Jump to content
BulForum.com

Кое е Любимото Ви Ястие и Питие.


Recommended Posts

Za malko otdih ot hardware, software i tem podobni tejki temi puskam tazi "vkusna" temi4ka za malko "vkusen" otdih predi lqgane.

Spodelete kakvo predpo4itate da hapvate u vas ili v zavedenie i koi e lubimoto vi pitie (alcohol ili ne). Za gladnite v momenta ne se prepora4va da se CHETE temata:).

 

 

-------------------------------------------------------------------

Za Moderatorite.: Mom4eta vidqh 4e ima nekvi podobni temi no nikade ne vidqh konkretno za vkusovete na horata. Ako gresha shte izvinqvate. BE COOL.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Бира и шкембе.

В неделя.Сутрин. :D

А лексикони спрях да попълвам в 5-и клас. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Дюнерииии. Тва главно, а иначе китайската храна също ме кефи. За пиене не мога да кажа, че имам нещо любимо-по скоро няколко неща-Нестий не е лош, Пепси лимон, Фанта екзотик, Спрайт, някви наторални сокове. Но задължително никъкъв алкохол.

Link to comment
Share on other sites

Дюнерииии. Тва главно, а иначе китайската храна също ме кефи. За пиене не мога да кажа, че имам нещо любимо-по скоро няколко неща-Нестий не е лош, Пепси лимон, Фанта екзотик, Спрайт, някви наторални сокове. Но задължително никъкъв алкохол.

 

Ne pie6 Alcohol. Pone Malko kogato izlezesh ili se sabere6 s priqteli. Ne6to Ima Problem. Za parvi pat 4uvam 4ovek da ne pie Alcohol pone malko.

Link to comment
Share on other sites

Дюнерииии.

 

 

:sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

 

пробвай,ае само пробваи веднъж,купи си голям дюнер откадето си щеш,отиди във вас,разопаковаи го и огледай внимателно месото-верваи ми,като видиш кви кожи и сланини хакат вътре ще се отвратиш тотално.не че аз неям дюнери де,но ги ям само в домашни условия където мога да изчистя дюнера,така че вътре да остане само месото...иначе не се докосвам до тая храна..предпочитам пици маргарита B)

Link to comment
Share on other sites

:sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick

 

пробвай,ае само пробваи веднъж,купи си голям дюнер откадето си щеш,отиди във вас,разопаковаи го и огледай внимателно месото-верваи ми,като видиш кви кожи и сланини хакат вътре ще се отвратиш тотално.не че аз неям дюнери де,но ги ям само в домашни условия където мога да изчистя дюнера,така че вътре да остане само месото...иначе не се докосвам до тая храна..предпочитам пици маргарита B)

 

Dunerite verno sa gadni. I HATE THEM.

Link to comment
Share on other sites

само от миризмата на дюнери ми се повдига ......а иначе обичам да хапвам почти всичко с малки изключения.....зелен фасул например.......по принцип не пия но.........когато съм с компания.....няаа как ......харесвам ''куба либре'' водката не ми харесва(патил съм от нея) :sick

Link to comment
Share on other sites

Обичам кока кола и компот от вишни или нещо,което наподобява компот от вишни.Алкохол-пия бира,вино/но да е червено,бялото не го тача много/,мента,мастика,но най-много обичам ракия.Хапване-тук няма да пиша,просто нещата са много.добро мезе-пилешки дробчета икли сърчица в масло.Иначе списъкът е гигантски

Link to comment
Share on other sites

Алкохола не ме кефи. Признавам, че не ми се поства в темата за пиянските изцепки. ;) Пробвал съм няколко вида, но нямам идея що ще си купя текила вместо Пепси при условие, че Пепсито е и по-евтино и по не вредно и ми харесва повече като вкус.

За дюнерите съм съгласен, че не са полезни, ама хората примерно се кефяг на шкембе чорба или боб.

Link to comment
Share on other sites

алкохол не употребявам вече.Иначе преди ми беше джин.

А относно яденето стомаха ми приема всичко без изключение.Бездънна паст и голямо черво.Всичко що става за ядене е вътре

Link to comment
Share on other sites

Манджи обичам доста, но като че ли най-много ми допадат спагетите. И специално китайската храна - мога да ям по цял ден!

За пиене - Sprite и, разбира се, КАРАМЕЛОВ ШЕЙК! ОБОЖАВААААМ !

Link to comment
Share on other sites

Хм....палачинки със сладко от горски ягоди...Иначе постоянно се налвам с айрян,кола,тоник,но най-много си обичам ванилов шейк:)

Link to comment
Share on other sites

shopska salata,kartofi,musaka,lutenica,izvara,ciganska banitca.... i pa4a :P ,mnogo mrazq frikase ,kato malak v detskata gradnia vinagi si davax na nqkoi po xi6ten individ pulnata kupi4ka,a az otivax da qm pqsuk :wir

ot napitkite:RAKIQQQQQQQQQQQQQQ :punk

menta+mastika su6to ne lo6o...

Link to comment
Share on other sites

Ястие-Пица,Мусака :love , Мексиканска Кухня, Пиле с картофки;с ориз,пилешки хапки,кашкавал пане,Китайската кухня също става...

А питиета-Ако става въпрос за алкохол пия само бира,твърд алкохол от доста време насам не пия,иначе Кафенце и Coca-Cola.Cappy праскова :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...