Jump to content
BulForum.com

хакване на XboX360


Recommended Posts

търся читав майстор на хакването на xbox360 c RGH чип но да е от Пловдив не искам да пращам козолата насам и натам

Link to comment
Share on other sites

От опит ти казвам, че в Пловдив няма такъв човек, нито за хакване, нито за ремонт и поддръжка на Xbox!

Преди две години като имах проблем със старото 360, след седмици питане и обикаляне в крайна сметка стигнах до един човек, който уж се занимава с такива. Едно сервизче е, на "Полк. Сава Муткуров", срещу детската градина под една кооперация. Тогава още той ми каза, че вече не се занимава с ексбокс, защото пазара на тия конзоли в България е доста ограничен (което си е вярно де, плейстейшъна е много по-популярен в БГ, най-малкото защото си имат официален вносител и сервиз, за разлика от ексбокс) и просто няма смисъл. 

После минах през още няколко човека, за да стигна до Георги Христов от София (по-известен из интернет като Gataka_ ), който ми оправи машината. 

Моя съвет е да не си губиш времето, като мен, ами направо да се свържеш с него и да се разберете. Човекът е супер коректен и ще ти свърши работа, ако може. Координатите може да му намериш тук: http://consoles.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BC%D0%B5%D0%BD/

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...