Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Е ако има достатъчно място че като гледам сте бая маймуни вече :P

 

Някой трябва да състави списък и нека и аз да кажа нещо важно за да му помогна ;) казвайте кои със сигурност ще дойдете да може да се види колко места г/д ще трябват а пък ако трябва и резервация да се прави...

 

 

ПС: и мене бройте :)

Link to comment
Share on other sites

Мамуни сме, жа одим у джунглатъ! :)

Хей, пичове, кви са тия работи "аз съм нов, няма да дойда"!!! Я да се стегнете, 4е ще има падни-стани :) Ако имате желание, елате. Никой няма да ви гледа накриво, защото имате малко постове.

За сигурните се разбираме така - който мисли, че няма какво да го спре да дойде на срещата, ми праща ПМ и аз го включвам в списък, който ще може да видите в първия ми пост от темата.

Link to comment
Share on other sites

хлип, хлип:( Боре, защо не съм включен в списъка? нарани сърцето ми!:) хахахаха! и аз съм с вас! НО, наистина всеки сигурен да прати ЛС на Борето, защото наистина става джунгла с толкова много желаещи. като гледам, май Борето се залавя да го организира, Боре: ако има нещо с което мога да помогна казвай!:) и гледайте да е след 1-ви, защото съм извън Пловдив.

 

не казах, че задължително трябва да се съобразите с мен. само го подхвърлих. и не съм очаквал толкова бързо да се организира всичко. браво на организаторите:)

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul,chicatillo,определете някаква твърда дата.За да могат хората да си направят планове.Щото иначе може да стане голяма омотвация. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Зератуле, бре що ми си ме писал и мен бре парче !!! Ако Велвет и Kreideiky дойдат ще нося и Нови Цветя това е покана към тях и ХЕКТИК .. можем да направиш оназ хава с flashmobs... аз имам едно предложение .. да се съберем в някой парк ... щото в заведение .. ще е доста тясно пък и в събота трудно ще се намерят места .. както и да е ... ПУША В РЕЙСА ...

Link to comment
Share on other sites

....ами и аз съм там...ще РМ на Zerghathul :)

Link to comment
Share on other sites

Mi nai-mnogo i tova za parka da stane. Zashtoto taka na pruv pogled shte sme poveche ot 20 dushi. A predvaritelna rezervaciq v zavedenie az ne se naemam da pravq. No tuk celta e da se zapoznaem, a bira vinagi mozhe da si kupim i da q izpiem nqkude, kudeto ima mqsto za vsichki.

Link to comment
Share on other sites

Мога да уредя едно заведение,където преполагам ще се съберем,ама е много изкъртено(пънкарско,металско-всичко дет за нормалните хора не е... :punk ) и ако сме до 30 души мисля че ще се съберем.Ама тва е в далечното бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

Могат да се запазят двата етажа на Sound-a. Малко ще сме раздерени на две части, но пък ще се съберат над 40 души. Мога да уредя резервация, ама ще трябват някви кинти.

Link to comment
Share on other sites

Идеята за мотане в парка много ми допада!!! В крайна сметка ще излезем да се видим, да се запознаем, а не да се забием и да замезваме в някое заведение. Може и до някое тепе да идем, там на въздух да поседнем и...да се награбим :) Муахахахахахахаха :)

Не бе, няма да правим оргии...на следващата среща може, но засега ще държим сексуалните си пориви под капака :D

Днес ми е нещо лигав ден :)

Link to comment
Share on other sites

Могат да се запазят двата етажа на Sound-a. Малко ще сме раздерени на две части, но пък ще се съберат над 40 души. Мога да уредя резервация, ама ще трябват някви кинти.

 

не че нещо ама Sound-a е на един етаж.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, няма да правим оргии...на следващата среща може, но засега ще държим сексуалните си пориви под капака

 

Що ве?Кво лошо в груповия? :P Идеята за тепе хич не е лоша,ама малко трудно ще е с пиенето- общинската мрънкат за пиячката. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тва за некое Паркче и на мен ми хареса мноо, аз съм за паркче :wacko: :P

аеее някои друг от оправата неще ли ууеее :P ,некои админ а у ..нема ва бием...мнооо :lol: ..не базикам се :wub:

Link to comment
Share on other sites

chicatillo точно на Рахата ми направиха проблем...Е вярно,че беше посред бял ден.... ;) В заведението може и да се съберем.

Link to comment
Share on other sites

Ако искате на Альошата се сберем първо...6а се вииим, и така може да сме и по малко ..и то гава да решим,там на място каде може да се ходи и ...та така B)

Link to comment
Share on other sites

Mi nishto ne ni prechi da probvame. Ako ne se subirame v Rahata, shte gi pomolim za stolcheta i shte nasqdame otstrani. Malko purvobitno, no sled kato si kupim ot tqh shte im se vodim klienti i nqma koi da ni napravi problem.

Link to comment
Share on other sites

По-добре е май в парка...по хубаво да се видим първата среща да се поопознаем..ей такива неща..на втората третата вече може да ходим да пием нещо..не че е лошо първия път да отидем да пийнем по нещо но трудно ще се съберем толкова много хора някъде...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...