Jump to content
BulForum.com

Кое е Любимото Ви Ястие и Питие.


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
Свински врат на скара + пържени картофки + 5-6 Стела Артои + кутийка кондензирано мляко МММ МММ МММ

 

 

За кво ти е кондензираното мляко?!? Иначе за останалото напълно сме на 1 мнение :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

За мене няма нищо по вкусно от домашно приготвена МУСАКА + домашно приготвено КИСЕЛО МЛЯКО :)

 

 

едит: А за скарата най-вкусна ми е на село , когато се направи както трябва - с истински дърва и истински огън , а не някакви гадни електрически.

Link to comment
Share on other sites

едит: А за скарата най-вкусна ми е на село , когато се направи както трябва - с истински дърва и истински огън , а не някакви гадни електрически.

 

И най-вече когато аз сам съм си ги обръщал пържолите за да добият точния вид който да ми хареса най-много :) а не печени-недопечени както по заведенията ги правят... Като сложим и чистия балкански въздух на вилата и малко бира работата става 6+ просто :)

 

 

Иначе и мусаката и зелевите сърми са хубаво нещо. Оооо и витата баница. Закъде без вита баница? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ами любимото мо нещо е Пиле ЦЕЗАР, приготвено от женами.

А по алкохол много не си падам освен по бира, вино и уиски понякога.

Но в повечето случаи предпочитам кола. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Тъй като не пия никакъв алкохол, любимо питие ми е Coca-Cola или нещо от този сорт газирани безалкохолни напитки, а за храна - майка ми прави нещо страшно вкусно, пилешко филе с кисели краставички, гъби, лук, сос и става божественярско. Напомня на пилешки жулиен. Иначе обичам страшно много пиле "Луциферия" - пилешко филе, навито на руло, сос "Беарнез", топено сирене за пълнеж, леле, как го приготвят в хотела, не е истина. С 2-3 бродчета... Чак се размечтах... :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте на всички значи любимото ми Ядене е Гъши Дроб в масло а идеално със него върви една студена Биричка !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами тва което никога не ми би омръзнало и което най-много обичам май е ориз с пилешко просто полудявам като вида ориз а иначе за пиенето в момнта не се сещам нищо

Link to comment
Share on other sites

От както започнаха жегите май любимата ми храна са салатите, и добре охладеният таратор с много копър магданоз и чесън, че без него неможе.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз пък обичам лятото всичко със зеленчуци и най-много това , сирене с домати и препечени филийки ... с чай или студена вода с малко лимон .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така като се замисля - ВСИЧКО (с малки изключения) :)

 

Това таратор, пържоли, кебапчета, мусака, сърми, картофки + бира ...

Link to comment
Share on other sites

Това таратор, пържоли, кебапчета, мусака, сърми, картофки + бира ...

Мухахахаха, подушвам, че сме от една порода :lol: :lol: :lol: Ся заради теб ми се приядоха картофки и пържоли, а поради странния час няма от къде да си набавя пържолите, че денонощни магазини не останаха в тракия :bgrin: Иначе сега лятото много ям дини, то като се замисля от плодовете ям само банани и диня, така че ся е момента да се възползвам :pirate

Link to comment
Share on other sites

Мухахахаха, подушвам, че сме от една порода :lol: :lol: :lol: Ся заради теб ми се приядоха картофки и пържоли, а поради странния час няма от къде да си набавя пържолите, че денонощни магазини не останаха в тракия :bgrin: Иначе сега лятото много ям дини, то като се замисля от плодовете ям само банани и диня, така че ся е момента да се възползвам :pirate

 

А да, как пропуснах дините? Те попадат в категорията "ВСИЧКО" но също са ми измежду най-любимите неща като таратора... ммм и пържените яйца (но с печена чушка)... и баница... и пица... абе всичко... това яденето е хубаво нещо ей :)

 

И след това ако може човек да се опъне и да дремне малко е най-готино :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...