Jump to content
BulForum.com

fingerboarding


sandman

Recommended Posts

predi vreme t.e. predi 3 godini sedqx v daskalo na 1 4in s edin pi4 ot na6tiq klas nqkav skeitar se vode6e i si nose6e takiva fingar4eta originalni i pokrai nego se bqx zaribil i pravex dosta trikove i dosta golemi skoci no posle si mu gi varnax i sq ot okolo 2 godini ne sam baral takova 4udo no predpolagam 4e sam zabravil si4ko ve4e abe zaribqvka e :D

Link to comment
Share on other sites

Еми хора мога само да ви кажа че в Skate shop-a на главната фингъри на tech deck има за по 14 лева с резервни части(4 броя гуми :) ) и отверка.Аз бях на лагер и един пич от наща стая си го беше донесъл и аз цъках :punk :punk .Научих са да прая оли и кипфлип :D и някфи измисляни си от мен номера хаха :D

Link to comment
Share on other sites

кипфлип 

Кикфлип ;) Някой зарибявал ли се е да цъка на стена.Всичко е като в матрицата.Аз едно време ида на стената в даскло и си правя грайндове по рамките на прозорците.Олито на стена теоритично може да стане безкрайно високо с произволна скорост.Само че другите трикове които фингъра трябва да се отдели от пръстите са си малко по-голяма философия. :punk

Link to comment
Share on other sites

Кикфлип ;)  Някой зарибявал ли се е да цъка на стена.Всичко е като в матрицата.Аз едно време ида на стената в даскло и си правя грайндове по рамките на прозорците.Олито на стена теоритично може да стане безкрайно високо с произволна скорост.Само че другите трикове които фингъра трябва да се отдели от пръстите са си малко по-голяма философия. :punk

Да извинявам се кикфлип е :) .Иначе триковете в които фингъра се отделя са доста по сложни наистина.Ся понеделник и аз отиам да си зема един и да почвам да са зарибявам :punk :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Да извинявам се кикфлип е :) .Иначе триковете в които фингъра се отделя са доста по сложни наистина.Ся понеделник и аз отиам да си зема един и да почвам да са зарибявам  :punk  :punk  :D

Абе закво ти е да даваш толкова пари като можеш сам да си го направиш.Аз преди си правих от фоно-карти и беше мноо як.Не е същото но пак е много зарибено!

Link to comment
Share on other sites

Абе закво ти е да даваш толкова пари като можеш сам да си го направиш.Аз преди си правих от фоно-карти и беше мноо як.Не е същото но пак е много зарибено!

Ми щото нещо не се получава кат си прая аз.Друго си е купешкия :D.Абе ша зема един само да минат входните че ся и да си го купа няма да имам време да джиткам с него :D

 

Edit:Вчера бях до 18G Shopa и видях с очотота си:фингър с 4 колелца отверка,лепенки,и още нещо дето го забравих струва 14лева,а вингър който си е само дъска,машинки и колелца без отверка и резервни части е 10лева :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

значи днес бях в 18г шопа..

значи има един дето се продава с части,с лепенки и с още някви джунджурикии и е 16 лв...а има цял готов е 12 лв но барзо се чупи..а рампите са по 45 лв

Link to comment
Share on other sites

Аааааааа братлетаааа.. тва е адско ве... ахахахаххаха супер зарибенко е.. имам цели 2-3 диска с клипове, имам и цял филм! Няколко филма по точно :P

 

http://blackriver-ramps.com

Шшшш аре ако има зарибени да излезем да джъткаме ве?!??!?!?!?! Тъкмо ше си примона :)

 

Едит: Мога Ollie,Kickflip,Heelflip,360 flip,varial kickflip, shove-it,50-50,boardslide,tailslide,noseslide... и куп други неща :) аре пак казвам ако има навитаци дайте се разберем да излезем да плущим :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе луди ли сте...

Фърляйте ги тея фингъри и взимайте истински скейтове да карате... :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

predi 2 sedmici edin fingar v skateshop be6e 30lv a v 18g spredi nqkolko dena kto otvori s rezervni 4asti i si4ko be6e 14 v rock shop-a na pe6ehodniq most cql fingar mai4e be6e bez rezervni 4asti e 8lv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз имам фингарчета.Имам на Блайнд един френд ми го прати от канада ма ся трябва да сменя машинките че се преебаха иначе е супер зарибявка особено като няма кво да правиш по цял час

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

А на някой ако му трябват рампи да обажда.Един приятел ги беше правил и залежават сега в нас.Гарантирам че са много яки.Който има сериозен интерес да пише едно лично.Не е проблем и да ги снимам.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Може ли да кажете някой магазин защото в никой магазин от посочените не продават!

Има ли някъкви минуси в поръчването по интернет!

в скейт шопа в хип хоп шопа в ейтинг шопа

и на трите места продават незнам къде си ги търсил че да не продават :)

Link to comment
Share on other sites

като бях 4-5 клас си правехме такива бордове от фонокарти и наистина се получаваше яко който иска може да опита да си направи и сам все пак т'ва е просто една малка дъсчица не си струва парите

Link to comment
Share on other sites

most_wanted мога да ти кажа че фингърчетата си струват парите има голяма разлика между фингър и борд от фонокарта от личен опит знам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...