Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

тема за новия сезон в ШЛ.

 

 

чудех се къде да пиша за мача между левски и тампере и тъй като няма тема реших да започна една за новия сезон. та по въпроса май тая година няма да гледаме малоумни мачове на нашия еуро файтер :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Мани, мани играят просто плачебно, нищо общо с евробоеца ни :( от миналата година

Много слабата селекция - това е причината. По точно Никаква!

Но надеждата умира последна :) дано да се случи чудо

Link to comment
Share on other sites

Казва си го коментаторът. Имаш стремежи- правиш селекция. Нямаш стремежи- не правиш селекция. Батков- типичен български собственик на футболен клуб.

Link to comment
Share on other sites

Ей деа, като падате и все някой е уредил мача, а изненадите миналите 2 години са били чисти, right? Иначе ако мога да се изкажа в стила на левскарите - супер, тъкмо еврограндовете няма да играят "безмислени мачове" с Левски :P

 

Едит: Жлъчния коментатор рулз :D

Link to comment
Share on other sites

Слабички са Левски този сезон, а като знам каква селекция направиха ЦСКА, май тази година ще има нов шампион.

Link to comment
Share on other sites

не очаквах баш от Тампере да отпаднат, но Левски нямат място в ШЛ. Щяха отново да бъдат боксовата круша на турнира

Абсолютно съм съгласен. Уефа да не са идиоти, та да си плюят сами на себе си като пускат такъв смешен отбор в групите. Та това са си 6 напълно безсмислени мача, които все пак струват милиони за ТВ права и т.н. И телевизиите са възразили, въобще много интереси са били против тях. Отделно Тампере бяха железни отзад и работата стана :)

Всичко се връща на този свят.

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с Евробоеца?Рано или късно късметът се изпарява-видя се,че без Топчо и дядо Боре и такива скиори могат да бият дори в двата мача :)

 

А къде е groover :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Eдин от най-срамните мачове на български отбор в евротурнирите. Още не мога да си представя как отпаднаха Левски от тези смешни финландци, които топката не можеха да спрат. Съгласен съм с мнението на Ботев1912, че Левски не заслужават да играят с тази селекция в групите, но пък да отпаднат баш от Тампере и то без да вкарат гол в два мача е повече от резил. От друга страна е нормално шампионът ни е да на нивото на първенството. Явно миналата година за Левски е била резултат от добро стечение на обстоятелствата и не много повече. Футболисти като Коприваров, Джайеоба и Бензукан за мен нямат място в български шампион, независимо кой е той. Но Батков да му сърба ся попарата. Днес изглеждаше като изпаднал германец по новините, но пък и е добър актьор този мастит адвокат. При всички положения финансовите загуби за клуба ще са много големи. Очаквам по-скъпите футболисти да бъдат постепенно продадени в чужбина, за да се компенсират пасивите. Което би било добре и за тях, и за Левски.

Link to comment
Share on other sites

Футболисти като Коприваров, Джайеоба и Бензукан за мен нямат място в български шампион, независимо кой е той.

 

А Джаейоба, заедно с Домовчийски единствено показаха проблясъци...

Link to comment
Share on other sites

ми ша паднат левски как няма да паднат, то в контролите се видя, чя няма да стане този сезон нищо.а тамперето изобщо не са случаен отбор.в двубоят им с розенборг отново бих заложил на тях като краен победител, още повече, че розенборг този сезон са доста неубедителни в първенството и срущу слабаците бият със зор

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Група А Ливърпул, Порто, Марсилия, Бешикташ

 

Група B Челси, Валенсия, Шалке 04, Розенборг

 

Група С Реал М, Вердер, Лацио, Олимпиакос

 

Група D Милан, Бенфика, Селтик, Шахтьор Д

 

Група E Барселона, Лион, Щутгарт, Рейнджърс

 

Група F Манчестър Юнайтед, Рома, Спортинг Л, Динамо К

 

Група G Интер, ПСВ, ЦСКА М, Фенербахче

 

Група H Арсенал, Севиля-АЕК, Стяуа, Славия

Link to comment
Share on other sites

Отсега си набелязвам като аутсайдерите Марсилия и Розенборг. Нещо ми подсказва, че няма да се представят кой знае колко по-добре от Левски миналата година.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам ми се страва ,че група Ф ще е адска.

 

F е сред най-слабите. Да, Юнайтед и Рома са 1 и 2, като другите два нямат и теоретични шансове да се борят за 2 място, а ще се борят кой е по-слаб, да заеме четвъртото. B,C и Е са най-равностойни, с по 3 отбора, които имат реални шансове за класиране, а в групите A, D и G, освен очевидните лидери в тях и трите други отбора имат немалки шансове за второто място. Последното важи и за H, в случай че по чудо АЕК елиминират Севиля, иначе групата е ясна с два лидера и два слаби отбора.

 

Разбира се, навсякъде могат да станат изненади :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Някви идеи, от тази седмица ли почва ШЛто, че по спомен май преди 15 даже, ама нали имаше Евро квалификации...

По БТВ ще дават:

 

18.09,Вторник - Реал - Вердер

19.09,Сряда - Барселона - Лион

Link to comment
Share on other sites

Милан - Бенфика красота! Резултата изобщо не отговаря на действителността. Може би реалния резултат е 8:2. Странно защо в ШЛ играем по съвсем друг начин от Серия А

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...