Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

Вместо да се прави тема за всеки мач, май е по-добре да си има една обща, в която да си псуваме/хвалим нашите момчета.

 

Предполагам повечето гледате сега мача срещу Уелс. Аз лично съм много доволен от играта на Ивелин Попов. Много добър поглед в/у играта и хъс. Иначе сме си зле и с Холандия не виждам как ще се измъкнем, ама нали надеждата умира последна :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

иво попов и цветан генков ми пълнят душицата, макар че втория нямаше много шанс днес...също и момчета като велизар трябва да заемат местата в отбора. поне според мен стига вече сме натискали с едни и същи играчи, които явно не демонстрират нужното желание за победа.

Link to comment
Share on other sites

просто сме лом отвсякъде.холандия ще ни сипят поне 3.добре, че уелс не атакуваха много, отзад няма кой да спира атаките.напред-без бербатката просто не става.пената този път ще се провали жестоко.мисля, че и румъния ще ни бият в софия :bgrin:

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Хубаво е че направихте отделна тема, ама с такъв отбор какво да му коментира човек :blink:

Ся гледам Ангия/Германия :) , ей това е футбол!

Това е БГ футбол сакс :excl:

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

иво попов и цветан генков ми пълнят душицата, макар че втория нямаше много шанс днес...също и момчета като велизар трябва да заемат местата в отбора. поне според мен стига вече сме натискали с едни и същи играчи, които явно не демонстрират нужното желание за победа.

 

@shadenfroh , ако според тебе Велизар има място в отбора повече не дей говори за футбол !!! ;)

Иначе Ивелин Попов се включи добре ..

Марто нямаше късмет с ударите , както и другите момчета ... дано да победим Холандия там и да се класираме за Евро2008 :)

Link to comment
Share on other sites

...Ех мечти...

Ние едвам направихме Х с тях в Б-я с най-добрия си наличен състав!!

 

Няма лошо да се надъхваме ;)

То к'во друго остана ? :)

Link to comment
Share on other sites

...Ех мечти...

Ние едвам направихме Х с тях в Б-я с най-добрия си наличен състав!!

Бе футбола си е тото, знае ли човек :) Аз лично ще се надявам Бербатов или Мартин да направят мача на живота си, щото иначе наистина не виждам как ще постигнем нещо повече от почетна загуба с 3 на 0.

Link to comment
Share on other sites

Честито ви. Проектът "Анти-България" на Левски, ЦСКА, пък и повечето БГ отбори върви добре ;) Закво да се развиват млади български момчета, като в ЦСКА трябва да играят Гарсес, Неи и Амунике, в Левски Бензукан, Рабех и Тасевски, а в Литекс 4 анонимни французи.

 

Трябват огромни промени в българския футбол и нямам предвид (само) махане на Боби Михайлов. Трябва да не може всеки гранд да скръцне със зъби и новозакупен бразилец/португалец да си получи паспорт, за да може да се вземе ОЩЕ един негър/сърбин. Отделно трябва да се приеме някакъв закон, подобен на тоя в Италия - да е позволен по 1 чужденец да се купува на сезон, не като ЦСКА 6-7 анонимни негри. Ограничение от 3 (например) чужденци едновременно на терена също е добра идея.

 

Отделно може да се помисли и за крайни мерки, като поне 1 играч от школата на клуба да е титуляр (или най-малкото да е в групата задължително - нещо такова имаше в Б група, знам ли дали още важи?) във всеки мач.

 

Така ще е - с крайни мерки. С "Махайте Пенев"/"Махайте кюрда" няма да е. Проблема не е в треньора или някой играч.

Link to comment
Share on other sites

Отделно може да се помисли и за крайни мерки, като поне 1 играч от школата на клуба да е титуляр (или най-малкото да е в групата задължително - нещо такова имаше в Б група, знам ли дали още важи?) във всеки мач.

 

 

Нещо подобно майче имаше и в "А група" по едно време .. имаше нещо че един играч от школата поне трябва да има определени минутки .. майче се падаха по 45 или нещо от сорта , ама не съм много сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

само ми е жал за пената, че ще се провали с гръм и трясък.просто не зная с какъв акъл е поел отбора-пари си има, да не си мисли, че може да направи нещо тия квалификации :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе без Бербо не става-не разбрахте ли?

 

Отделно не знам Йовов и Мечо какво правят още в отбора-Йовов снощи май се опита да свали някой гларус с неговите "бижутерски" изпълнения :)

 

Иначе само Мартин се отличи,но играе прекалено индивидуално и от това отборът само губи...

 

Дано Бербатов се оправи за Холандия...и дотогава да е преминал в Юнайтед за ударна доза самочувствие :D

Link to comment
Share on other sites

Дано Бербатов се оправи за Холандия...и дотогава да е преминал в Юнайтед за ударна доза самочувствие :D

 

 

В интервю е казал че най-вероятно ще е на линия за мача с Холандия ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ако Бербата премине в Юнайтед, самочувствието му ще се вдигне още повече и няма да полага никакви усилия за национа(забелязал съм че в колкото по-известен и силен тим е трансфериран, толкова по-слабо и незаинтересовано играе за националния... лино мое виждане де)..

 

Според мен да се вземат играчи от по-посредствените отбори - Ботев, Черно море, Берое даже ако искате + няколко утвърдени национала мисля че ще имат повече успех от "прехвалените" ни супер звезди от родните терени (та даже някои от чуждестранните), защото определено последните са загубили всякакъв стимул да играят качествено за национала и да защитят Трибагреника...

 

Положението в момента е следното : дИфанс - хи4, халфове - тук-там, нападение - "дървета"(за тези от мача с Уелс) , а и стоя пишман вратар дупе да ни е яко с/у Холандия.. а защо ли си мисля че Румъния много по-жестоко ще ни накажат...

Link to comment
Share on other sites

Ако Бербата премине в Юнайтед, самочувствието му ще се вдигне още повече и няма да полага никакви усилия за национа(забелязал съм че в колкото по-известен и силен тим е трансфериран, толкова по-слабо и незаинтересовано играе за националния... лино мое виждане де)..

 

Според мен да се вземат играчи от по-посредствените отбори - Ботев, Черно море, Берое даже ако искате + няколко утвърдени национала мисля че ще имат повече успех от "прехвалените" ни супер звезди от родните терени (та даже някои от чуждестранните), защото определено последните са загубили всякакъв стимул да играят качествено за национала и да защитят Трибагреника...

Бербатов играе на високо ниво от доста време и бързо ще остарее. То и със Стоичков така стана на 30-31 залезе. Бербо е на 26, ако не се лъжа има още 3-4 големи сезона. Вече му се събраха доста хронични контузии.

Прав си, че трябва свежа кръв. И най-вече да не се дава твърде голям кредит на доверие на футболисти в слаба форма (сиреч всичките от Левски и Валентин Илиев от ЦСКА). Томашич и Вагнер също не са за национала, щото вместо да обиграме млади момчета и да сме силни след 2-3 години ние разчитаме на наеници, който нямат никаква връзка с България. Ако има добри чужденци нека ги ползват като Ододжи през младежите нагоре, ако заслужават.

Това с футболистите от по-малки отбори е добро, но няма кой да го приложи. А и твърде малко са играчите, който могат да влезат в квотата проектонационали. По-интересно е защо толкова лесно се игнорират халфовете от Локо Сф. Имаме невероятни проблеми в средата - Стилян от 2-3 години няма свястен мач, Кишишев е слаб като халф, Ангелов непостоянен, Чавдар не поема отговорности. Но въпреки това не се дава шанс дори в контроли на играчи като Дафчев, Христо Златински или Караджинов.

Link to comment
Share on other sites

notor1ous, за съжаление е така - никой не мисли в преспектива - нито тренъорите, нико БФС-то(особено те, ама от куп дръвници какво повече може да искаш..) .. и без това няма шанс за илизане от тази група - може още от сега да се приложи плана "Свежа кръв" ... иначе няма да стане с тия "дървета", които си мислят че са фанали Господ за шлифера и са незаменими... и не само халфовете на Локо Сф, а и на Славия не обръщат внимание - аве май освен китуците от ЦСКА-то и Левски на никой друг не обръщат ...

 

Колкото до Бербо - според мен вече се "уяде" и няма интерес да играе ... и започва да става все по-мързелив по терена...

Link to comment
Share on other sites

Колкото до Бербо - според мен вече се "уяде" и няма интерес да играе ... и започва да става все по-мързелив по терена...

 

Специално в последния мач беше играч на мача и само малшанс (чети - топката е изчистена по един или друг начин почти на голлинията) на два пъти го лиши от гол :unsure: Има го моментът, че все пак става дума за Юнайтед, ама айде малко да мислите преди да хвърляте ей така заучените лафове?

 

От Славия на кой да обърнат внимание? Та играчи на отбори като Берое, Беласица, Ботев и Локо много повече заслужават интерес, отколкото продажните слависти. Специално за СлаБия в никой мач не знаеш колко реална е играта му, дали знае, че трябва да падне, или противника го знае :rolleyes:

 

Марчо мисля е вече стар за проектонационал, евентуално наистина Златински и Караджинов могат да получат шанс. Но като знам БФС, най-много да уредят български паспорт на Джилас и той да заиграе в национала :(

 

//Офтопик - къде е ироничния rolleyes ;( Тва ухиленото е неизползваемо...

Link to comment
Share on other sites

"Бербатов е изключителен играч, но е мързелив" .. "Бербатов може да се превърне в легенда за Тотнъм ако положи усилия и труд" ...Цитирам ти Руди Фйолер(казаха го и 1 от треньорите, чието име сега не мога да се сетя, и 1 от легендарни играчи на Леверкузен - Улф Кирстен) и Мартин Йол, Veseo, така че повече съм склонен да вярвам на тях, отколкото на теб(казвам го без никакво намерение да се заяждам - просто това е гледната ми точка..). Пък и не гледам футбол от вчера и вярвам на очите си.

 

Но пак казвам - това с ие мое мнение... Според мен той може много повече.. и дано го покаже срещу Холандия и Румъния.

Link to comment
Share on other sites

Не го защитавам, не мога да кажа и че ми е любимец. Просто след такъв мач, като този в неделя, както и след целия минал сезон, е смешно да кажеш, че е изчерпан. Не ми го побира главата, играч в най-добрата форма в кариерата си да кажеш че е изчерпан :confused

Link to comment
Share on other sites

Нищо подобно не съм казал - даже напротив.. Бербо още много може да даде на родния и интернационалния футбол... но просто в последно време лиспва желаниети и хъса, с който играеше докато беше в Леверкузен например.. особено в последните сезони... или миналия в Тотнъм ... носи се някак мудно по терена... от тази гледна точка написах горните си постове.

Колкото до вчерашния мач - малшанс, че не се разписа.. както и съдията си затвори очите за дуспата. :)

Link to comment
Share on other sites

Бербо за нас когато играе нищо не прави а пък когато играе за другите е много добър :D

Щото трябва да има с кой да играе. С/у Албания, например, взимаше 4 от 5 единоборства, ама после нямаше какво да я прави м/у 3ма щото другите мърди се размотаваха като мухи без глави. Като добавим към това и "строхотната" халфова линия.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
От колко чеса е мача с Холандия и по коя програма ще го дават?

сигурно по канал 1 :unsure:

споко, има още 3 дена...пък и ще ни сложат поне тройка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...