Jump to content
BulForum.com

Въпроси относно Firewalls за Windows


Botev1912

Recommended Posts

Излезе update за Agnitum Outpost Firewall Pro. Ето и серийният номер, необходим за инсталацията му:

 

0Q+U5mv3xEb7yaTBnUh96e68fAOAjxLY7+n

afCEvY3PzlbTUy8PYh7xeopjxPzTRsy3d7j

tIFtgLP5SUa7ZJCuynYje+sREIvzX/pG4Bj

92lLZn/ScLhjrm2J04rlR1sF3zvg1g5CV1H

291l/pypDPBVdkJi79QW1/nd1QH1auhk=

 

Edit: След това версията ми стана 2.1.303.4009 (314). За нея има отделен крак, който си го свалих и сложих. Работи, обаче няма място на warez-a за да го кача. Затова го сложих ТУК.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Този ъпдейт моята Outpost нещо не го разпознава да го има :( Да не би да се сваля отделно ?

Или пък съм с последната версия? Моята е ver.2.1.292.3816 (307)

Link to comment
Share on other sites

Niakoi znaeli ot kude moga da si vzema neregistrirana verisa na Mcafee firewall pro 5 ili po nova koiato se updateva i moga da si ia registriram , zashtoto porobvah niakolko ot data.bg no te sa veche registrirani i ne mogat da se updatevat tuikato iska parola slogena pri registraciata. Niakoi ako znae mnogo shte sum mu blagodaren.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи Имам Zone Alrm Pro И постоянно ми излиза прозорец които ми казва че е блокирало достъпа от gate.evrocom.net с IP: 217.10.240.5

Какво трябва да направя защото ми се струва че е хубаво това ИП да има достъп до мен. Така ли е или греша? Трябва ли да разреша достъпа. Все пак това е от EVROCOM,или пък не? :confused

Link to comment
Share on other sites

Значи Имам Zone Alrm Pro И постоянно ми излиза прозорец които ми казва че  е блокирало достъпа от gate.evrocom.net  с IP: 217.10.240.5   

Какво трябва да направя защото ми се струва че е хубаво това ИП да има достъп до мен. Така ли е или греша? Трябва ли да разреша достъпа. Все пак това е от EVROCOM,или пък не?  :confused

ZoneAlarm Pro => Alerts & Logs => Alert Events Shown => off ;)

Link to comment
Share on other sites

ZoneAlarm Pro => Alerts & Logs => Alert Events Shown => off  ;)

Май нещо не сте ме разбрали. Аз не питам как мога да го изключа да не ми показва Alertовете.Аз това го знам.Питам дали трябва да разреша достъпа от това IP.все пак адреса е gate.evrocom.net и аз съм клиент на евроком и ми се струва че те трябва да имат някаква връзка с мен. Питам дали няма някакъв проблем като забранявам тази връзка.

 

Искам да попитам cardiff какво е т'ва pf

Link to comment
Share on other sites

То и аз така направих ама не знам дали съм постъпил правилно и затова питам какво да направя.

Link to comment
Share on other sites

То и аз така направих ама не знам дали съм постъпил правилно и затова питам какво да направя.

Abe chesno da ti kaga az tova smetnah za pravilno i go napravih , ama ot druga strana s Zone Alarm na glava ne mogah da izlezna i ia mahnah. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Може ли да ми кажете коя защитна стена е най-стабилна ? Аз за сега съм се насочил към Касперски антихакер B)

Link to comment
Share on other sites

Имам едни въпрос:

Нещо немога да си настроя Уиндолския firewall и ми спира сумати трафик без предупреждение! Има ли смисъл въобще от него , при положение ,че имам друг?

Или някой ако има идея как мога да го кофигурирам ...

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Ами според мен няма никакъв смисъл да си седиш с виндолския фирелол при положение че имаш друг ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otnosno produktite na Kerio az sam mnogo dovolen (zasega) izpolzval sam tri ot tqh i sam nqmal nqkakvi sa6testveni problemi, 4estno kazano ti gi prepora4vam mislq 4e nqma da sajalqva6 (vse pak trebe da se napravat dobri nastroiki na firewaal-a, nali? ;)))

Link to comment
Share on other sites

Otnosno produktite na Kerio az sam mnogo dovolen (zasega) izpolzval sam tri ot tqh i sam nqmal nqkakvi sa6testveni problemi, 4estno kazano ti gi prepora4vam mislq 4e nqma da sajalqva6 (vse pak trebe da se napravat dobri nastroiki na firewaal-a, nali? ;)))

 

Predpolagam da ( za nastroikite)

Nemoga da ia crack-na obache! Inache kato interface mi haresva .

Daite crack . ver 4.0.13 , tova koeto sum probval , a pishe che e za tazi versia ne stava:(

Link to comment
Share on other sites

Predpolagam da  ( za nastroikite)

Nemoga da ia crack-na obache! Inache kato interface mi haresva .

Daite crack . ver 4.0.13 , tova koeto sum probval , a pishe che e za tazi versia ne stava:(

 

Не ти трябва толкова този крак, защото единственото, което не работи във free версията е контрола на съдържанието, което едва ли ще ти трябва - всичко останало и най-вече firewall-а си работи чудесно и без крак ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ти трябва толкова този крак, защото единственото, което не работи във free версията е контрола на съдържанието, което едва ли ще ти трябва - всичко останало и най-вече firewall-а си работи чудесно и без крак ;)

 

 

 

 

Щом казваш значи е така за разликата от кракнатата , но тая е 30 дни trial? На 30 дни не ми се преинсталира ... пък ъпдейтва ... и т.н.

 

едит: след ъпдейтите ver.4.0.16

Link to comment
Share on other sites

Щом казваш значи е така за разликата от кракнатата , но тая е 30 дни trial? На 30 дни не ми се преинсталира ... пък ъпдейтва ... и т.н.

 

едит: след ъпдейтите ver.4.0.16

 

Не трябва нищо да преинсталираш - след trial-а версията просто ти става free (деактивира се менюто web в конфигурационния панел), а пък update-ите си ги прави автоматично. Просто си я ползвай без притеснения, както правя аз ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...