Jump to content
BulForum.com

BL8


gerry^^

Recommended Posts

Има.Ако искаш дай някви снимки на Блейдъри да е по интересно а аз ще потърся за скейтъри;)

Link to comment
Share on other sites

ми аз по принцип се води че карам :) т.е. имам агресив рочес само ,че поради липса на време и човек с който да ходя да карам /щото сам мие тъпичко, а пък съм срамежлив и не съм по запознанствата.../ сега в момента не карам .Лятото съм запланувал малко по-сериозно да почна да карам , но ще видим :P

Ако има други дето карат да свиркат :) да ходим да се трошим заедно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мда има и ви предлагам ако имате въпроси относно aggressive in-line да се обръщате към мен от доста дълго време 6-7 години карам и поназнайвам някои работи

Link to comment
Share on other sites

i az sam (biv6) bl8er kankite mi sa raisers(neznam dali taka se pi6e 6toto moite sa special model na edna kompaniq koqto kupila 4ast ot raisers i sa se preimenuvali )

 

ne moga da parzalqm ama sam mnogo dobar na rampa pravq mnogo nomera no tai kato ot 2 godini ne sam karal malko 6te mi e nujno vreme da si prepomnq osnovnoto

 

a ina4e znam i trikove za parzalqne ima6e edno 50 50

 

ne 4e se hvalq nqkoi moje da go poznava canko deto darji skateshopa v pld(nai stariq) mi e bil ne6to kato u4itel i mnogo sam nau4il ot pi4a mnogo e to4en !!!

Link to comment
Share on other sites

Aйде млъкнете вече явно нямате кво да кажете само дет ги отворихте тея теми ... кво постове ли трупате ... само гледайте да не ви изчезнат постовете :angry:

Link to comment
Share on other sites

heka neznam ama v4era gerryto be6e s 2ve kvadrat4eta i neznam kolko postove mai za 3ri trqqqq da ima6 125 a dnes e 221 s 3ri kvadrat4eta

 

tova e cqlata rabota trupane na postove

post-6223-1110063054.jpg

Link to comment
Share on other sites

Решил съм да си купя ролери(то не точно съм решил,ама го обмислям и нищо чудно да си взема),та искам да ви питам откъде да ги взема и горе-долу по колко лева вървят.От скейтшопа или от някъде другаде

Link to comment
Share on other sites

heka neznam ama v4era gerryto be6e s 2ve kvadrat4eta i neznam kolko postove mai za 3ri trqqqq da ima6 125 a dnes e 221  s 3ri kvadrat4eta

 

tova e cqlata rabota trupane na postove

Герито е с "3 квадратчета" от доста време...недей да говориш глупости

 

JoKeR, ми в скейт шопа има,ама не мога да ти кажа цени :( сигурно ще са много пари ;)

Link to comment
Share on other sites

yo joker ako iska6 kaji koi nomer nosi6 az prodavam roleri reisers samo 4e sa na druga firma 6toto reisers kupiha 4ast ot streetline

 

ako iska6 rolerite sa 120lv vtora raka v otli4no sastoqnie ne sa karani mnogo 6toto nqmah vreme da gi karam ot angliq sa i sa s jelezni bl8dove

sas pristegalki za glezenite koito namalqvat opasnosta ot izkal4vane vzeha mi gi 360 lv predi 2 godini i ne sa karani ot togava ako iska6 se obadi da se razberem

 

4erni s vrazki s lager4eta 8mici

 

dobri sa i sa to4no za parazalqne no nqmat strani4ni bl8dove no v skate shopa slagat

 

ina4e vmesto kub4e imat jelezni bl8dove kakto kazah po gore

 

kolelcata sa ot malkite ako neznae6 kvo e tva mi to4no za parzalka rolerite sa 42-43 nomer

Link to comment
Share on other sites

ina4e vmesto kub4e imat jelezni bl8dove kakto kazah po gore

 

Та начи тва са кънки за рампа ... тва е. Тука няма рампа, а ако си решил да си трошиш главата за пързаляне по ръбове не стават

 

Решил съм да си купя ролери(то не точно съм решил,ама го обмислям и нищо чудно да си взема),та искам да ви питам откъде да ги взема и горе-долу по колко лева вървят.От скейтшопа или от някъде другаде

 

в скейтшопа има. Моделите варират от 230 мисля до към 500 лева има също и в София.. :)

Link to comment
Share on other sites

yo hekz kazah 4e stavat za parvalqne i na rampa i na jelezni trabi a ako iska6 mogat da prazalqt i na rabove otiva6 v skate shopa slagat ti strani4nite bl8dove i maha6 jelezniq i slaga6 edno kub4e i si gotov nqma kvo da mu misli6 pove4e

Link to comment
Share on other sites

Онова отдолу му се вика soulplate. Хубу де а шините метални ли са демек тва дет държи ролките!!!!

 

EDIT: Аха ... с метални шини само на рампа и по парапети.... ;)

Link to comment
Share on other sites

ne plasmasa

 

kak da parzalq6 s jelezni 6ini samo platevete m/u 2ro i 3to kolelce sa jelezni i sa svarzani no mogat da se mahat

Link to comment
Share on other sites

Yo,Mortal ае ти дет викаш 120 а Хека 230-500лв та аз си мислех нещо от порядъка на 45-55-60лв.Все пак не съм се учил и искам с нещо по-евтино.К`во е т`ва 500лв,а? :tongue Щото ако няма на тая цена за която аз говоря(или 5-10лева по-скъпо)направо на ск8 преминавам.@Mortal_dreams-ако си мислиш че разбирам за к`во ми говориш с тея кубчета и другите неща,направо се лъжеш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Yo,Mortal ае ти дет викаш 120 а Хека 230-500лв та аз си мислех нещо от порядъка на 45-55-60лв.Все пак не съм се учил и искам с нещо по-евтино.К`во е т`ва 500лв,а? :tongue Щото ако няма на тая цена за която аз говоря(или 5-10лева по-скъпо)направо на ск8 преминавам.@Mortal_dreams-ако си мислиш че разбирам за к`во ми говориш с тея кубчета и другите неща,направо се лъжеш :laughing:

 

За тея пари не знам ... някой фитнес модел демек само да се буташ с него даже не съм сигурен дали ще намериш нов такъв, ама провери в скейтшопа все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Yo,Mortal ае ти дет викаш 120 а Хека 230-500лв та аз си мислех нещо от порядъка на 45-55-60лв.Все пак не съм се учил и искам с нещо по-евтино.К`во е т`ва 500лв,а? :tongue Щото ако няма на тая цена за която аз говоря(или 5-10лева по-скъпо)направо на ск8 преминавам.@Mortal_dreams-ако си мислиш че разбирам за к`во ми говориш с тея кубчета и другите неща,направо се лъжеш :laughing:

Ауе за тия пари може едни TCM да си земеш!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми тогава решението е СКЕЙТ

Link to comment
Share on other sites

Mи ск8 -а да не мислиш, че е евтин към 150 лева са .... ;) хах тва са скъпи спортове пич!!!

 

ЕДИТ: Искам да те питам знаеш ли аватара ти - емблема на коя фирма е!!!? :)

Link to comment
Share on other sites

JoKeR, аз много от скоро реших че искам да карам кънки и мнението ми изобщо не може да се смята за компетентно но мога да ти кажа какво научих покрай купуването на кънки за мен:

 

тряа да решиш дали ще караш aggressive (рампи, парапети и тн) или fitness щото моделите са много различни. ако искаш aggressive боя се няма как да минеш тънко щото има само маркови и са доста скъпи. ако искаш fitness имаш вариант да си купиш noname (не-маркови) които да са относително евтини, такива можеш да намериш в някой спортни магазини, Metro, TCM (поне така чух).

трудна задача е да си намериш нещо щото дори и да имаш пари магазините са малко, избора не е особено голям и нямат размери (за различни големини крака), моделите са стари и неоснователно скъпи.

Link to comment
Share on other sites

ако искаш fitness имаш вариант да си купиш noname (не-маркови) които да са относително евтини, такива можеш да намериш в някой спортни магазини, Metro, TCM (поне така чух).

Аз в ТСМ видях и са 12 лв тия кнфискуваните :woot

а иначе са 45лв май-никак не е много

Link to comment
Share on other sites

Ми тогава решението е СКЕЙТ

Да ама тия пари и за скейт не стигат!!!! :laughing:

Както ти каза @hEka тва е скъп спорт!!!За 170-200 лева можеш да си земеш як скейт!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...