Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
MOST Computers!

 

Za6toto vinagi opravqt nasranoto i cenite sa im nai niskite, poneje sa osnoven vnositel na PC componenti.

Kyde drugade imat programator za biosi? (ima takiva mesta ama sa malko)

Не съм съгласен! Цените им бяха ниски. В момента се правят на 2 и 1/2 и искат и ДДС. Пример: Днес ще купувам един Duron 1800Mhz, в Мост

DURON 1.8GHZ/SOCKET A 45.50 47.00 49.00

а в Ноел ми го дават за $43 при официално обявена цена 44.5 :D

Иначе сервизът им и добър и хората са разбрани, само дебелият чичко, който продава, не ме кефи. В Ноел също са коректни, но незнам за сервиза как са.

В Ера са ми познати, и от тях купувам, само напоследък и те почнаха да пишат едни цени, а на място са други (по-високи :angry: ). То май това е масова практика...

Link to comment
Share on other sites

Az i Defender sme napravili tochno oborot za hilyadi dolari na PIC-a , a kato im vyrnesh neshto defektno-t.e. tu raboti,tu ne , neshto mu proraboti,drugo mu se skape , pochvat da filosofstvat kak vsichko mu bilo nared,ama nie ne sme razbirali nishto (samo deto kato im kazvash za kakvo stava vypros,za pyrvi pyt nauchavat che ima i takava funkcia java script:emoticon(':P') , posle go otnasyat v Sofia s 1000 kandyrmi,tam go dyrjat 20 dena,i nakraya ti izdrynkvat che vse pak si e bilo zdravo,ama ot tyah da minelo...!

A v Smart-a dyrtia e super draznesht.

I mejdu drugoto mi e lyubopitno nyakoy izlygal li se e da si ima rabota s Infoguard-Plovdiv java script:emoticon(':woot') ?

Link to comment
Share on other sites

Noel Computers са изключително коректни. Вече втори път ми гърми монитора купен от тях и е гаранционен НО аз не съм запазил гаранционната карта. Приеха го без разправии и дори ще ми осигурят (надявам се) оборотен монитор докато се отстрани повредата, Сега зяпам на един телевизор ама мъка голяма...

Link to comment
Share on other sites

Мнението ми за PIC бързо се смени. Вчера отидох да си купя една 64MB карта за фотоапарата - нямали такава, утре ще ви се обадим. Въпреки че нямаха им платих всичко (искаха ми капаро, но реших да не се правя на циганин като тях). Обясних им, че няма нужда да ми звънят, тъй като ще мина следобед (с мисленето, че след като съм си платил като първия идиот ще си свършат работата сутринта). Минах днес в 3 часа и една заспала глухарка усмихнато ми каза, че ще донесат картата между 4-5 часа и че ще ми се обадят. Аз пак бях достатъчно любезен и казах ОК. Отидох в 6 без 15 и още с влизането ме погледнаха гузно и взеха да въртят телефони на някой си - който пък им отговори горе-долу "да си гледат работата, няма да дойдел", но в крайна сметка му се озъбиха и щял след 15 минути да дойде. След малко ще ходя пак. Да обобщя - за общо 4 ходенета (дано са само 4 и добре, че живея близо), без да ми дадат каквато и да е фактура или документ някакъв, че съм платил и с пълната незаинтересованост към обикновения клиент тези симпатяги ми станаха доста смешни. Вярно не съм никой и съм им направил оборот за едва 200 лева за 1 месец, но те явно са някакви много големи риби, които с мерак си гонят клиентите.

Извод - освен ако вуйчо не работи там - не купувайте от PIC.

Link to comment
Share on other sites

Да ама вчера като минах покрай офиса на Ресет на Гладстон нещо беше в ремонт или в ликвидация...

Premesten e srestu detskiq kuklen teatur sled djumaqta v lqvo.

Link to comment
Share on other sites

Awe az ne znam kakwo da wi kaja :) Imame 3 Pc-ta i trite sa wzimani ot 3 razlichni firmi kato wsqko prez 2 godini :) Predi kupuhwame ot Lirex..pichowete sa si super tochni i ne sa ni prawili problemi. Posledniq go kupihme ot D&E s nego zasega nqmame problemi, no kupihme printer ot tam. Ohste kato ni naprawiha fakturata i ni bqha kazali che garanciqta e 3 godini. Otwarqt go i gledat pishe 2 godini. Kazaha che np za towa shte e 3 godini zwanqha na nqkwi i t.n. Dotuk dobre no sled 2-3 meseca printera pochna da pechata super bledo. Napalniha mu tonera i pak sashtoto. Zanesahme go pak w D&E-to i ni obwiniha che ne e kupen ot tam ama sled malko spor nqmashe kakwo da naprawat i ni pratiha waw serviza na samsung. A ot samiq serwiz ni kazaha che sa slojili reciklirana glawa i zatowa ne pechata i kazaha kakwa glawa trqbwa da se kupi i sled kato q slojiha printera sega pechata dobre..i sega ako se naloji da wzimame pc ili neshto drugo edwa li shte e ot D&E-to..apak i ediniq ot prodawachite tam nishto ne razbira i nemoje da ti obqsni ako go pitash za neshto ami winagi wika drugite..awe D&E-to mi padnaha ot pogleda. Imahme sluchka i w Most Computers deto ni prodadoha RAM sas 5 $ po skapo ama kakwo da se prawi.

Link to comment
Share on other sites

знам че и на hub-бовете Х-НЕТ те са вносители. На кого му пука какво внасят? Цените им са много високи.

Roldex са идеални - голяма фирма, следва не прави мизерии с гаранции и други, много съм доволен от обслужването и въобще не е скъпо според мен

Link to comment
Share on other sites

Вярно не съм никой и съм им направил оборот за едва 200 лева за 1 месец.

Чакай малко 200 лв ни6то ли са?

ми от тези 200 50 са за тях.

Те есички фирми ако почнат 200 лв да не ги броят за нищо, ние бедните усери тряаа да земем да умираме

Link to comment
Share on other sites

Фирма Адроит са много точни и имат добри цени. Гаранцията, която предлагат за цели системи е много добра-2 години на всичко. За мониторите и някои дискове с 8 мб кеш дават по 3 години. На един познат му замениха дефектна рам и изгоряло захранване без да доплаща нищо. Да не говорим колко пъти са му преинсталирали уиндоус-а, също безплатно (за сравнение в PIC на един приятел му взеха 10 лв. само за преинсталация ). От Д&Е съм си взимал харддиск, който се прецака нещо на 8-ия месец - без никакви проблеми ми го замениха с нов (в интерес на истината се забавиха около 10 дена, но все пак ...) В Адроит на един познат му замениха старите колонки (за около 17$), купени оттам, за система 5.1 - естествено с доплащане. Досега не знам някой да се е оплакал нещо от Адроит за разлика от други фирми

Link to comment
Share on other sites

ФИРМАТА В ПЛОВДИВ е само една и се намира на ул.Опълченска 13 GigaHertz.

Друга такава няма да намерите.От там си зех 2 от PC-тата и сам много доволен.

Няма да сгрешите,ако отидете там за конфигурация.Готова или пък по ваше желание.Цените са добри такаче смятам,че ще бъдете приятно изненадани.

Link to comment
Share on other sites

Фирма Адроит са много точни и имат добри цени. Гаранцията, която предлагат за цели системи е много добра-2 години на всичко. За мониторите и някои дискове с 8 мб кеш дават по 3 години. На един познат му замениха дефектна рам и изгоряло захранване без да доплаща нищо. Да не говорим колко пъти са му преинсталирали уиндоус-а, също безплатно (за сравнение в PIC на един приятел му взеха 10 лв. само за преинсталация ). От Д&Е съм си взимал харддиск, който се прецака нещо на 8-ия месец - без никакви проблеми ми го замениха с нов (в интерес на истината се забавиха около 10 дена, но все пак ...) В Адроит на един познат му замениха старите колонки (за около 17$), купени оттам, за система 5.1 - естествено с доплащане. Досега не знам някой да се е оплакал нещо от Адроит за разлика от други фирми

 

а т'ка мой човек тфа е фирмата....мн съм доволен от нея.. :D..супер луди са компютрите..а и са ефтини! :woot

Link to comment
Share on other sites

Сега няма какво да си говорим! ЕРА Компютърс си е най яката фирма от всичките! Частите се купуват без ДДС, а инсталирането на Уиндоус е безплатно. Там също мисля, че е най-евтино в цял Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Сега няма какво да си говорим! ЕРА Компютърс си е най яката фирма от всичките! Частите се купуват без ДДС, а инсталирането на Уиндоус е безплатно. Там също мисля, че е най-евтино в цял Пловдив.

kaji togava adresa da ida pone da razgledam.shtoto az ot gigahertz sam si dovolen.ama sled kato e hvalite taq Era pone da shte sam na kqr bez DDS.Tova si e idealno.Ako moje nqkoi da kaje de se namira aide mersi

Link to comment
Share on other sites

Ne e viarno, ERA vzemat pari za instalirane na Win. No na koi li mu puka! Vseki moje da si instalira Windows ? Prav li sam ? :woot

Link to comment
Share on other sites

kaji togava adresa da ida pone da razgledam.shtoto az ot gigahertz sam si dovolen.ama sled kato e hvalite taq Era pone da shte sam na kqr bez DDS.Tova si e idealno.Ako moje nqkoi da kaje de se namira aide mersi

zenite na era i gigahertz sa obsolutno ednakwi ;)

Link to comment
Share on other sites

zenite na era i gigahertz sa obsolutno ednakwi  ;)

..da dobavia.....

daje i v niakoi sluchai po-niski ;)

Az rabotia sys Gigahertz veche 5-ta godina.Dosega NIAMAM nito edno oplakvane.Momchetata sa tochni i rabotiat kadyrno ;)

Link to comment
Share on other sites

..da dobavia.....

daje i v niakoi sluchai po-niski ;)

Az rabotia sys Gigahertz veche 5-ta godina.Dosega NIAMAM nito edno oplakvane.Momchetata sa tochni i rabotiat kadyrno ;)

potkrepqm twoeto mnenie tam sa nai to4nite pi4owe v plovdiv.Nikwi problemi ne sum imal do sega s tqh :)

Link to comment
Share on other sites

тези Gigahertz като им погледна мизерния магазин дето нищо няма в него и си мисля че доставят от някой друг, по-голям играч тука в Пловдив (да речем Мост) - тогава защо да купувам от тях а не от тяхния доставчик ?!?

 

няколко пъти съм минавал от там да питам за цена на нещо, и винаги съм си го купувал от другаде после, за първи път чувам че цените им били ниски, може напоследък да са променили нещо, да им е дошъл акъла, знам ли...

Link to comment
Share on other sites

тези Gigahertz като им погледна мизерния магазин дето нищо няма в него и си мисля че доставят от някой друг, по-голям играч тука в Пловдив (да речем Мост) - тогава защо да купувам от тях а не от тяхния доставчик ?!?

 

няколко пъти съм минавал от там да питам за цена на нещо, и винаги съм си го купувал от другаде после, за първи път чувам че цените им били ниски, може напоследък да са променили нещо, да им е дошъл акъла, знам ли...

igraqt s ERA a ERA s MOST,oba4e ako nesto ti igurmi dunze ili durgo zanesi go v most i sha vidim kolko vreme sha ta motat plus towa v koq druga firma pri update na hardisk ot 40 na 80 sha ti dadat i dwata(40 moq star i nowiq) da si kopna nestata v kasti i posle da im go zanesa.Prosto towa v nikoq druga firma nqma da stane.Da ne goworim za lizinga 4e po4ti ne uskapqwat nesta

Link to comment
Share on other sites

точно пък хард са ми сменяли в Мост и стана доста бързо

 

освен това, Gigahertz ако са го взели от Мост, нали като им го занесеш, те пък от своя страна ще го занесат в Мост, после този хард ще бъде пратен в София да бъде тестван и чак тогава, ако ти уважат гаранцията, ще се върне новия в Мост и след това през Gigahertz ще стигне до теб... верно е по-катък пътя, да :)

 

това за лизинга е смешно, да не мислиш че те са някакви лихвари и плащат нещата от джоба си и ти го дават на теб на лизинг ? не, имат договор с някоя банка или лизингова къща която им плаща цялата сума и после отношенията по изплащането си остават между теб и банката/къщата, т.е. всяка фирма може да сключи договор със същата банка и да ти продава на лизинг при същите условия, самите условия не се определят от Gigahertz и те нямат никаква заслуга за това дали условията са добри или не

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...