Jump to content
BulForum.com

Помощ за избора на лаптоп !


Vessy84

Recommended Posts

Бихте ли ми предложили някой лаптоп с що годе добри характеристики. Трябва ми най-вече за гледане на филми, интернет, фотошоп и някои други програми. Не съм много фенка на игрите. Ще съм благодарна, ако ме посъветвате.. а и да спомена, цената може да е от 700 до към 800лв.

 

Благодаря предварително ! :)

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли ми предложили някой лаптоп с що годе добри характеристики. Трябва ми най-вече за гледане на филми, интернет, фотошоп и някои други програми. Не съм много фенка на игрите. Ще съм благодарна, ако ме посъветвате.. а и да спомена, цената може да е от 700 до към 800лв.

 

Благодаря предварително ! :)

 

гледай за нещо с core i3 процесор ... мисля, че има между 800 и 900 лв.

другото е вече въпрос на харесване ... клавиатура, дизайн.

... и не взимай MSI или Samsung. аз лично съм супер предубеден към тея марки.

 

п.п. обърни внимание на изработката ... повечето лаптопи, които са в ниския и среден клас са "пластмасови". има обаче и някои с магнезиево покритие, което вдъхва много повече доверие. аз преди малко бях с един приятел да му избираме лаптоп и се спряхме на HP ProBook 4540s именно заради самата изработка ... някак си на пипане, държане изглежда по-добре. компромис направихме с процесора - Pentium B980, но за това, за което го взима му е напълно достатъчен - филми, интернет и и някоя и друга игра за племенника му.

ако не се лъжа имаше един acer за тези пари - между 800-900, с i3 процесор, с отделна видео карта(мисля, че беше nvidia 620) ... но корпуса ми беше пластмасов.

Link to comment
Share on other sites

Привет, може да прегледаш тези:

 

Compaq CQ58 - 770 лева. С Core i3

HP 630 - Тази конфигурация също е с i3

Acer Aspire E1-531 - тоя има няколко конфигурации, но лично на мен не ми хареса, много кофти изработка на корпуса...

Samsung NP300E5X - 870 лева.

Lenovo G585A - този е с по-малък процесор, при по-тежки приложения ще се спъва.

HP ProBook 4540s - машината е наистина добра, корпусът е стабилен, охлаждането е направено с акъл и също е на ниво, като параметри не блести кой знае колко. Предимство - матов екран. Ако преди да изтече гаранцията можеш да отделиш 100-на лева, да си купиш допълнителна гаранция (Care pack), ще е добре. Samkijot e прав за машината.

Lenovo IdePad S400 - този също е готин, но е 14-ка.

 

Общо взето има доста машинки в диапазона до 800-900 лева, въпрос на личен избор и късмет. Но ако можеш да отделиш 100-на лева, си вземи HP Probook-a.

Весели Празници :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ето тук отиваш http://www.pic.bg/ и няма да сбъркаш  хората са професионалисти с доказан дългогодишен опит , и оторизирани представители на Dell, Acer, Asus, Fujitsu, eMachines, PackardBell, Gateway, LG, HTC, Benq, Xerox, Toshiba. Имат офиси и сервизи във Пловдив ,София и Бургас ще те изслушат внимателно и препоръчат лаптоп според твоите нужди.Има и опция за абонаментна поддръжка ако не разбираш от такава техника с която по всяко време получаващ безплатна помощ върху всеки изникнал проблем за отрицателно време !

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за мнението приятелю. Питането ми беше за модел който някой е ползвал и има впечатления от към звук, а не за магазин където се продават лаптопи. Още пък по малко реклама на PIC компютър. А за професионализма на PIC, може много, ама много да се спори.

Link to comment
Share on other sites

Аз видях първо първия  пост от 2012 където човека като цяло пита за мнение за лаптоп,и не погледнах твоя където питаш нещо конкретно,а за пик всеки има право на избор къде да отиде то за това има толкова знайни и не знайни фирми за компютри,дано все пак намериш това което ще ти свърши работа най- добре  , и последно аз съм доволен от към звук  и не само от този модел http://www.acer.co.il/ac/en/IL/content/model/LX.R7Z02.044

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Моля вещите в темата да ми препоръчат геймърски лаптоп за тежки игри. Играем основно в LAN game, но и чрез интернет, когато не можем да се съберем.Предпочитам втора употреба...като се предполага по-ниска цена.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

К'ъв наем бе пич...такива космически не плащам?!

Спри малко алко-то...бре или го  научи поне. Урок съм ти дал...възприемай!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...