Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Играта е просто лудница. Кефи как са се опитали да вложат доста реализъм с вкарването на последствията от радиационно облъчване, както и пристрастяването към специфични химии. Все още се чудя кога и срещу кого да използвам мининюка, който докопах наскоро. :lol:

Хаха, те и радиацията, и пристрастяването, ги има и в старите Фалаутове. Помня как в 2-ката човек супер лесно се пристрастяваше към Jet, който не беше толкова лесен за намиране и имаше много големи withdrawal-effects. Май бяха AP & Strength...помня, че трябваше да хвърлям оръжия, защото нямах carry capacity.

Link to comment
Share on other sites

На двойката ти даваше +2ap jet-a. Дори имаше един куест, с който хващаше follower, който можеше да го произвежда (от брахмински фекали). И не си спомням да е било толкова лесно излекуването от зависимостта, както е на тройката и четворката.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и пъти да съм преигравал 3, NW и 4, никога не съм ползвам chems. Не само това, ами обикновено трепя всички, които са с такива наклонности :D 

Link to comment
Share on other sites

Безполезни бонуси дават според мен на бетесдовските fallout-и. На двойката си струваше да се замисли човек :D

Някои всъщност са си съвсем смислени! Примерно Бъфаут и Хидра ;)

 

П.п. Ако имаше предвид всички chems, де.

Link to comment
Share on other sites

Някои всъщност са си съвсем смислени! Примерно Бъфаут и Хидра ;)

 

П.п. Ако имаше предвид всички chems, де.

Buffout и Buffhet ползвам постоянно, за да ми е по-спокойно, все пак играя на Survival с 3 Strength & 2 Endurance (10 int/10 charisma/10 Agility/8 luck)

Link to comment
Share on other sites

И аз започнах на Survival. Първата битка срещу противник с Minigun беше много, много кратка :) Ще се правя нинджа и ще пукам глави с 5.0х демиЖ  :punk

 

Бтв, ето до какво водят наркотиците: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=562403844

Link to comment
Share on other sites

Изобщо химията в играта е фън, особено забъркването на различни бъркочи в полеви условия. Не съм играл предишните и затова може и да ми е по-интересно, но все си мисля, че като идея е отлично попадение, независимо повторението във франчайза. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз започнах на Survival. Първата битка срещу противник с Minigun беше много, много кратка :) Ще се правя нинджа и ще пукам глави с 5.0х демиЖ  :punk

 

Бтв, ето до какво водят наркотиците: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=562403844

Баба ти е нинджа, ама си трябва и Strength и затова ползвам наркотици. Но имам нещо от рода на 40 стимпака и 40 радауея, 15 jet, 10 buffout, 10 mentats.... Това никога не е било в 1-цата и 2-ката да имам толкова провизии, а играя на най-трудно (ръката ми не слиза от QuickSave-a, ама това е друг въпрос) 

Link to comment
Share on other sites

Баси, наистина ли могат да се губят perks по време на игра или просто съм попаднал на някакъв идиотски бъг. Бях си направил Advanced Hacker и със сигурност си спомням хакването на поне 5 такива терминала (очевидно, паролите са 6 символни, вместо 4 при първото ниво) и тъкмо попадам на първия Expert терминал и в същото време съм за level-up и си викам е точно навреме, отварям perks, отивам на Hacker и ми дава, че съм на първото елементарно ниво и ме ъпгрейдва на Advanced. А това беше първия perk, който ъпгрейднах на второ ниво (expert в случая) пък и не съм толкова ненормален за да не си спомня хакването на поне на 5 такива терминала досега. Баси тъпата хава. :evil

Link to comment
Share on other sites

Баси, наистина ли могат да се губят perks 

 

Не могат да се губят, а ако е бъг, все щеше да има някаква информация, освен ако ти не си първият такъв случай :) Има Novice терминали с 5-буквени думи, сигурно си се объркал.

Link to comment
Share on other sites

Не могат да се губят, а ако е бъг, все щеше да има някаква информация, освен ако ти не си първият такъв случай :) Има Novice терминали с 5-буквени думи, сигурно си се объркал.

Да ти кажа, много добре си спомням, че първия perk, който вдигнах на второ ниво беше точно този. Толкова да съм се побъркал, знам ли. :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Абе има ли някакъв епилог? Тоест - как действията ти са се отразили на Commonwealth? Щото като я врътнах, мина някаква постна аутродукция и до там. Продължават мисии.

Link to comment
Share on other sites

Леко се позаиграх тази вечер... Определено няма нищо по-отвратително от конзолно командване, адаптирано за клавиатура... Мамицата им проклета, напълно е възможно да раздробя моята ако продължава да ме дразни така....

 

Иначе малко стайлинг:

 

tqmEw9V.jpg

 

И малко идиотинг.... 

 

G8tSsMZ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хаха, аз съм подготвил няколко яки момента от трепане на гадове с V.A.T.S., включително използване Fat Man с mini nuke в затворено помещение ама все не ми остава време да кача клиповете. Играта е уникално-жестока! Понякога изгубвам часове в дялкане на цели "жилищни квартали" (плюс електрификацията разбира се), модване на оръжие и забъркване на химически бъркочи.  :lol:  :punk 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм още в началото, нямам време, но и аз като се зачекна и ровя с часове. Между другото си абсолютно прав - още след втората разходка оставих псето да пасе в селото и взех робота с мен. Не мисля да променям това... 

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд, че тъпия плейстейшън ми е прецакал нещо клипа с претрепването на Конрад Келог, който успях да ликвидирам само с два изстрела на Fat Man-a, при това в затворено помещение. :evil

 

 

 

Това тук е V.A.T.S. кадър от прочистването на поредния тригърман в куеста за отркиването на Ник Валънтайн. Все още преди ликвидирането на Конрад Келог и сдобиването с уникалния му аутфит, както и с доста по-беден арсенал. :gangstah:

 

 

Trigermankill.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не казваш нищо по въпроса ми  :grin:

 

И още един - тия тонове junk, които събирам, имат ли някаква файда и предназначение? 

 

Току що срещнах първите си супермутанти и съм в една сериозна комбинирана престрелка... 

Link to comment
Share on other sites

Ти си преценяваш към кой да се присъединиш. Реално може да изпълняваш мисии едновременно за всички фракции до един момент, в който избираш окончателно зад кой да застанеш.

Junk се складира в базата ти и се използва за модифициране на оръжия, брони и строене на селища. Колкото по-голямо ниво са ъпгрейдите, толкова по-рядък junk изискват.

 

Аз съм към края на третото преиграване, все още ми е интересно и все още намирам куестове, които съм пропуснал при предходните минавания. Много добра инвестиция, ако не ме лъжат сметките, засега това удоволствие ми излиза по 20 стотинки/час  :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...