Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

Според мен от тубата трудно може да се види истинското лице на графиката, защото по някаква причина винаги всичко изглежда накъсано там. Аз я играя на макс. настройки и си има нейните си красоти :) Така или иначе скоро предстои и "графичен ъпгрейд".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Не казвам, че ДотА е лоша игра. Просто за мен ЛоЛ е по-добра сега. Разбира се, всеки с вкуса си :)

Ти ако го кажеш това, ще излезнеш като най-големия глупак :laughing:

А това за вкуса, еми да ако не си фен на "competitive" гейминга цъкай си ЛоЛ, спам на магии, три билда, орб ефекти се стакват не знам си още какво. Почти никаква нужда от микро.

@асасин - няма да е общо между хон и дота, ще е dota с нова графика, вградени къстъм кийс, рекънект систъм, матчмейкинг и другите там екстри тип батъл-нет. Геймплейа ще е същия до най-малкия детайл.

choke points, fog, gadgets, armor reduction, warding, orb ефекти и т.н. до най-малкия детайл.

Хон за мен - лош баланс, мазна графика, гадни сенки, мощно олигофренско UI и гадни малки hp bars.

Link to comment
Share on other sites

Признавам, че competitive сцената на дота е доста добре развита, но това е само защото играта я има от бая повече време. ХоН също се радва на турнири, по единствената причина, че е дота с хубава графика и някои от про отборите минаха на нея. Но кажи ми сега, колко процента от хората играят по ДотА тунири? Според мен е смешно да си говорим коя игра била кежуъл и коя компетитив, при положение, че ако не играеш в ладери, значи си си кежуъл, независимо как се казва или от какъв жанр е играта. Е, ЛоЛ има ладер, всъщност има 3 ладера - 3в3 премейд, 5в5 премейд, 5в5 соло. И аз играя там, като най-много изяви имам в 5в5 премейд, тъй като си имам отборче. Въпреки, че явно щом не играя дота не съм "фен на competitive гейминга".

 

Спам на магии - да, има го и това е едно от нещата, които правят ЛоЛ доста по-забавна. Като гледаш риплей на дота, не скипваш ли първите 20 минути, които се състоят в... нищо? Щото всеки си пази маната ако го ганкнат случайно и гледаш 20 минути как се ласт хитват крийпове.

 

Има различни билдове, да, не виждам как това е лошо?

 

В ЛоЛ терминът "орб ефект" не съществува. Мисля, че орб ефектите в дота съществуват повече поради технически ограничения, отколкото заради баланса. Но ще те успокоя - в ЛоЛ такива ефекти се наричат unique (unique passive и unique active) и не окуражават стакването на определени предмети.

Link to comment
Share on other sites

Абе колкото и селска да изглежда играта.Вчера си направихме с един приятел уникалното разиграване на 5в5.Накрая те се предадоха защото им убихме целият отбор.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е Пешо то с ботовете ще е някаква пародия.Макар че и ако играеш с някой ще е пародия.Такива ботове има че се надявам ка кача левели по бързо и да почвам в Ranked Matches.

Link to comment
Share on other sites

И аз играя в Европейския сървър, letalisbg86 е ника ми!Ако се навиете може да си направим отбор и да направим 1,2,3,4,5,6 игри :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз играя в Европейския сървър, letalisbg86 е ника ми!Ако се навиете може да си направим отбор и да направим 1,2,3,4,5,6 игри :laughing:

Аз от кога ви чакам .Онзи ден играх с някой от форума,но така и не разбрах кой беше :unsure:

Link to comment
Share on other sites

'начи може и да я сваля.

Аз dota-та така или иначе 99.99% от игрите ми са срещу ботове. Лесно и лежерно, не ща повече от тая игра.

Link to comment
Share on other sites

Не е толкова имбав колкото казваш. Верно отначало харасва много, но и зависи с кой герой си и как играеш и срещу кой играеш.

Това е все едно ми казваш че Warwick e слаб.Айде стига глупости.Точно в избраните герои тази седмица и не само крокодила Джо е най-силен.Винаги са правили новите герои имбави за да може всеки да играе с тях след това малко ги пооправят.

Принципно играя с Ryze,но облислям и аз да взема някой имбав(Evelynn,Vlad) и да не могат да ме убият.

Link to comment
Share on other sites

Колега не си прав изобщо. Всеки герой си има герои срещу които е слаб, няма ултимат герой дето да мачка. Гущера засега изглежда интересно трябва време хората да се научат да играят с него.

За мен като човек който играе само с танк, такъв тип герои са ми много удобни :)

Link to comment
Share on other sites

Kotora, приятел играя от доста време знам какво говоря. Пиша се Moarnoobsnomnom . Влез и ми виж профила. Lol не е като да играеш дота и да си с мортред и да убиеш сам 5 човека тук всичко е до отбор, а не до имбав герой.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

колеги, кажете някакъв добър билд за Veigar, както и руни за него. Проблемът е, че не мога да кача повече от 700 AP, а съм виждал хора с 1800 :x

Link to comment
Share on other sites

Ааа как ще му сложиш 1700 АP ? Че нямам идея.Моя рекорд е 902.С 20 стака меджай.Иначе Тук Има билдове.Дал съм примерен,но май този е най-високо оцененият :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за отговорите. Харесах си един по-балансиран билд с малко хелт, меджик ресист и армор, тъй като на този етап още не съм свикнал да се пазя с него и ме убиват доста лесноtounge.gif Все пак не е лесно от меле файтър да се мине на нещо подобно на минионbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...