Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

mi ako mojesh go kachi.az sega si svalqm gruckata versiq shtoto toq ma3x servera poigrah 1 chas i veche ne moga da vlqza izobshto.taka che shte sum ti mnogo blagodaren ako go kachish faila ama vse pak ima nqkakva minimalna vuzmojnost da se razarhivira bez problem

 

a q kaji koq versiq tochno si svalil pak za da namerish faila ako neshto ne mojesh da go uploadnesh

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

znachi ne stana ama osven onq fail mi se bqha corruptnali i drugi 2:( sega pak svalqm noobwars :) a da te pitam ti razarhivira li i oniq texture update i npc arhiv ot datata ili ne? i sushto taka opitai se da si spomnish ot koq versiq si kopiral(da ne bi da e taq ot wareza) i posleden vupros -na teb nqkoga davalo li ti e oniq error deto go postvah po-nagore?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не съм разархивирал -нито текстури нито нищо:) Ако дръпнеш версията от уареза и замениш файловете ще стане-100 % гаранция :)

Ония ерор май ми го даде ,когато нямах файла и се опитах да влезна в сървъра :P Айде оправяй ги ,че вече имам 7 лв WARRIOR и да правим PARTY :)

Link to comment
Share on other sites

emi dobre shte probvam taka ama samo kaji toq fail predi ili sled update-a go slagash i ako mi se e sbugnal i drug fail nali nqma da ima problem i nego da go kopiram

 

edit:nai nakraq!trugna!ama sega ima nqkuv restart...HBK da znaesh kolko vreme se restartva sluchaino shtoto sega kato se opitvam da vlqza i cukam log in i nishto ne stava

Link to comment
Share on other sites

Яяяяяяяяяя,кога я пусна,кога стана 16 лвл бе? :D

Радвам се,че съм помогнал :)

Ако ме видиш ми се обади:

Human-Warrior-name:StickerMan :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tazi versiq v wareza na ti q preporuchvam :) tq e napravena za ma3x servera koito e bulgarski no toi ne e osobeno dobur...zatova ti preporuchvam da si svalish ot datata lineage 2 noobwars.Tova e grucki server v koito polovinata sme bulgarari :) ima dosta lag no inache e perfektne -vsichki questove rabotqt vsichki npc-ta sa si normalni i taka....no inache ako tolkova iskash da igraesh v ma3x mislq che nqma da imash problemi s taq versiq

Link to comment
Share on other sites

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 1110 MHz with 255MB RAM

Video: GIGABYTE MAYA RADEON 9000 PRO (6414)

 

Assertion failed: RenDev [File:WinViewport.cpp] [Line: 550]

 

History: UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

 

 

Добреее, какво ще рече това сега?

До вчера нямах никакви проблеми, сега като пусна играта и ми дава това.

Играта я изтеглих от warez- a, след това сложих някакъв патч и си тръгна прекрасно в noobwars- a. Направих 13lvl female fighter и...

 

едит: Оф, сега стартирах играта от exe- то в самата папка, а не от шорткът- а и се пусна някакъв ъпдейт, като се изтегли ще видим какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Такаа, значи клиента на играта който ви е необходим, за да бичите на тоя сървър се намира ей тук!

Веригата зали, която огранизира цялото мероприятие е ей насам.

Сървъра е разбира се емулиран, доста се работи по него, раси/професии/магии/предмети/скилове всичко бачка. Вечер дори се събират 1500+ души, от които над 250 са българи :) така че налазвайте.

За регистрация на акаунт -> Кликни ме!

Link to comment
Share on other sites

Да всичко си работи. Сички куестове и т.н., професии, магии. Верно се събират по доста хора, даже в някои градове не можеш се разминеш, но пък в последно време много зеха да го спират server-a. Рекорда маи беше 2 дена. Пък и малко лагва, но тва си зависи от нет-а най вече.

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам, може и наистина да имат спирания, но от скоро свалих клиента та нямам много поглед назад. Има всичко да или поне се работи постоянно за постигането на едно завидно добро ниво на играемост. Лаг при мен няма, 12к/б интернашънал съм.

Link to comment
Share on other sites

nachi hora ako vi pisne mnogo noobwars-a sus postoqnnite sinrestarti i zabivaniq mojete da se regnete v enigma-servera e na purvo mqsto v top 200 serverite na lineage :) - v tozi sait ttp://enigma.fibergames.ro/final/ .ne se pritesnqvaite ako ste svalili noobwars clienta prosto svalqte patchovete ot tozi sait i .ini faila i si trugva.v servera moje da ima po-malko hora no e perfectno emuliran-vsichko raboti i vsekidnevno se pravqt update-i.ima mnogo eventi i adminite postoqnno preduprejdavat ako shte ima restart,davat suveti i pomagat

Link to comment
Share on other sites

Аз имам проблем голям.свалих ТОВА от wareza инсталирах е,дотук добре ама като тръгна да ъбдеитва вече 7 8 часа се ъбдеитва :angry1 помагаите.

Link to comment
Share on other sites

Клиента от бетата до сега ако знаеш колко е променен..

Не случайно не беше особено гениална идеята да се смесят темите, но модерс ще кажат :)

Link to comment
Share on other sites

ToKKo този client който си качил е с променен външен вид на повечето предмети от C и B class, това ли значи "with texture" ?

 

А и btw с какъв герой играеш в тоя сървър :P ?

Link to comment
Share on other sites

И аз цъкам в noobwars но сървъра е доста пренаселен и понякога вечер направо не се играе, не знам какво става но има дни в които се рестартира по 7-8 пъти, добре ще е ако се намери по-млако лагав сървр на който да играем.

Link to comment
Share on other sites

Ми надали ще намерим нещо със същия батал от хора :) а рестартите само може си чешим езиците какво значат.. така и не чета подфорума за българи на гърците :)

Тва с тексчърс си е баш къстъм бейби :) Аз си плескам с една русокоса елфка ;) Още съм в областта на Великото Старо Дърво™

Link to comment
Share on other sites

Ае ако ти се отвори път към Talking Island (wahahahahha) пиши тука, ш'са видим да пийм по една виртуална бира (или нейният аналог в света на Lineage :P ) Деа много поляци в тоя сървър, и говорят разни неразбираеми простотии :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...