Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Аз живея в Тракия(Скобелева Майка) , днес към 14:30 излизам с колелото за тренировки.Яко се бях надахал.Стигнах за 15-20 мин до Фламингото.Яко денс :D .Излизам и 'АаАААААа' задната гума спаднала.Аз обаче знам че се случва да мина през някое стъкло и да пукна лекичко, и предведливо си нося помпа почти винаги.Приготвям се за процедурата и помпам,ама то яко издиша.

И кво да праа .... тиках го до нас.Добре че поне задната гума беше здала , че ако беше предната е по гадно.Ама се пак ЧАС и нещо тикане направо ме скапаха отсякаде.Прибрах се към 18:15 , в 19 започва едно парти на центара,а трябваше да ям,да се изкъпя,да се пооправя малко,да стигна... - отидох към 20:30....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Голям тормоз е даден човек НОН-СТОП да се изтъква, да се хвали, при това с доста изопачени и украсени истории. И всички останали са сакати, грози и криви! Аман...!!То се трае до едно време.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

паяк... последните ми 20 лева вече не са 20, а са 5 ;( ама така е, като не гледам знаците...

 

Мерси на колегата съфорумник (той си знае кой е), който ми помогна да си свърша работата :) Благодаря :) ;)

Edited by __smirnoff__
Link to comment
Share on other sites

ако бях на твое място този пост щях да го изтопорча в темата за хвалбите :)

 

иначе по темата - оплаквам се, че днес няма да ходя на вилата :(

Link to comment
Share on other sites

днес някав пич ми спука топката беше супер яка оригинална adidas и ма е много яд на всичкото отгоре беше почти нова е тва си е за оплакване :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Майка отишла да вземе от Събота пазара 30 килограма краставички в две чувалчета и решила да викне такси.Обадила се на 6665 и дошло след малко.Вътре шофьора с някви ланци бил..сещате се..и като видял чувалчетата казал: "За това ли ме викна?Аз такива неща не карам!" и си тръгнал...

Не стига, че само те са да им се обадиш, а не да ги стренеш и те да ти се обадят, да искаш да им платиш после и оня да дойде и с претенции.

Ае сиктир!!

Link to comment
Share on other sites

Прехваленият национален вратар на Левски Георги ПеткОФФ с уникално левашката си проява в 93 минута ме лиши от близо 600 лв :angry1

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

психара разправя да сме излизали, ама само ме баламосва

Link to comment
Share on other sites

Днеска някав кретен ми спрял пред гаража.Аз щото се ядосах и нарочно спрях моето ренде на 10 см от неговата предна броня за да неможе да мръдне и да ме търси за да си изакара колата.Нещеш ли в момента в който си заключвам колата се показва някав кретен и ме пита как аджеба да си изкарал колата.Аз веднага му дадох контра въпрос аджеба аз как мога да си прибера мойта в гаража след като той е спрял там?Той ми отвърна да съм летял е и аз му отвърнах лети и ти да си изкараш колата.Замалко да се сбием хубаво че се усмирих малко и преместих моята кола да се изнесе инак щях да му чупя мутрата............ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Съндърланд се провалиха днес и ме е яд, защото ми прецакаха еврофутболчето!Искам пари! :D

Сега трябва да пускам "спасяващ фиш" които да ми върне загубените левчета..пфф..

И днес в едно барче си порачах Mojito..ама НЕ!Беше им свършила ментата...И тавана в хола мазахме и стана на едни чертиии..мамата си джаса.Утре пак трябва.Ще му е 3та ръка.Нищо..има и по-лоши неща които мога да се случат! :)

Хайде лека нощ на всички. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Днеска някав кретен ми спрял пред гаража.Аз щото се ядосах и нарочно спрях моето ренде на 10 см от неговата предна броня за да неможе да мръдне и да ме търси за да си изакара колата.Нещеш ли в момента в който си заключвам колата се показва някав кретен и ме пита как аджеба да си изкарал колата.Аз веднага му дадох контра въпрос аджеба аз как мога да си прибера мойта в гаража след като той е спрял там?Той ми отвърна да съм летял е и аз му отвърнах лети и ти да си изкараш колата.Замалко да се сбием хубаво че се усмирих малко и преместих моята кола да се изнесе инак щях да му чупя мутрата............ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1
Според мен трябваше да го ступаш. Баси наглите хора!
Link to comment
Share on other sites

Болят ме краката от претоварване и едното коляно( не изяснена причина ) ,мързи ме да отида на фитнес...остава само един почивен ден ,не мога да си гледам испанското първенство ,не изкарвам толкоз кинти колкото искам.Стига за сега.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...