Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей обичам вии :D Супер е , че върнахте обичания от всички warez , наздраве!

Link to comment
Share on other sites

10х!10х!10х!10х!10х!10х!10х!10х!10х!

Ей лудница!Ние си мислихме,че ще махат и форума,а то глей кво стана...Пак има уарез!!!ЙЕЕЕЕЕЕААААА!!! :punk :punk :woot :D :) :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Поздравления и от мен! :D Липсваше ми този сайт :)

 

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на целия администраторски и модераторски екип :punk :punk :punk

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Това е най-яката новинка.Супер много се кефя на warez-4ето ни :) 1-во: удобен, 2-ро: пълен, 3-то: добър дизайн :) абе има всичко в него. Както доброто старо време. Само цъкнете mp3-ките и търсачката и е сайт №1 за всички времена ;) .... Благодарим :)

Link to comment
Share on other sites

Направо не ми се вярва....особено в тези времена... :blink:

Отварям си аз днеска форума...гледам отпред се мъдри някакво "wrzru"...викам си ....абе тази глупост каква е....пускам основния адрес да видя що за чудо е и.....изведнъж ме обвзема една приятна носталгия за нещо познато и забравено.....чак след 10 секунди се усетих, че това wrzru всъщност е съкращение на едновремешния сайт с пълното название. :D :love

Link to comment
Share on other sites

доста късничко се усетиха мойте колеги (се млади сме се паднали в смяната) всички до един минаха от ЕК на друг доставчик разправят че се от техни познати гледали и явно са се осетили че хората търсят други алтернативи и са решили да оправят нещо нече беше проблем да се пусне и по рано уареза

Link to comment
Share on other sites

Евала за стария-нов сайт... Но аз искам подобрение на услугата, качване на скоростите, намаляне на лага, увеличаване на ъпа... Ето от такива неща се трогвам... Иначе нещо ново от това, което имахме до сега...

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че и ти си стар потребител. Не те ли налягат стари спомени...

Именно, това е старият сайт, който беше едно време. Мисълта ми беше по-различна. Не си обяснявам това със знанието на ЕК София ли става или си е наша пловдивска инициатива (да им правим напук на онея...). Колкото и неблагодарно да звучи, ние досега пак имахме филми, музика, игри, програми (програми и музика малко назаднали, но все пак...), виж ако пуснат ъпа за уареза ще е друга бира... Но пак казвам с това плачевното състояние на съпорта, качеството на интернета не се оправят, напротив. Поради факта, че трябват настройки, донастройки и т.н. по новият сайт ние търпяхме периодично да се спират локалните сайтов, да има адски лаг...

Edited by petst
Link to comment
Share on other sites

Добре изглежда - малко да напомни донякъде какво беше преди със стария Warez.

Засега гледам само са събрани отделните неща в едно (без софт-а), но дано да тръгне и търсачката та поне малко да догоним датата че ми омръзна все там да търся каквото ми потрябва...

Link to comment
Share on other sites

:woot Еееее яко!!! Много се радвам на сайта!!!

Помня, че когато си прекарах нет-а след няколко дни го спряха и сега е хубаво га се види отново!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Точно както го оставих последния път! Браво, въпреки че заслужавате нещо повече от това! Не мога да обясня колко ми стоплихте душата, братчета! :)

 

Някой има ли шотче от преди това? Черния wrz?

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...