Jump to content
BulForum.com

Най-добрите БМВта в Пловдив


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Това една и съща кола ли е - само, че с различни регистрации или има две алпини?

 

532826_t.jpg

532829_t.jpg

 

b7-цата от първият пост в момента я кара 1 приятел ...... невероятна кола

 

Запознай ме с твоя приятел да му направя една фотосесия на колата.

 

Ето три пловдивски коли на които съм правил фото-сесии :)

 

dsc02209qm0.th.jpg

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopi...p=629140#629140

dsc02287gp6.th.jpg

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopi...p=631607#631607

dsc02386td3.th.jpg

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopi...p=633338#633338

Link to comment
Share on other sites

аз доколкото знам е само една алпина , а и доколкото виждам е снимана до стадион христо ботев точно където спира той , салона е негов

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не вярвах, че ще видя такава кола в Б-я.

 

Доста рядък автомобил.

 

11092007079xa6.th.jpg

11092007080yn9.th.jpg

11092007081vg1.th.jpg

 

 

The 320si is a special homologation version, built in order to qualify the car for the FIA World Touring Car Championship (WTCC).[1] It was released in 2006 and limited to 2,600 units. The 320si uses a modified 4 cylinder engine (N45) different from the standard 320i (N46). Modifications include an increased redline to 7,300 rpm, a shortened stroke (by 2 mm), an increased bore (by 1 mm) and a higher compression ratio (11,0:1). The engine is mostly hand built and does not have Valvetronic, decreasing the number of moving parts. Acceleration from 0 to 100 km/h (62mph) takes 8.1 seconds and acceleration in fouth gear from 80 to 120 km/h takes 7.7 seconds compared with a standard 320i which achieves 9.0 and 9.1 seconds respectively. Fourth gear acceleration is comparable to that of the 325i which achieves the 80 to 120 km/h sprint in 7.5 seconds

 

 

http://video.google.com/videoplay?docid=30...h&plindex=1

Link to comment
Share on other sites

Special edition е наистина, да си я кара със здраве собственика.

 

Днес между другото един приятел си взе чисто ново Е90 и ми каза "Най щастливия миг в живота на един шофьор е денят в който си вземе BMW" беше очарован, а преди тва караше некви пак скъпи кочини :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тази 320-ка май е на мой съсед. INCINERATOR, ако имаш номера на колата- пусни ми го на ЛС, защото хич не съм в час с разновидностите на BMW и понякога ми изглеждат еднакви :blush: Те всъщност имат доволен автопарк от БМВ-та. Може да им направя по някоя снимка ако не ме домързи.

Link to comment
Share on other sites

Има една 3-ка черна с адски джанти 19-ки най-малко sry ама няям снимки!

 

325 модел 2002-ра и до скоро се подвизаваше главно в Тракия, имам предвид, че пича от там? За нея ли става дума? Щото сега същия има 330 Ci :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Нарочно пиша в тази тема, за да не отварям нова. Та ще кажете ли дали 320 е36 има шпер или само М-ките имат заводски такъв.
Някои имат други не, не са само М-ките, влез във форума на БМВ, напиши в търсачката "шпер" и ще прочетеш всичко,което те интересува.
Link to comment
Share on other sites

Ето и една красива Е46-ца от мен, която спира пред нас! ;)

 

DSC173.jpg

 

DSC174.jpg

 

ПС: Гледам това в предния пост и още не мога да я набарам. Колата съм я виждал 1-2 пъти на снимки само отпред и не можех да добия реална представа, но от тези снимки вече стават по ясни нещата и все пак... Стоповете са като на E60 фаровете фаровете също, но си личи, че са други, но бронята е така направена, че ги променя. Багажника е като на М6 Е63 абе болна работа. Само от вътре трябва да го видя, за да кажа какво "Е" е!

Link to comment
Share on other sites

Тунинг на Е36... Уникат...

Някой знае ли къде му е правен тунинга на това "нещо" :blink:

 

 

Някои хора предпочитат да карат тунинг кола.И аз в това число.Бих си взел едно Пежо 307 примерно и да си го правя и да знам,че друго на пътя като моето няма :)

Link to comment
Share on other sites

абе е36-цата е хубаво направена ама аз лично бих предпочел да си купя по-нов модел и да си го карам както е заводски от колкото да се пъна да правя някъв си тунинг на стара кола , лично според мене няма никъв смисъл

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...