Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Мисля, че да. Аз така направих със скайрим - след дълго пиратстване си я купих от една разпродажба на Steam. Сейвовете са в My Documents. Готов съм да се обзаложа, че и за Fallout е същото, една майка ги е раждала...

Link to comment
Share on other sites

Вече напазарувах така или иначе... Тия кретени от Стийм.... 40 евро назад пак... Fallout + STALKER bundle + MAFIA III и земи тая пръчка...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Боже, не позволявай на низшите духом и кухите главом, да се изакат и върху това... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Няма Бог там, дето са многото пари и човешката алчност... Изсраха се върху Elder Scrolls света с ММО с микро транзакции, платени DLC-та, платени дрешки, добичета и к'во ли още не и цоцат. Що да не направят същото и с Fallout. И да последва... почти всички готини игри, дето ги превръщат в хранилки...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес останах много приятно изненадан. Инсталирах си платената игра от Стийм и директно си пое сейвовете без да правя нищо... Направо не повярвах. Чак преместих нарочно няколко директории от старата инсталация, за да видя да не зарежда нея... Много съм доволен. Сега остава да видим дали някога ще успея да я доиграя...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

От доста години игрите си складират персоналните данни в Documents директорията - било то настройки, запаметени игри и т.н. Та ако щеш от десет различни пиратски източника, от Steam, GoG, Uplay да я играеш - все ще ти държи запаметения прогрес. Но ако преинсталираш (без да ги Backup-неш) - гори всичко...

Link to comment
Share on other sites

Ами че на практика аз това направих - инсталирах върху инсталираната - говоря за съдържанието в documents. Логично очаквах всичко да се занули (естествено съм го копирал и другаде). 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Едно от първите неща, които си инсталирах на новата натопорчена десктоп машина е Fallout New Vegas и сега се кефя с всичко набузено на МАХ-ултра-мултра сетинги и играта върви супер мазно. :punk:lol:

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Godfather said:

Едно от първите неща, които си инсталирах на новата натопорчена десктоп машина е Fallout New Vegas и сега се кефя с всичко набузено на МАХ-ултра-мултра сетинги и играта върви супер мазно. :punk:lol:


Ти остави ами аз така и спрях някъде по средата... Ако имам спомен и при мен графиките бяха на макс. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Ти остави ами аз така и спрях някъде по средата... Ако имам спомен и при мен графиките бяха на макс. 

Мисире, за New Vegas специално през всичките тия години са излезли страхотни модове, които правят играта не само уникално-страхотна, ами изобщо заличават факта, че е правена преди 10 години! Два часа само модове инсталирах снощи!  :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Мисире, за New Vegas специално през всичките тия години са излезли страхотни модове, които правят играта не само уникално-страхотна, ами изобщо заличават факта, че е правена преди 10 години! Два часа само модове инсталирах снощи!  :lol: :punk

 

Как 10 години бе?!?!? Ти кво ма напраи хахахахах
 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...