Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Моите бъдещи две котки... Първо ще си взема собственичката им, а после и тях :love ... Третата котка, тоест собственичката на тези две сладурчета, може би ще ви разкаже за тях, ако и когато я споходи вдъхновението. :P Котетата са супер и трите.

 

 

Това е Черния Изрод.

 

 

А това е Мониторната Котка. Твърди, че се казва Хела, но по-често се обръщат към нея с Идиот. Може би на галено... :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Моите бъдещи две котки... Първо ще си взема собственичката им, а после и тях  :love ... Третата котка, тоест собственичката на тези две сладурчета, може би ще ви разкаже за тях, ако и когато я споходи вдъхновението. :P Котетата са супер и трите.

 

 

Това е Черния Изрод.

 

 

А това е Мониторната Котка. Твърди, че се казва Хела, но по-често се обръщат към нея с Идиот. Може би на галено...  :P

Хахааа кво е сладко тва мониторно коте :D !

Искам и аз такова!!

Link to comment
Share on other sites

Ем...аз си имам сестра за домашен любимец.Много нерви трябват,докато се дресира като хората,ама сега поне като и кажа да спре компеца,ползва Shut Down а не щепсела и вече прави кафе сутрин....Сега ако я науча и да мисли...

А съквартиранта ми си има едно много яко пиле - финка - Аспарух,на галено Пурко.Мноо яко цирика и е перфектен за аларма - почва да пищи още в 5:30 сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Хахааа кво е сладко тва мониторно коте :D !

Искам и аз такова!!

 

Аааа - не си ги давам! Мониторната Котка aka Хела aka Идиота е специално обучена да се сурка от монитора върху клавиатурата. Ценен екземпляр е. Гони мишока по екрана и се опитва с лапички да рисайзва прозорците по него. Изпечен хакер. От време на време прави профилактика на модемната връзка.

Link to comment
Share on other sites

abe az moga cyal roman da napi6a za moita....na4i porodata i e "mein kuun" no maika mi kazva 4e e krystoska na prilep i dakel abe mnogo e yaka i se kazva Anjelina :P stranno oba4e ima manieri na ku4e sigurno nyama da povyarvate no ima slabost kym 6umya6ti xartiiki i nailonovi torbi kato i xvyrli6 nyakoe ot gore-poso4enite tyr4i i ti gi nosi i to pravo v krakata ti gi puska i te gleda s jaden pogled da i podxvyrli6 pak..... :) abe mnoo e 6antava ama mnoo si ya obi4am :love

Link to comment
Share on other sites

az pyk za 2 godini smenih 4 kotki

bqha mn sladki ama gorkite se nqkvi nepriqtnosti im sa slu4vaha :cry

pyrvata si be6e daiva ta izbqga i ne se vyrna ve4e

vtorata mi q otkradnaha ili ne6to takova  :cry

tretata q blysna kola :cry

a 4etvyrtata  gorkata sko4i (padna) ot terasata  :wacko:

a ot togawa ne sym si zimal lybimec

a sq obmislqm da si vzema ne6to ama ne sym re6il kakvo

 

p.s. imah i ribki predi kotkite ama kato si vzeh pyrvata maca sestrami gi dade za hrana na neq :devil

4ove4e ti mai ima6 lo6a karma s kotkite :inqn

Link to comment
Share on other sites

едно време имах мъжки и женски хамстер... женският хамстер разгонваше фамилитята на мъжкия и той се самоуби след няколко месеца, женската доживя до дълбока старост... вече животни гледам само в зоопарка, на Аnimal Planet или в чинията на обед

 

pravilna strategiqqq- hamsterite sa stranni jivotinki i ne6to ne sa mnogo mnogo v 4as :D

Link to comment
Share on other sites

Аз имах котка някога,ангорска,казваше се Роналд Рейгън,но за по-кратко Рони,обаче умря/май я блъсна кола,но на мен ми спестиха истината/,имах и риби след това,бях доста нетусиазиран и си бях направил доста добър аквариум,но най-накрая ми писна,щото не мможе да си играеш с тях и не разбират като им говориш/котката ми ме разбираше/ и в крайна сметка спрях да им сменям водата или пък ги оставях да плуват на 10 сантиметра вода и те измряха.Иначе на ov3rm4n бих му свил Хела,готина котка е

Link to comment
Share on other sites

Аааа - не си ги давам! Мониторната Котка aka Хела aka Идиота е специално обучена да се сурка от монитора върху клавиатурата. Ценен екземпляр е. Гони мишока по екрана и се опитва с лапички да рисайзва прозорците по него. Изпечен хакер. От време на време прави профилактика на модемната връзка.

това да не е онуй коте дет се било заклещило във вентилационната система и му търсеше дом? кат гледам как спи на монитора си е намерило вече :)

Link to comment
Share on other sites

това да не е онуй коте дет се било заклещило във вентилационната система и му търсеше дом? кат гледам как спи на монитора си е намерило вече :)

 

Мне - онова е при chicatillo :D - Мониторната котка е на километри от него в пространството и на години във възрастта. Дори външно не си приличат. :huh:

Link to comment
Share on other sites

На никого не пожелавам котка като мониторната - всичко което прави е да пълни монитора с косми. И да пада от него. Като последния идиот.

post-1758-1103058655.jpg

 

post-1758-1103058713.jpg

Освен това е и гардеробна котка:

post-1758-1103058790.jpg

Въобще като цяло е една мързелива размазана котка:

post-1758-1103058838.jpg

 

Обаче нощееем... светът не е същия. Злите сили се пробуждат и събуждат звяра в милото животно. Но както знаете нормалните апарати не хващат вампирските зъби, кървясалите очи, разложеното тяло и т.н. :P

Link to comment
Share on other sites

На никого не пожелавам котка като мониторната - всичко което прави е да пълни монитора с косми. И да пада от него. Като последния идиот.

 

Обаче нощееем... светът не е същия. Злите сили се пробуждат и събуждат звяра в милото животно. Но както знаете нормалните апарати не хващат вампирските зъби, кървясалите очи, разложеното тяло и т.н.  :P

Eiiii pobarkah se ot smqhhhhh !!!!!!!!!!!

:punk :punk :punk :punk :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На никого не пожелавам котка като мониторната - всичко което прави е да пълни монитора с косми. И да пада от него. Като последния идиот.

...

Обаче нощееем... светът не е същия. Злите сили се пробуждат и събуждат звяра в милото животно. Но както знаете нормалните апарати не хващат вампирските зъби, кървясалите очи, разложеното тяло и т.н.  :P

Mnogo gotini snimki na kotkata ti,mai me zaribi,sha si vzema i edna kotka,ta REX da si ima kompania dokato ni niama...

Link to comment
Share on other sites

До преди няколко месеца си имах две прекрасни кучета - 1 пинчер идиот и 1 коли. Но се намери един "Шумахер",който ми ги уби :cry

 

Но сега...сега си имам Grimjaur :tongue

Link to comment
Share on other sites

Бре че тя и мойта котка е мониторна :P Даже докато пиша тоя пост тя спи на монитора.Мен много ме кефи като легне от горе и само си подава главата и седи като web камера.Хубаво че нямам TFT монитор че нямаше да имам мониторна котка.Освен да лежи на монитора любими занимания са и да чете(разкъсва) вестници,да развива тоалетна хартия и да я разнася из апартамента да ти скача по краката докато ходиш,да бута кофата за буклук и да търси клечки за уши(любим неин предмет) и да ги разкъсва.Веднъж направих грешката да и взема клечката от устата(още ми седи белега).На една коледа изяде герляндите и цял месец сереше герлянди и гледаше болнаво,та тая коледа май без герлянди ще караме.Като малка обичаше да скача по лицата на хората докато лежат,ама ся се отучи.Аве мойта котка е бахти изрода :D

Link to comment
Share on other sites

До преди една-две години си гледах костенурки на терасата :)

Не че исках точно такъв домашен любимец,просто един ден познат на баща ми цъфна вкъщи с 2 костенурчета по ръка и щеше да ги прави на супа,ако не се бях разкрякала :)

Едната се казваше Елизабет или Лизи на галено,докато един ден не я удари хормона и видяхме,че всъщност си е чист Елизабетчо :D

Много бяха сладки....бях ги научила да ядат от ръката ми...и въобще не си мислете,че костенурките са бавни...като изгладнеят и търчат с бясна скорост :)

Едната,обаче умря....а другата надявам се в момента се излежава на някоя поляна/хм,всъщност вече трябвала да е заспала зимен съм/...

И сумати хамстери сменихме....последния беше най-миличък...имаше си едно чорапче и спеше само там :)

Иначе много бих искала котка или куче...

Link to comment
Share on other sites

ООО аз имах едно куче-беше много хубаво игриво.Казваше се ТЪПЧО, защото беше много "умно".Беше малко дребничко пуделче, но за съжеление един ден ме захапа (без да му направя нищо разбира се) и се наложи да го кастрирам.Следващият месец пак ме ядоса и умря "по неизвестни причини" :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Kat maluk imahme dva beli boksera Barsi i Jesi.na selo ba6ta mi gleda tiq bulgarska ov4arska poroda i ima 22 ku4eta imame pin4ar4e det jivee v kolata .

ba6tata i vika jiva alarma :D i az si gledam v ku6ti morska svinq det samo qde i kvi4i. :P :P :P :P :P

A bokserite gi nqma ve4e mnogo stavat ina4e :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...