Jump to content
BulForum.com

Кецове


SnoopDogg

Recommended Posts

Не че нещо ама не искам да си купя някви кецове за 150 лева и после да се скъсат на 2-рата седмица.Говоря само за истинските не за мания и разни такива.Моля пишете за колко сте ги взели и колко са издържали.10х предварително.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам кецове Avirex но кой модел са ще те излъжа.Вече има-няма съм навъртял с тях около 5-6 месеца здрави са корави са да чукна на дърво за всеки случай ;) От София си ги купих за 159 лв. на цвят са бели с много приятно светло сини ленти радват си ме много.Тея кецове мания за 150 лева къде ги видя?

Link to comment
Share on other sites

Аз в момента имам едни кецове на Мания и едни на Рънърс,тея на Рънърс са ми от септември а тия на мания от януари,и двата чифта са по 39лв...сега отчаяно си търся кецове-казвам отчаяно щото повече от 50 лева не давам а не искам от Мания или Рънърс защото(казвам го за 10 път във форума) всеки приятел има по някой модел.

а иначе-Bogdancho,не че нещо ама ако си вземеш кецове за 150 лв-споко-няма да ти се скъсат на 2рата седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Търси PONY или CONVERSE.

CONVERSE-а можеби 1 година, а PONY-то още съм с тях(имам от 6 месеца).

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама не искам да си купя някви кецове за 150 лева и после да се скъсат на 2-рата седмица.Говоря само за истинските не за мания и разни такива.Моля пишете за колко сте ги взели и колко са издържали.10х предварително.

Аз имам Мания и не се късат!!!А карам яко!!

Link to comment
Share on other sites

аве кфо да ти кажа ! зависи какво вършиш с тях ! дали буташ дали само ходиш или играеш хек ! ама зависи и на какви коцеве попаднеш ! може да ти се паднат кецове мания за 30 - 40 кинта супер здрави ама могат да ти се паднат някфи дето ще ти карат 1 - 2 седмици ! това е е при тия от 150 кинта ! като са оригинални не занчи че са вечни затова не се притеснявай и стискай палци ако си купуваш кецево (от 150 кинта) да излезнат здрави , защото много приятели са си купували кецове глоб , инверт , адио и още яки марки и са се късали много бързо(смисъл за оригинални става съпрос) ! за това ВСИЧКО е до късмета ! :)

за това мога да направя само едно и то е да ти пожелая УСПЕХ при купуването на ОРИГИНАЛНИ КЕЦОВЕ и дано да не ти се паднат някфи БОКЛУЦИ !!!

УСПЕХ !!!

Link to comment
Share on other sites

Начи понеже съм маняк и на тема кецове мога да ти кажа че имам 3 чифта!! един GLOBE който кара 3-та година, DC което направи 2 години и един VANS, който е на 6 месеца .... избери си ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо имам усещането, че говорите за нещо, което само си мислите че се казва "кецове"? Доколкото разбирам вие имате предвид онези маратонки, с плоски подметки и на които незнайно защо никой не връзва връзките? Така ли е? Защото ако наистина е така.....ТОВА НЕ СА КЕЦОВЕ. Кецове са платнени обувки, които са над глезена. Имат формата на ботуши, но са от плат и лека подметка. Не мога да си обясня откъде е тази масова заблуда? :confused

Link to comment
Share on other sites

Защо имам усещането, че говорите за нещо, което само си мислите че се казва "кецове"? Доколкото разбирам вие имате предвид онези маратонки, с плоски подметки и на които незнайно защо никой не връзва връзките? Така ли е? Защото ако наистина е така.....ТОВА НЕ СА КЕЦОВЕ. Кецове са платнени обувки, които са над глезена. Имат формата на ботуши, но са от плат и лека подметка. Не мога да си обясня откъде е тази масова заблуда? :confused

Еми и аз не знам откъде идва заблудата...една продавачка им каза "скейтърки" :laughing:

Пък и като кажа "кецове" си представям маратонките с големи езици,а на майка като и кажа "кецове" се сеща за тия високи гуменки(аз и такива имам:))

Link to comment
Share on other sites

I az sq se 4uda dali da si vzimam nqkvi markovi kecove ama mnogo pari we. Ima edni v Bullsport ADIO za 79lv ama neznam kolko 6te izkarat. 6tot az nqma da karam s tqh. A pek v Skateshopa ima i nqkvo namalenie ama cenite ne padat pod 105lv. A pek za 18g shop da ne govorq. Prosto ne6ta GLOBE super mnogo hora gi nosqt. A pek vseki vtori e s GLOBE na seidinenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Защо имам усещането, че говорите за нещо, което само си мислите че се казва "кецове"? Доколкото разбирам вие имате предвид онези маратонки, с плоски подметки и на които незнайно защо никой не връзва връзките? Така ли е? Защото ако наистина е така.....ТОВА НЕ СА КЕЦОВЕ. Кецове са платнени обувки, които са над глезена. Имат формата на ботуши, но са от плат и лека подметка. Не мога да си обясня откъде е тази масова заблуда? :confused

 

mi nz moje bi horata ot po-staroto pokolenie kazvat "kecove" na tiq nad glezena a nie vikame taka na drugite(sk8arkite i ne samo) :D za tva moje bi oniq sa strata predstava za kecove ili nz(off i az se obarkah ve4e :confused )

Link to comment
Share on other sites

Защо имам усещането, че говорите за нещо, което само си мислите че се казва "кецове"? Доколкото разбирам вие имате предвид онези маратонки, с плоски подметки и на които незнайно защо никой не връзва връзките? Така ли е? Защото ако наистина е така.....ТОВА НЕ СА КЕЦОВЕ. Кецове са платнени обувки, които са над глезена. Имат формата на ботуши, но са от плат и лека подметка. Не мога да си обясня откъде е тази масова заблуда? :confused

еми виж сега ! КЕЦОВЕ казват на много спортни объвки ! за това няма НОКОЙ не е в ЗАБЛУДА ! просто ти така си решил , че сме в заблуда ! скоро чух на БАСКЕТБОЛНИТЕ маратонки(вдигнати те надоре до глезана) да им викат и на тях кецове ! за това няма НИКОЙ ама никой не е заблуден ! проста така са решили да им казват хората и така ще си ги наричат !

иначе това за гуменките е вярно ! те се наричат кецове ! с тях преси са играли баскетбол ! (ако някой не знае де ) :)

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама не искам да си купя някви кецове за 150 лева и после да се скъсат на 2-рата седмица.Говоря само за истинските не за мания и разни такива.Моля пишете за колко сте ги взели и колко са издържали.10х предварително.

 

Както казаха по рано ако си намериш си вземи 'Converse' а аз бих ти препоръчал 'BK'- само че гледай да са оригинални,защото по едно време имаше и менте, което нищо не мясаше.

 

Успех с пазаруването :)

Link to comment
Share on other sites

I az sq se 4uda dali da si vzimam nqkvi markovi kecove ama mnogo pari we. Ima edni v Bullsport ADIO za 79lv ama neznam kolko 6te izkarat. 6tot az nqma da karam s tqh. A pek v Skateshopa ima i nqkvo namalenie ama cenite ne padat pod 105lv. A pek za 18g shop da ne govorq. Prosto ne6ta GLOBE super mnogo hora gi nosqt. A pek vseki vtori e s GLOBE na seidinenie.

 

erm.. to tiq Adoi v Bulsport-a sa ot minalata esen i za tva sa s namalenie... ne shtot sa nqkfi takiva gadni... prosto horata iskat da si prodadat ostanalite broiki ot minalata godina..

Link to comment
Share on other sites

Защо имам усещането, че говорите за нещо, което само си мислите че се казва "кецове"? Доколкото разбирам вие имате предвид онези маратонки, с плоски подметки и на които незнайно защо никой не връзва връзките? Така ли е? Защото ако наистина е така.....ТОВА НЕ СА КЕЦОВЕ. Кецове са платнени обувки, които са над глезена. Имат формата на ботуши, но са от плат и лека подметка. Не мога да си обясня откъде е тази масова заблуда? :confused

Sneakers е името :) . Превеждайте както ви е удобно.

А има и други еми за кецове, прегледайте ги.

Link to comment
Share on other sites

"1892

Goodyear, then a rubber shoe company and division of the U.S. Rubber Company, begins to manufacture rubber and canvas shoes under different names, finally settling on Keds as the best name. "

Sledva evoluciqta na ponqtieto Keds - sneaker - running shoe i t.n.Edin ked nqma a tova che v Bylgariq mu vikame kec e greshka na transkripciqta(taka mislq)

dokolkoto si spomnqm dneshnoto razbirane za keds idva ot edin model obuvki za skatebordisti nqkyde prez 90 te koito se prevryshta v nai - prodavanata obuvka v USA za godinata.koito jelae da proveri v knigata za rekordite na gines na Obleklo - tamo go pisheshe.

PS. ne stava qsno mqstoto na Vasko Keca v cqlata istoriq :D

Link to comment
Share on other sites

Почти година и половина нося GLOBE GMos, Pro Модел купих ги за 150 лв. от 18G и то с намаление. Подметките се поизтъркъха, но иначе кецовете са в дявлски запазено състояние. (да спомена само че скейт не карам)

Link to comment
Share on other sites

A we 4ovek horata koito karat ili pek ne a samo se kefqt na ext sports predpo4itat da si vzemat nqkvi kecove(Globe, Etnies, Adio, 88, Oziris, DC i drugi) a ne nqkvi gezarski obuvki(Converse). :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...