Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

А селективното изкарване и поддържането на така или иначе променливото налягане, как?

 

Елементарно, Уотсън - ще се редуват на тръбите, глътка свеж въздух от едната, издишване на СО2 в другата....абе майтапите се вие тука, ама ония питаш ли ги какво им е в момента...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дори и едното завиване на видия почти винаги не е просто от техническа гледна точка. Хватката е в инженерният поглед върху ситуацията и чисто шлосерският подход към нея....

 

Не се майтапя никак, Пламене! Бащи сме и двамата с теб. Лично аз наистина се вълнувам и търся за себе си решение на тази безисходица.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Пробиването пък е най-смехотворния вариант, съдейки от картите на пещерата, които съм гледал.

Децата се намират във въздушен джоб, който ако бъде пробит, да ви открехвам ли какво ще се случи в рамките на секунди?

 

П.п. Мъск да си гледа медийното шоу покрай

пеття К да не загуби рейтинг, че лошо му се пише.

Е те няма да го пробият левашки този джоб.

Я дай някаква карта, че не съм виждал до момента и ми стана интересно.

Link to comment
Share on other sites

Потърси в Гошо има ги вече. Има и на маршрута на спасителите, както и 3D На самата пещера.

А както и да го пробиват джоба, няма начин да не се случи внезапната декомпресия. И преди и каквото да се предприели, камерата да не се наводни и на повърхността да не изригне гейзер.

Link to comment
Share on other sites

Потърси в Гошо има ги вече. Има и на маршрута на спасителите, както и 3D На самата пещера.

А както и да го пробиват джоба, няма начин да не се случи внезапната декомпресия. И преди и каквото да се предприели, камерата да не се наводни и на повърхността да не изригне гейзер.

Намерих някакви карти. Уж не изглежда да е толкова зле, но картите и не бяха в мащаб. Факт е обаче, че водолаз загина. Ако е малко разстоянието може да им пускат въздух с дълъг шланг, но не мога да преценя за какво разстояние става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали откакто е почнал още след преврата, общата бройка вече не гони милион...

 

В Турция уволниха още 18 632 държавни служители

 

Според постановление, публикувано в неделя в официално издание Resmi Gazete, от въоръжените сили на Турция са уволнени 6152 души, в това число - 3077 от Сухопътните войски, 1126 от Военноморските сили, 1949 от Военновъздушните сили. От службата за безопасност са уволнени 8998 сътрудника, от жандармерията - 649. Уволнени са и 1051 служители от министерството на правосъдието, 658 от министерството на образованието, 240 от управлението на религиозните въпроси, 199 от държавните университети. Освен това са затворени 12 обществени организации, три вестника и една телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Тоя си се консолидира бавно и славно, и то така яко, че едно със сигурност ще е президент докато не умре. А след това нищо чудно и на някой роднина да предаде пожизнено и там се върнаха 100 години назад.

Link to comment
Share on other sites

Измъкнаха осмо дете от пещерата в Тайланд

 

.................

 

След пристигането на първите четири деца в болницата те се оплакали, че са много гладни и поискали ястие с пържен ориз...

 

Баси...цял живот да ядеш само ориз и в момента, в който може да си поискаш всичко - пак да си поискаш ориз. :P

 

 

То малко като вица за оня рибар-бираджия дето хванал златната рибка - казала му тя, че ще му изпълни 3 желания ако я пусне...поискал си той един камион с бира и веднага един камион с бира паркирал до него. Рибката го попитала за второто му желание, оня помислил малко и си пожелал цялото езеро да стане от бира и веднага цялата вода станала на бира. "А третото?"...оня мислил....мислил...и накрая казал "Амиии...дай още една бира тогава...".  :beer: 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Нищо чудно...като знае, че оня ще е на власт през следващите 10 години...най-малко, а и чисто теоретично дори има възможност да изкара до 2033-та, ако през втория му мандат се обявят предсрочни избори (тогава има право и на трети мандат). Пък и сме на едната граница с тях, а там - сумати мигранти в лагерите, които ако тръгнат на юруш, нали се сещаш какво става...

Link to comment
Share on other sites

Перучко изнаглява до безобразие!

Имам тежкото усещане, че някое Моше има пръст в зачеването му, а самият рижав маймуняк е изкарал поне едно виШУ в арменско училище. Начии... хем васалите да продължават да вадят американските кестени от огъня, хем да си плащат още повече за това... хъм... удоволствие. А като се има предвид и, че сериозните натовски оръжейни системи и платформи са американски, да споменавам ли къде отиват и ще отиват основно тия пари?

Нещо ми се къса логиката, щото според мен би трябвало онази империя на злото да плаща яко за правото да има гръб, зад който да се крие!

 

П.п. Да не зачеквам и темата, как уродливото лице на кликата дърпаща конците на американската политика лъсна, когато показаха в последно време колко струват американските договори, когато не им изнася...

Link to comment
Share on other sites

Ишиас имал - да бе, да...чудя се как Меркел не падна от пáрите дето издиша докато говореше с него, а и цялото му държане с прегръдките и целувките е "Ти мене уважаваш ли ме?"...добре, че го държаха през повечето време, понеже със сигурност щеше да слезе на 4 крака. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oecvYFq_wi0

Link to comment
Share on other sites

Ишиас имал - да бе, да...чудя се как Меркел не падна от пáрите дето издиша докато говореше с него, а и цялото му държане с прегръдките и целувките е "Ти мене уважаваш ли ме?"...добре, че го държаха през повечето време, понеже със сигурност щеше да слезе на 4 крака. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oecvYFq_wi0

Така ли му викат вече...Тоя че се е намокрил яко е ясно,ама това да се целуват мъже ми е крайно отвратително баси...Едно време другаря Брежнев ги лющеше така по устите ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...