Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

това подмладяване трябваше да стане постепенно, а не сега, когато просто е наложително, щото играчите се отказват :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аа аз като гледам играчите въобще не са трагнали да се отказва те ако могат и до 45 ще играят просто в ръководство вече решиха че е врене да песнионират някои от тях преждевременно

П.П Незнаех че Пирло е толкова млад (28 г.) мислех че е някъде на 30-33 год

Link to comment
Share on other sites

Прекалява се с това застаряване и т.н. на Милан. Естествено проблем е, и то никак малък, но не и най-важният за провала на Милан. Застаряването е част от много компоненти, които повлияха на представянето на отбора.

 

За мен лично основния фактор бяха неуспешната трансферна политика през последните 2-3 години - Джилардино, Гуркюф, Емерсон, Роналдо, Бонера, Олиевейра. Това са играчи, който не се включиха добре в отбора, като сложим и към това, че трябваше да се вземат 2-3 още. Като се погледне състава на отбора се вижда, че титулярите с изключение на КАКА са същите каквито бяха и през 2003 примерно. Просто никой от новопривлечените не можа да се наложи до такава степен, че да кажем ТОЙ Е ИГРАЧ ЗА МИЛАН. Най-голямото разочарование се оказа Джилардино, защото той беше взет с идеята да се привърне в ОСНОВНИЯ нападател, а де факто на него не може да се разчита във важните битки. Роналдо свърши чудесна работа миналата година, но тогава той беше един вид бонус. Тази години го брояха за основен нападател и заради него не взеха друг, а той изобщо не игра. Другите, които съм избройл по-горе също не можаха да се впишат на необходимото ниво. Миналата година едни Одо и Янкуловски бяха решаващи за триумфа, но тази година Одо е слаб, а Янкуловски контузен. Така че остана старите кучета да се справят с работа почти без никаква помощ от резервната скамейка. С 11-12 човека няма как да се справиш.

 

В отбора няма един нападател в който да си сигурен - Пато все още е много млад, Джила слаб, Индзаги стар, Роналдо контузен. В защитата трябваше да се направят много по-смели покупки. Интересен е факта, че Каладзе преди 2-3 години почти беше напуснал в посока Челси, а накрая по няква случайност взе че остана, и със сигурност е изиграл повече мачове отколко преди това и то на пост непресъщ за него - централен защитник. А преди ролята му беше съвсем друга - резерва на която може да разчиташ във всеки момент, същата роля имаше и Сержиньо. Изключително важни играчи влизащи предимно като резерви. Милан в момента не разполага и с един такъв. Ами Амброзини - че той миналата година беше най-постоянния играч на клуба след КАКА, а преди никога не е попадал толкова често сред титулярите.

 

Като прибавим към всичко това контузии на важни играчи в неподходящо време (КАКА, Зеедорф), изключително слабата форма през целия сезон (Гатузо, Дида), натрупана умора, пренаситеност на успехи и това че всеки в Европа знае до болка как играе сегашния Милан, става ясно защо състоянието на отбора е такова в момента.

Link to comment
Share on other sites

Относно твойто изказване за Гуркуф мога да кажа че според мен е доста талантлиф и както се казва има много хляб в него но е в това положение защото не му се гласува почти никаво доверие и не получава шансове за изява като редовно търка пейкта а спокойно можеше от началото на този сезон да се започне постепенно с неговото налагане в отбора -хем свежа кръв в отбора хем щеше да отменя някои от изморените титуляри в сгъстения цикъл.Колкото до Индзаги може да е на години и затова верче да не е редовен титуляр и така нататък но все още може да се каж че е основен нападател на отбора и може би най-стабилния като не малко пъти е вадил Милан от калта и е вкарвал много много важни голове.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
зъбатия идва. спете спокойно деца :D

http://www.sportal.bg/news.php?id=99257

 

"Звездата на Барселона Роналдиньо ще играе в Милан от новия сезон, СЪОБЩАВАТ МЕДИИТЕ В ИТАЛИЯ И ИСПАНИЯ."

 

само като прочета началото на статията ми става ясно, че още нищо не е ясно :P

Link to comment
Share on other sites

"Звездата на Барселона Роналдиньо ще играе в Милан от новия сезон, СЪОБЩАВАТ МЕДИИТЕ В ИТАЛИЯ И ИСПАНИЯ."

 

само като прочета началото на статията ми става ясно, че още нищо не е ясно :P

Роналдиньо и Шева са наши,обяви Галиани

 

Невярвам и този да лъже. :)

Link to comment
Share on other sites

Роналдиньо и Шева са наши,обяви Галиани

 

Невярвам и този да лъже. :)

шева няма място повече в милан. той се продаде и не вярвам да направи вече нещо за милан. ще бъде посредствен, почти съм убеден в това...ееех, що не дойде адебайор или бербо :love

Link to comment
Share on other sites

шева няма място повече в милан. той се продаде и не вярвам да направи вече нещо за милан. ще бъде посредствен, почти съм убеден в това...ееех, що не дойде адебайор или бербо :love

И аз ги предпочитам пред Шева. :)

Link to comment
Share on other sites

За Роналдиньо аз лично не бих се радвал толкова, като го гледам какво прави последния сезон. А какво стана с трансфера на Бербатов, няма ли да мине в Милан :(

Link to comment
Share on other sites

За Роналдиньо аз лично не бих се радвал толкова, като го гледам какво прави последния сезон. А какво стана с трансфера на Бербатов, няма ли да мине в Милан :(

Ако Шева и Рони дойдат едва ли ще вземат и Бербата.

Против съм привличането на Шевченко...а за Роналдиньо - добре дошъл! :D Може да се разиграе и тогава става страшно. :devil

Link to comment
Share on other sites

какво трябва да стане, за да спре татко карло с тъпотиите, които прави в милан.

...червен картон...еми хубаво...вадиш единствения си нападател и пускаш поредната пенсия - защитник :huh:

еми ша тичат повече бе, за кво зимат такива заплати. тва се пак е ювентус, не е кой да е - все едно в мач на локо и ботев, някой от отборите да брани Х - са...ай сиктир вече...и за капак коментатора естествено е от юве и само дето не се разплака от радост при гола :sayjin

предричам, че ако шева и роналдиньо дойдат другия сезон, те ще са единствените попълнения. и то те са доведени от президента. имам чувството, че татко карло взима парите от трансфери, който са му дадени и лъже президента, че е купил нови играчи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...и за капак коментатора естествено е от юве и само дето не се разплака от радост при гола :sayjin

Май не само на мен ми е направило впечатление :D

 

Време е Анчелоти да си обира крушите...но няма да стане като гледам как си го обичкат Галиани и Берлускони.Пак ще берем ядове следващия сезон. :cry

 

Оставащи мачове: Милан - Реджина, Ливорно - Милан, Милан - Интер, Наполи - Милан, Милан - Удинезе

Сигурна загуба от Интер,много вероятна такава и от Наполи,мъки с Удинезе и Ливорно...май май само Реджина имамe сили да бием :bgrin:

 

На 99% сме в УЕФА следващия сезон.

Link to comment
Share on other sites

Май не само на мен ми е направило впечатление :D

 

От Юве или не, факт е че увеличихме шанса Милан да не играе в ШЛ следващия сезон ;) :)

 

 

Форца Юве ! И честито на всички привърженици :) :punk

Link to comment
Share on other sites

За кво пък всеки като падне неговият отбор и накрая се изкарва че коментатора показал пристрастие тия обвинения в последно време зимат да стават много на мода

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...