоадна още десетина CD-та.

едит: някой ме е изпреварил и е качил BitHeadz.Unity.Session.v3.3.1 в warez-a, значи в този софтуерен пакет се съдържа и програмата Osmosis необходима за четене и конвертиране на дисковете в AKAI формат. Enjoy :)

едит No. 2 : абе поизлъгах за "другата" събота ама не съм се отказал да ги ъплоудвам нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Хмм, те ударната група са профисионалисти ...поне аз им бях чувал един стар албум,доста ъндерграунд ..и донякаде може да ги сложа на върха в BG ..а незнам занимават ли се още?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

d-phrag - August 2004 Promo Mix

 

Download

 

 

От техническа гледна точка - най-доброто от мен до момента, чак като правех cue не бях сигурен кое къде свършва... Както и да е - очаквам да кажете някоя добра дума...btw, Gentle Rain е наистина старичко парче, но така перфектно се вписваше в цялата картина

 

 

Tracklist (also CUE in the MP3)

 

01. Sarp Yilmaz - Agonized Poetry

02. Michael Burns - See Me Fall (Bart van Wissen Mix)

03. Blackwatch & Greed - Gentle Rain (Rob Maze vs Tobiwan Mix)

04. Chris Nemmo - Forbidden Paths (Dousk Mix)

05. Sophie Moleta - Paul Eluard (Holmes Ives Mix)

06. Mike Hiratzka & Hunt - Summer's Eve

07. Nikoal Gala vs Jon Con - Swing 2 Harmony (Matthew Dekay Mix)

08. RND - Nova Satori

09. Echomen - Radar (Mooncat Sonar Dub)

10. Sumantri pres Naoko - Curious

11. Chris Micali - Stressor

 

обърнете внимание на Echomen - Radar (Mooncat Sonar Dub) - МАХА ГЛАВИ!!!!

Link to comment
Share on other sites

d-phrag - имаш много добър :) :P ,найстина ми хареса :)

Lokomotivcho ,сложи нещо да чуем бе сички сме аматьори такаче :P

 

Тука има нещо леко тъжничко за 1.5 версията на CS ,нещо ми стана и го врътнах на бързо

130 bpm

*main padd & bass line are copyrighted!

PH1-Just for in case :P

Link to comment
Share on other sites

За съжаление не мога да отворя UPLOADA :( :wacko: :blink: :ph34r: :cry :confused иначе щях да ти кача няква глупост...ама не е нищо особено - просто смесвам някой песнички така за кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми е ако има из между нас хора които имат с какво да се похвалят със собствнна продукция(песен,mix&remix),нека поустне нещо тука.

Ето Тук можете да свалите и моето предложение.Полседният ми проект носещ името Default Disco в стил: DownTempo/TripHop/Trance.

Чакам и вашите предложения! :)

Tva go biva :punk.
Link to comment
Share on other sites

WOW, благодаря за отзивите - не знаех, че следите темата :) Колкото до миксирането, аз също съм bedroom DJ, т.е не се занимавам професионално ...а и не ползвам винили, че е дебело...препоръчвам MixMeister 5 Pro - аз това ползвам :D Очаквайте още в близко време, в момента подбирам траковете :)

 

Дотогава:

 

Download : d-phrag - 2 Hours Progressive Mixset August 2004

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

d-phrag - Deep Transmissions 12 2004

 

Style: Tribal, Tech, Progressive House

 

предупреждавам, че сета не е за хора със слаби нерви...безмилостни tribal тупалки само - нищо общо с останалите ми сетове

 

01 Habersham - Behold The Truth (Lush Trip)

02 D-Formation vs Pilliavin & Zimbardo - Tie Me Down

03 Houston - Movements (Sumantri's Mix)

04 Nikola Gala - Deeper Shades

05 360 Degrees - Body Music

06 D Ramirez - Are You Ready (D Ramirez Turbofunk Mix)

07 Quivver - All Stars

08 That Kid Chris - Find Yourself (Deep Mix)

09 Peter Bailey - Electrified

10 DTM - Heat

11 Piece Process - Deepside (Chab Mix)

 

Download

Link to comment
Share on other sites

d-phrag - promo mix September 2004

 

01 Tocharian - Awakening

02 Alucard - Lighthouse

03 Darkarma - Focal Point Blur

04 Sophie Moleta - Paul Eluard (Mercurio Dub)

05 Kasey Taylor & Chris Meehan - Between The Lines

06 Snake Sedric & Andro - She Is My Destiny

07 Emrecan Cakir - Starfall

08 Ryukyu Underground - Seragaki (Sunrise Mix)

09 Murat Uncuoglu - Format Drop

10 Chris Lake & Rowan Blades - Filth

 

Download

 

Очаквам отзиви :)

Link to comment
Share on other sites

брао за септемврииското промо-макар да не слушам точно такъв стил ми допадна много.добре си се справил ;)

бтв-можеш ли да оправиш линка за nite life19,с флаш гета неможе да се сваля,макар че медия плеиъра стриимва без проблем от него :blink:

Link to comment
Share on other sites

d-phrag - promo mix September 2004

Bravo be....vsichki mixove po 100 Mb...nadjavah se da ima njakoj po-malak, che na mojata tarifa shte gi svaljam cjala vechnost :P . Karaj...hvanah edin(septemvrijskia) za ushite i go darpam. Kato go izteglja, shte pusna otzivi kato "edit".

 

P.S. Pak ako mi haresa shte si izteglja i drugite. :D

 

 

 

Edit: В момента съм на 35-тата минута. Кратък отзив - "Ще си изтегля и останалите" :D . Абе от останалите, дето вече сте си ги изтеглили - я кажете има ли по-бърз микс и кой е, че да почна от него......имам предвид темпото, а не времето за теглене :P

 

Едит2: По-горе в темата спорих с DJ Matrix, относно скуката в едно 7 минутно парче........това е 75 минути и още не ми е доскучало, а и саундът е коренно различен.....абе....пипнато е с вкус.

Link to comment
Share on other sites

брао за септемврииското промо-макар да не слушам точно такъв стил ми допадна много.добре си се справил ;)

бтв-можеш ли да оправиш линка за nite life19,с флаш гета неможе да се сваля,макар че медия плеиъра стриимва без проблем от него :blink:

 

Ами не знам какво точно да му оправя...защото аз ползвам DownloadMaster - един руски download manager (free) и с него нямам проблеми....няма специални символи в имената на файловете.

Link to comment
Share on other sites

Bravo be....vsichki mixove po 100 Mb...nadjavah se da ima njakoj po-malak, che na mojata tarifa shte gi svaljam cjala vechnost :P . Karaj...hvanah edin(septemvrijskia) za ushite i go darpam. Kato go izteglja, shte pusna otzivi kato "edit".

 

P.S. Pak ako mi haresa shte si izteglja i drugite. :D

Edit: В момента съм на 35-тата минута. Кратък отзив - "Ще си изтегля и останалите" :D . Абе от останалите, дето вече сте си ги изтеглили - я кажете има ли по-бърз микс и кой е, че да почна от него......имам предвид темпото, а не времето за теглене :P

 

Едит2: По-горе в темата спорих с DJ Matrix, относно скуката в едно 7 минутно парче........това е 75 минути и още не ми е доскучало, а и саундът е коренно различен.....абе....пипнато е с вкус.

 

Благодаря за добрите думи. По едно време ги правех на 128kbps сетовете, ама не е същото, особено ниските заминават - затова 192 kbps. Mога да се пробвам и на OGG, ще станат по-малки, но не знам дали сте фенове на този формат.

 

Колкото до скуката...не е задължително едно нещо да е electronica и да цикли, цикли, цикли......нарича се progressive house :) Старая се да има мелодия в това, което смесвам - иначе за здрави тупалки без много "нежни" чувства - Deep Transmissions - който и да хванеш, няма да сбъркаш...макр първите няколко да са доста аматьорски като техника :)

Link to comment
Share on other sites

По едно време ги правех на 128kbps сетовете, ама не е същото, особено ниските заминават - затова 192 kbps. Mога да се пробвам и на OGG, ще станат по-малки, но не знам дали сте фенове на този формат.

 

Ne gi pipaj....dobre sa si taka. Minimumat za dobra kompresia gore-dolu e 160 (192 - savsem dobre). Vapreki, che sam popadal na 192 MP3-ki deto se chudja dali toja deto gi e kompresiral ne e polzval kato osnova druga MP3-ka na 96 :confused A 'ogg' ne vsichki go polzvat (dori i az), taka che ot gledna tochka savmestimost (ne che winamp-a njama da gi prosviri ama...) - ostavi gi taka.

 

P.S. Pochnah s Deep Transmissions :)

Link to comment
Share on other sites

Latest трак от мен.

Break Da Pitch (Radio Edit)

Стил: Uplifting Break,Broken Beat

Доста бързо ,като време за направия.

Мнения , критики и всичко останало (ако може ) :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Мидех sorry че не ви предопредих , оттам е забранено с почв4е от 1 connections демек сваляй със safe target as ако нестане сега исчакай малко има бан за 1час мисля

и пак се извинявам

-----------------------------------------

Така линка е оправен вече е на уареза

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...