Jump to content
BulForum.com

магазини


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
На тва магазинче му се вика Skate Shop! :)

Oще има и 18G-a в капана!(тва е може би най-здравия магазин!!!)

 

Много, ясно. Ауе извинявам се на админите че ще трябва да го прехвърля на чат , но Sk8ar как се казваш, може да се познаваме :) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

6kurkata nqma tolkova golqmo zna4enie. Ima mnogo po vajni ne6ta za sk8-ta otkolkoto 6kurkata(lageri, rolki, ma6ini)

мда....пропусна дъската..знам че са важни ама ще кажеш че може да се кара без шкурка ли?Не е чак толкова важна ама....все пак си е важна :D

Link to comment
Share on other sites

Абе хора!един от нашто даскало си купи скейт за 30 кинта с оригинална дъска и що годе добри машини....само дето ролките са силиконови :lol: ...ама те пък са без пари ;)

Кво ще кажете,а?Значи мода да си намеря за 80-90 кинта скейт :P

 

едит...само се извинявам за мястото на поста-беше за "Скейтбординг" :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе хора!един от нашто даскало си купи скейт за 30 кинта с оригинална дъска и що годе добри машини....само дето ролките са силиконови :lol: ...ама те пък са без пари ;)

Кво ще кажете,а?Значи мода да си намеря за 80-90 кинта скейт :P

 

едит...само се извинявам за мястото на поста-беше за "Скейтбординг" :unsure:

По-добре да изчакаш и да си събереш пари с които да земеш нещо яко отколкото да бързаш и тоя скейт да се счупи за 1 месец! ;)

Link to comment
Share on other sites

ъъъъ.. извинете, дюдс, но имам един въпрос. тъй като не се занимавам със скейтбординг, но ми харесва стилът на обличане или поне някои нещица :) та освен 18G bullsport знаете ли къде другаде мога да си намеря хубави дрешки и кецове на прилична цена? благодаря ви :) а за да знаете какво точно искам ето ви линк :) wideleg pants

Link to comment
Share on other sites

Moje6 da si kupi6 kecove i dre6ki ot sk8 shopa na glavnata i MAZE ama tam kakto i v 18g i bullsport cenite sa visoki. Ina4e za po-evtino moje6 da potersi6 isuleni dre6ki po sergiite na kapitam rai4o. A za po evtini kecove moje6 da pogledne6 v Runers i Spalding.

Link to comment
Share on other sites

тенкс.. резултатът е нулев :( никъде няма :(

Link to comment
Share on other sites

ахам.. даже не са чували... всичко е широко, но право, не това което искам. и в канапе бях.

Link to comment
Share on other sites

ъъъъ.. извинете, дюдс, но имам един въпрос. тъй като не се занимавам със скейтбординг, но ми харесва стилът на обличане или поне някои нещица :) та освен 18G bullsport знаете ли къде другаде мога да си намеря хубави дрешки и кецове на прилична цена? благодаря ви :) а за да знаете какво точно искам ето ви линк :) wideleg pants

Ами.....значи отиваш в INCOGNITO(ма не съм сигурна че така се пише) на центъра-цените не са високи,аз имам едни гащи оттам и са много готини,а скивах че има и хубави мъжки такаче си потърси там-може да намериш :) а иначе кецове.....ако все пак говорим за прилични цени не ти препоръчвам скейтшопа по известни вече причини :bgrin: ......но!винаги има но :lol: в момента има едни кецове в скейт шопа дето са на 50% и ако са около 100 сега са 50....така че виж там....а м-ду другово сега в скейт шопа имат някви разпродажби и всички кецове са долу с 15%,20%,30% та даже както вече споменах и 50% :woot

Дано си намериш квото си търсиш ;)

 

BullSport няма!?SK8shopa няма?!18-ga няма?!...ЛоЛ...
Бе човек!Той си търси на прилични цени.....то и аз знам къде има тва и онова ама никога няма да дам 150 лв за кецове дето ще ги нося 3 месеца :)

 

едит:глоовер,ако все пак си заинтересуван инкогнито се намира на малката главна където е Аладина мааалко по-нагоре от него-на ъгъла на ДетМага(там дето има сергийки за книги много)

Link to comment
Share on other sites

тенкс! :) абе ако си намеря такива гащи съм готов да се ръсна с кинтите. НО , "винаги има едно НО" :) никъде няма такова чудо :)

отново благодаря, гери :) кецовете наистина са проблем. хубави кецове в пловдив няма. единствените са с цени над 80 лева. все едно ще си купя :P

Link to comment
Share on other sites

тенкс! :) абе ако си намеря такива гащи съм готов да се ръсна с кинтите. НО , "винаги има едно НО" :) никъде няма такова чудо :)

отново благодаря, гери :) кецовете наистина са проблем. хубави кецове в пловдив няма. единствените са с цени над 80 лева. все едно ще си купя :P

Няма защо :) като отидеш в инкогнито кажи намерил ли си си гащи

И що да си пръскаш парите...те там не са скъпи....

Аа-сетих се още къде има такива гащи квито си търсиш,ама са в преоценени стоки(повечето са без дефекти-много пъти съм си купувала дрехи оттам)

Значи от Азия-та на центъра тръгваш към тунела и точно преди него има една пресечка(ам не знам как се казваше улицата).Първия магазин отляво(в пресечката) е обувки Дизи,след дизито има магазин и мисля че пишеше "преоценени маркови стоки"(наистина са маркови )

и дамските панталони са 15-25 лв значи и мъжките ще са сигурно толкова :)

За кецовете..и ти сигурно не искаш от Мания или Рънърс щото все някой има тоя или ония модел :bgrin: а тия от скейт шопа-един приятел е видял цената и каза че са 50 лв сега

Е,успех в търсенето :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

V SKATESHOP nqma kecove pod 105lv. Dnes minah ot tam i nai evtinite bqha 105lv. S namalenie 50%. A ako naistina ima za 50lv pi6ete PM. I ot koq marka.

чакай,чакай.....105 са били с 50-те % :confused

Link to comment
Share on other sites

един приятел, че в рондо (фитнес залата) има такива панталонки. но ме домързя да ходя там. бил съм в магазинчето за преоценени стоки. дрешките са хубавки, а и не са дефектни. ще мина и от там тази седмица. съмнява ме, но ще опитам. кецове, кецове... ще се ръся .. тва е :) рънърс или булдозер няма да си купя - не са хубави, а по града всеки е с такива :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...