Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Поредното ти грешно предположение - нямам нищо общо с бизнеса им! А глупостите които говориш, очевидно издават, че нямаш висока правна култура!

 

Раздвам се, че си усетил сарказма ми. Другото не подлежи на коментар. Има хора, които да оценяват правната ми култура, но някак си ти изобщо не си сред тях. Забелязал съм, че в тая зона си силно бос, та нека сменим темата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

https://www.dnevnik.bg/skorost/2018/08/20/3299107_izprevarvane_v_avariinata_lenta_prichini_tejka/

 

Много добре, изпреварване през аварийната с БМВ :)

39899956_300979910482038_828239166776855  :lol:

 

Нали уж хеликоптер ги гледаше тия работи? Пак са си писали едни пари за гориво и някой ги е прибрал! То не са само през аварийната (в неделя пътувах по магистралата) то са изпреварвания отдясно, каране залепен в бронята с 140 при положение, че отпред има още 10 коли в лява лента със същата скорост и да се мръдна няма къде да отиде. Нали уж пуснали магистрална полиция с цивилни коли, аз не съм чел за нито един спрян за опасно шофиране!!

Link to comment
Share on other sites

39899956_300979910482038_828239166776855  :lol:

 

Нали уж хеликоптер ги гледаше тия работи? Пак са си писали едни пари за гориво и някой ги е прибрал! То не са само през аварийната (в неделя пътувах по магистралата) то са изпреварвания отдясно, каране залепен в бронята с 140 при положение, че отпред има още 10 коли в лява лента със същата скорост и да се мръдна няма къде да отиде. Нали уж пуснали магистрална полиция с цивилни коли, аз не съм чел за нито един спрян за опасно шофиране!!

Ъхъ... Говори ми... Днес, докато се връщах към село един дядка с джиБка (софийска регистрация) се опита да ми се метне странично в баничарката. Движех се със 140 по GPS и познай въпреки АБеС-а за какво пищене на гуми стана въпрос, та да избегна белята. После оня та аварийки ми пуска, докато га псувах както аз си знам, то махане с ръце ли не беше... Ама псувах поне двадесет километра след това. А като го нагащих на една бензиностанция взе да ми се извинява, че бил изпуснал управлението.... Аз лично и идея си нямам как се изпуска управление посред бял ден, на абсолютно празна магистрала и без никакви необичайни явления по нея. Освен ако не лъскаш бастуна докато караш и не си си оцапал ръцете. Не ти въртят свирка през това време (ама нямаше никой друг в джибката) или не си тотално тъпо бичме, дето ако имаше капка акъл, нямаше да седне зад волана на кола.

Във всеки случай в резюме му обясних, че ако ме беше блъснал и по случайност бях оживял, щях да му откъсна главата, да му се изсера между раменете и да му залепя обратно главата в изсраното (лайна щеше да има в изобилие, щото яко се уплаших).

 

П.п. Споменах му и някои подробности за майка му, както и изразих съмнения по отношение чистотата на кръвната му линия, ама оня явно се чувстваше прекалено виновен за да изложи някакви възражения.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Това да ме изпреварват от дясно на магистрала и да ми карат залапени до задната броня, опитвайки да ме "подседят", че трябва да им освободя място, при положение, че пред мен има още 3 коли или точно в този момент изпреварвам кола и няма как да се изпаря, най- много го мразя. 

 

Селското изпреварване в града мога да го преглътна, ама да го правиш на магистрала, значи си много просто парче. Такива, когато имам възможност, ги затварям, за да не ми фучат прекалено много от дясно, баш където не трябва.

 

Наскоро точно се бях включил в магистралата от Пловдив към София на Хепито и пред мен видях един, който така и не разбрах по каква точно причина, карайки в най-лява лента, завъртя рязко волана и за миг прехвърча в аварийната лента. натискайки активно и спирачки в тоя момент. Буквално като на филм видях как става пред мен катастрофата с тоя и излита в канафката, добре че всичко се размина и тоя удържа колата.  

Link to comment
Share on other sites

Като ми се лепне някой на бронята му мигвам със стоповете. Или мигвам няколко пъти с аварийките. Или леко пипвам спирачката. Но като цяло гледам да ги пусна, щото предпочитам такива малоумни добитъци да са далеч пред мен, отколкото в купето ми...

Link to comment
Share on other sites

Отделно, че сега пътуват стадо цигани(турци) и пложението е още по-скандално. Тия са на 12+ часа без сън и са неадекватни. 

Link to comment
Share on other sites

Как по дяволите се случва това ? 

 

Кое как се случва? Някакъв пиян блъснал линейката и от там резултатът на снимката.

 

Поправка: Дрогиран бил...демокрация, майна - вече има всичко и е лесно достъпно.

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Още един ЦИРК... Добре е нямало никой по стълбите... 

 

Ти мани цирка, как е вкарала колата, с ПРЕДНИЦАТА напред, предвид, че идва от Тунела или от Водната? Снощи чух нещо в 3ч., докато си допивахме, ама не очаквах, че е чак долу. Сутринта гледам снимките, минах оттам докато отивах до другия апартамент, видях следите от боята на колата, ама пак не разбирам как е слезнала с ПРЕДНИЦАТА?!?!

 

А и има едно избито почти двуметрово стъпло, точно в средата на стълбите...

 

Отделно, че всеки ден минавам от там поне 20 пъти, правя точно тоя завой от Тунела и изобщо не знам какъв идиот трябва да си, че да се метнеш.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Първо от жена шофьор всичко може да се очаква, второ на тях нали редовният им рефлекс като се паникьосат е да нажулят още повече газта, вместо спирчка, а в случая тази и вчера, дето се вика, е била взела  книжка, така че още повече. Но наистина, за да тръгнеш към подлезa, трябва да е било ебахти грандиозното изпускане на завоя. Такава траектория за ония завой не знам някой да би опитал. Освен ако не си решил да ходиш направо и в последния момент си промениш мнението и не решиш да завиваш нататък. 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Ти мани цирка, как е вкарала колата, с ПРЕДНИЦАТА напред, предвид, че идва от Тунела или от Водната? Снощи чух нещо в 3ч., докато си допивахме, ама не очаквах, че е чак долу. Сутринта гледам снимките, минах оттам докато отивах до другия апартамент, видях следите от боята на колата, ама пак не разбирам как е слезнала с ПРЕДНИЦАТА?!?!

 

А и има едно избито почти двуметрово стъпло, точно в средата на стълбите...

 

Отделно, че всеки ден минавам от там поне 20 пъти, правя точно тоя завой от Тунела и изобщо не знам какъв идиот трябва да си, че да се метнеш.

 

Ако не съм ти разправял как една на излизане по Голямоконарско направи пълен пирует и ми бутна стената на ресторанта, припомни ми като седнем да пием... До ден днешен НИКОЙ не разбира как е станало това. 

Link to comment
Share on other sites

Таз е направила обратен завой. Нали се сещаш къде е това? Точно до Чифте баня, ама точно! Няма как да идва от Тунела или Водната и да го направи заради скорост. Тая по скоро е искала да завие към гимназията и е навила много. Няма логика, ама никаква, това да е станало при ляв или десен откъм Цар Борис...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Вярвай ми, няма логика и да правиш пълен обратен на сух път, да извъртиш още над пълния обратен, да пресечеш платното, от което идваш преди 3 секунди по диагонал и с пълна газ да се врежеш в сграда, която е 30+ метра ЗАД началната ти позиция!   

Link to comment
Share on other sites

Таз е направила обратен завой. Нали се сещаш къде е това? Точно до Чифте баня, ама точно! Няма как да идва от Тунела или Водната и да го направи заради скорост. Тая по скоро е искала да завие към гимназията и е навила много. Няма логика, ама никаква, това да е станало при ляв или десен откъм Цар Борис...

Демек си е карала направо и е искала да направи десен завой, но без да иска прави обратен и се качва на тротоара и влиза в подлеза?!?!?! Това ми звучи още по-абсурдно!

Link to comment
Share on other sites

Не бе, човеко - според информацията идва от тунела и прави ляв към 6-ти. А там стълбите на подлеза са в обратна посока.  :laughing1:  

И аз така си го представям, но той казва, че нямало как да идва от Тунела или Водната!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Добре, айде минете от Тунела и се опитайте да влезете в подлеза, ако щете и със 120... То няма логика. Това е все едно да завие наляво и веднага да навие десен. То просто е абсурдно. Как трябва да се усуче тая кола, че да тръгне точно в обратната посока след завоя, при това с муцуната напред... Просто си го представете. Да прескочи подлезе - ок, ама да влезе в него, то ще е било баси "маневрата"... Но интересното е, че има следи от червена боя, високо от дясната страна на слизане. Единствено, ако се е изпукала в стената на подлезе и колата е подскочила... Ама...

Link to comment
Share on other sites

Добре, айде минете от Тунела и се опитайте да влезете в подлеза, ако щете и със 120... То няма логика.

...

Ама...

 

Ама нали все пак за жена говорим  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Той източникът си е източник, ама снимката не могат да променят. Това ме учудва мен. Как точно го е направила, че така е "слязла". По-скоро, ако е идвала откъм полицията по 6-ти септември /така има логика и просто е пресякла тея оранжевите простотии и през насрещното се е нахендрила в подлеза. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...