Jump to content
BulForum.com

Nai-dobrite igri za vsichki vremena


JDFU

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

"Най-добрите" е доста относително казано. Какво значи една игра да е "добра"? Да има добра идея? Да има хубава графика? Да има много почитатели? Да е разнообразна? Да има хубав gameplay? Да си личи, че е мислено много по нея преди да се изкара на пазара .........

Май като се вземе средно аритметично от тия, Brood-а минава другите игри двойно, да не кажа тройно.

Link to comment
Share on other sites

"Най-добрите" е доста относително казано. Какво значи една игра да е "добра"? Да има добра идея? Да има хубава графика? Да има много почитатели? Да е разнообразна? Да има хубав gameplay? Да си личи, че е мислено много по нея преди да се изкара на пазара .........

Ami da dostavq nai-mnoo kef i da te dyrji dylgo pred kompiutyra bez da ti omryzne!

Link to comment
Share on other sites

Ami da dostavq nai-mnoo kef i da te dyrji dylgo pred kompiutyra bez da ti omryzne!

Според някои момиченца обаче, ако косата на барбито не е достатъчно доизкосурена (графика;) играта е пълен боклук. На мен примерно нийда ми омръзна доста бързо, а други го играят с години. На някой му доставя кеф да изпреварва, на друг да вкарва голове, на трети да сваля гащи :) на четвърти да убива и т.н. Общо взето всичко опира до лични пристрастия. Ако ги оставим настрана, какво значи една игра да е добра?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Изброихте толкова игри, а никой не се сети да каже някои от основоположниците - на стратегическия жанр - Civilization и на tycoon жанра - Transport Tycoon Deluxe, на екшъните - Doom и Wolfenstein 3D. Ама сегашните хлапета играят "великите" SC, CS и WC и едва ли някога ще научат история на гейминга. От тези трите признавам само, че WC също е основоположник на стратегиите. Другите са просто имитации.

Като искаш да правиш ретроспекция, или да се изкараш по-голям и по-стар от останалите, защо не се върнеш малко по-назад във дните на игри като North and South (Севера и юга), Double Dragon, Livingston, Goody и различните други игрици, дето се побираха по няколко в една голяма дискета...

 

Иначе играта е една:

 

StarCraft: Broodwar™

Link to comment
Share on other sites

AOE - най - добрата стратегийка, която съм играл! Грабна ме още първият ден!!!

Вие нещо се бъркате набъркахте много нови игри които са станли клишета, дето само малки хлапетии като мене ги играят с тия СЦ, ЦС и подобни

Доказано е, че най играната игра е

TETRIS, chess и наистина те са класики в жанра.

Link to comment
Share on other sites

Action: Counter-Strike 1.5 | Call of Duty | Return To Castle Wolfenstein | Halo

Race: Need For Speed Underground 1/2 | Star Wars Episod 1 | Re-Volt

Strategy: Brood War | Command & Conquer Generals | Age of Mytohology

Managers: Championship Manager (99/00)(01/02)(02/03) | TCM 2005

Football:FIFA 99...05 | Internatonal Soccer 2000 ! |

 

друг жанр: GTA 3 | и списъка с игрите мисля, че свършва тука...

 

Това са игрите според мен за всички времена тъйкато на тях съм отделил най-много време.

Link to comment
Share on other sites

гледам и се чудя защо ли никой не е споменал Legacy of Kain серията, която според мен има една УНИКАЛНА история... друга игра с подобна история няма, достойна е за филм и то не един :D.. да не говорим и за gameplay, sound и графика щото всичките части са си били уникални за времето си още от Blood Omen 1 та до Defiance :love

Link to comment
Share on other sites

nai-velikata igra bez sumnenie e Starcraft Broodwar . igrata vse oste se igrae ot mnogo hora i e vkliu4ena v svetovnite kiber igri, a e suzdadena predi okolo 7 godini i bie dale4 po novi igri s po-dobra grafika i mnogo po-golemi iziskvaniq. Druga susto velika igra e tetrisat.Nqma OS na koqto da ne moje da se ka4i tetris

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност никой не може да даде отговор на този въпрос, но всеки може да каже за себе си коя игра му е направила най-силно впечатление! На мен лично най-голямо впечатление ми направи играта: Silent Hill 2 Седмици след като спрях да я играя ми държеше влага - избарана е много яко! И въпреки че е от 2001г. не отстъпва по нищо по графика на игрите, които излизат сега! :inqn

Link to comment
Share on other sites

1 Metal Gear Solid

2 Metal Gear solid 2:sons of liberty

3 Iss pro evolution -цялата поредица от започването и през 98

4 Counter Strike-най гениалната игра за отборен мултиплейър

5 Gran turismo 2 за playstation 1 -ако щете вярвайте но там имаше над 600 автомобила !

Link to comment
Share on other sites

Nai dorbite igri na vsi4ki vremena prodaljavat da sa tezi koito si bqha

Tova sa

 

Half-lefe : Counter Strike - bez zna4enie versiqta

 

Diablo 2 Lord of Destruction - zarebish li se otarvane nqma

 

Starcraft : Broodwar - Warcraft " Ряпа да яде "

 

 

Vse oshte sam ojasno mnogo zareben po i trite igri

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...