Jump to content
BulForum.com

iskam da si prodam kosata!


goroveliki

Recommended Posts

Ама ти сериозно ли? Никой нищо няма да ти даде за косата ти. Спокойно. То ако беше така... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е нали имаше една приказка там дето тя си продала косата за да купи на мъжа си каишка за часовник, а той си продал часовника за да й купи гребен... И кво станало - Ха!!!

Това или само го има по приказките или е съществувало само в миналото.

Няма на кого да продадеш косата си, абсурдно е в днешни дни... Може би на някой цех за производство на перуки от естествена коса..

Link to comment
Share on other sites

Е не! Накъде върви тая страна! Хората да им се свиди да се подстрижат без да получат нещо за това... А и явно някой е решил да прави форума на fun, щото напоследък много такива безумни теми се навъдиха... Писна ми, лягам си!

Link to comment
Share on other sites

Аз да те попитам => Дори някой да ти купи косата за какво ще я използва ?

Е как, косата е толкова ценна :lol: Има много приложения :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз да те попитам => Дори някой да ти купи косата за какво ще я използва ?

 

Ахахах :) BTW и аз съм гледал че изкопуват коса и то много скъпо...в Русия май беше или...А от косата правят уникални перуки :) все едно имаш истинска коса :laughing: Ама goroveliki те хората не изкопуват сяква коса :) иначе до ся няиш ли колко милионери щеше да има :laughing: А виж ся ако стане нещо да почерпиш ;) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Интересно или незнаете или просто се базикате с човека. Коса се продава и се търси. За една дълга добре потдържана коса, може да продаде за около 500 лв нагоре, колкото и смешно да ви звучи. Най малкото за прически, добавяне на кичури коса, пресаждане и други неща във фризьорството. Но зависи всичко за косата ти.Отиди в някой елитен фризьорски салон и питай, там ще знаят със сигурнос :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано немога да разбера защо е затворена темата на човека. Моя приятелка я бяха спирали на улицата с предложение да си продаде косата и май ставаше дума за доста пари, но впоследствие се отказаха от предложението понеже тя леко си я изрусяваше. Доколкото разбрах искат напълно естествени коси. Та мисълта ми беше, че такива беща се случват, нормална практика са, а вие се подиграхте с човека, едва ли не ненормален го обявихте заради практичното му мислене.

 

Snejko, темата беше затворена точно поради причината, която си написала - освен спам, глупости и подигравки няма шанс да се появи нещо друго в близките няколко страници. Човека вече получи единствения разумен отговор - консултацията на необходимото за това място. Тук друго не би могъл да очаква.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...