Jump to content
BulForum.com

Fiat Multippla - отзиви и мнения


stanchobb

Recommended Posts

Привет,

Незнам къде точно да задам въпроса си,затова пиша тук.

Интересува ме какви са отзивите от Фиат Мултипла, но след 2004г/тоест от новата визия,които са/?

 

Fiat-Multipla_2004_800x600_wallpaper_11.jpg

Fiat-Multipla_2004_800x600_wallpaper_3a.jpg

 

Какъв е данъка за тази кола?

Колко е ориентировъчно застраховката гражданска отговорност?

Скъпа ли е поддръжката?Ремонт в Пловдив?

 

п.с. Верно,че доста е писано из нета за тази кола,но всичко е със стара дата.

Към 2011г. ако някой собственик има отзиви...

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Какви са предимствата на този автомобил? Питам защото винаги съм се чудел каква е причината някой да си го купи въпреки ужасната визия която притежава?

Link to comment
Share on other sites

На кратко ще ви кажа, че това е най-удобният автомобил. За първи път имаме автомобил, който е проектиран отвътре на вън. Такива удобства има, че все едно си в къщи. Седалките се въртят, стават на масички, хладилни жабки, уникален мултифункционален автомобил, който има такъв остава твърдо на марката.

Link to comment
Share on other sites

Какви са предимствата на този автомобил? Питам защото винаги съм се чудел каква е причината някой да си го купи въпреки ужасната визия която притежава?

Първото поколение май спечели наградата - НАЙ-грозен автомобил на столетието :laughing:

Този е по приличен но си остава ФИАТ :ph34r:

Предпочитам VW или Ford :pirate

Link to comment
Share on other sites

Всичко зависи от това кой какво търси и за какво ще го ползва. За едно семейство с деца, което често излиза на пикник извън града, със сигурност е доста удобен ; за мен, където в 60% от случаите карам сам, в останалите 35% возя и жена си,а в остатъка от 5-те % качвам и още някой друг човек - надали е добра покупка.

Link to comment
Share on other sites

Купи си китайската версия (multiplaN) за да ти е по-евтина поддръжката - само с "оригинални" китайски части :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Първото поколение май спечели наградата - НАЙ-грозен автомобил на столетието :laughing:

 

 

Спечели второ място! На първо е Понтиак Ацтек!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Първото поколение май спечели наградата - НАЙ-грозен автомобил на столетието :laughing:

Този е по приличен но си остава ФИАТ ph34r.gif

Предпочитам VW или Ford :pirate

Харесвал Форд хахахахахахахахахахахахахаааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Абе тези класации са доста субективни, защото в същата се нареждат и Порше Кайен, Хамър, Chrysler PT Cruiser, Audi Q7, Range Rover, които за мен определено не са грозни. 

Въпросното Мултипла от снимката горе ми се вижда далеч по-приемливо от първия вариант. 

Но така или иначе - ако има марка, която мразя, то това е Фиат, заради съсипването на Крайслер и Джийп и ужасяващото плагиатство, което демонстрират в момента. 

Иначе в годините имаха много добри и иновативни неща, като започнем от Фиат Типо, Пунто, Брава, Браво - за мен това са доста интересни коли и задминаваха с години останалите по дизайн и интериорни решения. 

Link to comment
Share on other sites

Всъщност за мен точно новата Мултипла е единствения фиат,който бих си купил...Практичен и относително здрав ван,добра видимост на всякъде,ниска цена и никаква вероятност да ти го откраднат :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че всеки си има вкус, но Мултиплата не бих я квалифицирал като ван. Ван е Киа Карнавал. Ван е Пежо 5008.

 

 

Да твърдиш, че мултипла е ван е все едно да твърдиш, че Mitsubishi Outlander не е SUV а е ван.

Link to comment
Share on other sites

А като какво би я квалифицирал Мултипла-та бе, Ники?

Впрочем... това е един от вариантите за следващата ми кола. Имам доста познати, които карат такива за семейна или служебна и всички са много доволни. А практичността и комфорта и няма да ги коментирам, понеже те са очеизвадни.

Link to comment
Share on other sites

Мултиплата е точно ван,макар и в долния сегмент на клас-а...или мини ван айде да бъдем точни ;-)Как точно ще я класифицира дедоМраз е без значение...между другото имам познат от Ст.Загора с такава бензинова с фабричен метан,на около 500к км. и човека е много доволен от колата като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...