Jump to content
BulForum.com

WOLFENSTEIN The New Order


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Има и dx11, че биля и 12, ама тва е друга бира...

 

П.п. Мамка му, ще ме накарате да си сменям проца, дейба!

Link to comment
Share on other sites

Някой да целуне Сотбис...бързо и веднага. Играта тръгна с линка дето той ми даде. Признавам си, че си мислих, че като купувам нов комп с всичко лицензирано по него ще имам и директсх 12 или нещо от сорта.

Link to comment
Share on other sites

Ем ще почерпиш, ама бая хора станахте от тоя форум да ме черпите. Ще взема да ви събера наведнъж :moon:

 

PS Приятна игра :D

Link to comment
Share on other sites

Така ги виждам и аз нещата. Освен това имам да черпя и Woox. Въпреки неговата помощ аз вложих много талант и насрах новия комп, та се наложи преинсталиране :-D

Link to comment
Share on other sites

Мдаа. Играта е бруталийка малко. Особено като вече имаше йебан и колене от близък план. Изясни ми се и защо е New order. На 6та глава съм обаче пусто все пропускам по около 2 парчета от енигмата.

 

Свалил съм снайпер елит и фар край 3. Усещам, че втората работа ще я изоставя за около месец. :-D

Link to comment
Share on other sites

Чефич, ся си припомням, как едно време обясняваше, че ти стигала и пентиум тройка :lol:

И си прав и не си. Реално ако предишния комп не се беше почти стопил от прегряване - нямаше да взема този. Нищо, че имах желание да цъкна това онова. За 15 години не съм похарчил 1 стотинка за ъпгрейд или за резервни части. Имал съм 3 настолни PC и никое не е било мощно. Последните игри дето можех да играя бяха от около 2006та макс 2007ма. Този просто ми излезе на един вид далаверка.

а какво е новото ПЦ че не видях?

 

Да, но със 16гб рам. Гтх 960 и процесора или започваше с 48 или с 55. Не помня. Направиха ми 250 долара отстъпка + антивирусна подарък и се след такси се получи горе долу прилична цена. По-ниска от тази в линка.

 

таквоз ли?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми определено е доста по тегаво от pc но се свиква.

Но за лежерно разцъкване....и до там. Шутърите са си за мишка и клавиатура.

Link to comment
Share on other sites

 Шутърите са си за мишка и клавиатура.

 

Да те видя един път да го кажеш право.... Аз се чудя как Момчил ги играе, че и на висока трудност на конзолата...

 

Признавам си, че аз ако взема някой геЙпад, седмици наред ще съм като куцо магаре докато изобщо свикна...

 

Единствената конзола, която ми е харесвала е Wii, защото наистина е брутално забавна...

Link to comment
Share on other sites

Признавам си, че аз ако взема някой геЙпад, седмици наред ще съм като куцо магаре докато изобщо свикна...

Ами щото си лаЙк и аматьор. :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да си кривим душата, особено пък в онлайн пуцане има такива машини (повечето от които разцъкват с клавиатура и мишка) че точно на 10-тата минута ми писва да ме трепят и лефтвам....а не е като да не съм бая добър на cs и т.н. просто с пад-а е тежко, ако го няма и айм асиста нещата хептен загрубяват. 

 

Конзолата си има плюсове, най-малкото като я вземеш знаеш че следващите 4-5 години всичко възможно ще ти върви на макс, разцъкваш на дивана на 40+ ТВ, заема малко място (аз лично нямам място в апартамента и за гейм пс, моето си го държа в къщата на нашите и играя сравнително рядко) и т.н. Но си има и минуси които трябва да се преглътнат. 

Link to comment
Share on other sites

Единственият плюс на консолата е висенето пред големия телевизор... Друго не се сещам. В смисъл всичко друго е по-зле... 

Link to comment
Share on other sites

Единственият плюс на консолата е висенето пред големия телевизор... Друго не се сещам. В смисъл всичко друго е по-зле... 

Не е така - единственият плюс на конзолите са ексклузив игрите, които няма да видят свят за ПЦ. Иначе като ми се прицъка на плазмата, закачам компа с хдми, пускам си безжичния хбох пад и жуля. Туй то.

 

злоба, като не ти стига място, взимаш една mini itx кОтия и си 6 точки :). Не са скъпи вече (варират от 50 до 100+ лева)

Link to comment
Share on other sites

Предимството е това,което злобил каза.Взимаш конзолата и до излизането на другата не се притесняваш,че нещо няма да ти тръгне.Още повече че дори вече след 2г въобще не е използван пълния капацитет на ps4.Това което се видя примерно с God of War на PS2 и с The Last of Us за PS3 в края на техния живот.И другия голям плюс exclusive заглавията,за които си струва.Особенно за The last of Us,която не може да се сравни с никоя друга.

Link to comment
Share on other sites

Ами ънчартед? Ами гранд туризмо... Въобще има си предимство конзолата за неангажиращо цъкане. Пускаш, цъкваш няколко часа, гасиш и всичко е точно. Няма драйвери, несъвместими простотии, версии и т.н. Остава ти само чистото игране.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...