Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

2 minutes ago, Godfather said:

Ако си мислиш, че всеки път ще си давам зор да им редактирам ХТМЛ кода, щото идиотите не са го направили като хората, значи нещо не си си пил хапчетата за познаване тази сутрин. :lol:

Не съм редактирал HTML код, свалих ти снимката, завъртях я в GIMP и я качих. Пак ще ти кажа - това, че като я отвориш снимката ти я показва portrait не означава, че е portrait :)

Иначе съм съгласен, че IPB е голямо говно, но като цяло и останалите са подобни. Просто форОмите са до голяма степен умрели и никой не се занимава с тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Antares said:

Не съм редактирал HTML код, свалих ти снимката, завъртях я в GIMP и я качих. Пак ще ти кажа - това, че като я отвориш снимката ти я показва portrait не означава, че е portrait :)

Иначе съм съгласен, че IPB е голямо говно, но като цяло и останалите са подобни. Просто форОмите са до голяма степен умрели и никой не се занимава с тях.

Е, ти сега съвсем ме изкара издухан. Ето ти я оригиналната снимка във фотошоп. Може и при самото ъплоадване да прави нещо, в момента просто не ми се занимава. Но да ми разправяш, че оригиналната снимка не е в портрет мод, хайде моля. :)

 

 

ppp1.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

Мисир, говоря специфично за снимки, които се ъплоадват във форОма. Правиш ли разлика с тези, дето хостваш в проскубания сураттефтер и тук слагаш само линковете?


Това и попитах изрично и незабавно се видя, че си ТОТАЛЕН мисир както винаги... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Снимката си я качил правилно ;) 

 

Аз скоро пих 10 годишен Arran. Въпреки, че е 46 градуса, без вода пак влизаше много добре :) 

 

Но вече фаворита ми е glenallachie 12 годишно. Отлежало е в бъчви от Испанско Шери и има един много приятел остатъчен вкус. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Пробвай това 

 

GlenAllachie 12 Year Old — Гленалахи 12 годишно от Whisky.bg

 

Иначе Водка почнах да пия само Рейка и бих казал, че не отстъпва по нищо на сива гъска. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Сивата гъска е тотал пикня и стана повод за сериозна разправия навремето, добре че си уважавам Митко и подходих приятелски. Водка за 90 лева да ми затвориш с капачка на Пещерска ракия - още като я отворих ми светна... Но как да е - стари истории - никога повече. Топ водката е една - БЕЛУГА. Иначе ако искаш хубава водчица на прилични пари - Белая берьозка. Прекрасна. Но внимавай, че в Берьозка ако не е промо е по-скъпа от Матрьошка. В промо си грабваш 6 бутилчици по кило в съответната страхотна торбичка и бегом! В по-ниския клас, но пак много прилична е Пет езера - тя е и под 20 лева. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

Много приятно питие!

dufob.12yov1.jpg

Ако беше си пил гинкобилобата, Мисире, щеше да помниш, че това вече съм го пускал навремето. :lol: Иначе е приятно, спор няма.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

От Немироф, какво очакваше? :D 

 

Аз съм на вълна ликьори, тъй като твърд алкохол не харесвам. Пробвам всичко, което намеря на добра цена.
За момента съм минал само през Тиа Мариа, Калуа, Ферне Бранка и Гран Марние. И в коктейли са много хубави също. Първите два в частност.

 

Ферне Бранка беше нов за мен, но се оказа много приятен билков ликьор. С тоник се пие в отношение 1:4 (30мл ликьор, 120мл тоник + 1 резен лайм). Дори е полезен за проблеми със стомаха! :) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sothbiss said:

Пичове, снощи пих най-гадната водка в живота ми - с мед и люти чушки. Никога не си го причинявайте. Ама никога!

IMQ1221017_a.jpg

Чистата водка Немироф е много хубава, а тази наистина не е хубава, тя е по скоро за много студено време и трябва да се сгрееш бързо.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sothbiss said:

Пичове, снощи пих най-гадната водка в живота ми - с мед и люти чушки. Никога не си го причинявайте. Ама никога!


Честно казано не знам какво се случва с Немироф, но отдавна вече я избягвам, тъй като очевидно се фалшифицира. А това на картинката не знам кой на колко водки го е съчинил, но ... с какъв акъл си го пил извън една чаша за тест не знам... 
 

18 minutes ago, charmock said:

Чистата водка Немироф е много хубава, а тази наистина не е хубава, тя е по скоро за много студено време и трябва да се сгрееш бързо.


Преди доста години (над 12 със сигурност) на една нова година за пръв път пих Немироф и си загубих математиката... Уникална история... Леден от фризера в сребърни чаши... Незабравим тост, който след 12.00 повторихме многократно. Впоследствие започнах да издирвам къде се продава, намерих, няколко пъти си купих и в един момент усетих, че няма нищо общо с онази първата. Резак, дращи на гърлото... Явно някой някъде нещо прави и се отказах от нататъшна консумация. Нищо чудно да нещо на принципа Житная. Странно ми е, защото и бутилката е особена и не е лесна за фалшифициране... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

НАЗДРАВЕ! Отварям един Стандарт и залагам още един, че ще заспя преди да си допия чашата! Но пък си купих трактор днес! :punk

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

А с моето дегустиране вече се преключва. Добре си попийнах и доста неща успях да опитам, та един ден няма да си отида с отворени очи. :)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, charmock said:

Дай едно кръгче :lol:


Нека пристигне в село първо, че днeс беше война пред контейнерите от Япония... Прави чест на хората от фирмата, че не само ме предупредиха за деня на пристигане на поредната партида малки машини, но и че имат политика да държат румънците 3 часа настрани, докато българите първи избеврат от стоката. След това ония отнасят всичко като куцо пиле домат. Но това е тема за Бяла бреза в златен литров вид и гостуване на село. 
 

4 minutes ago, gado said:

А с моето дегустиране вече се преключва. Добре си попийнах и доста неща успях да опитам, та един ден няма да си отида с отворени очи. :)


ТОО ПА!!! То и аз въвеждам дисциплина и то сравнително успешно, ама ти кво си се накикерчил така? Веган ли ще ми ставаш?

Link to comment
Share on other sites

Не, няма да ставам веган. Майката природа ме е създала като предимно хищно всеядно. А аз със германците не споря, та с Господ ли!?

Просто преди няколко дена разбрах за неща от преди 11 години. Цяло чудо е, че не съм инвалид и, че изобщо съм жив. А малкото хора в течение на събитията са изумени от перфектната ми форма, предвид диагнозата. Не ми се говори наистина, но ще се изръся някой лев за да насъскам онази изключително ояла се хиена, моят адвокат. И да видим  дали не мога да осъдя скапаната ни държава в лицето на още по-скапаната ни здравна система. Но дори и да успея с осъждането, за пийненцето само ще пазя хубави спомени.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, gado said:

А с моето дегустиране вече се преключва. Добре си попийнах и доста неща успях да опитам, та един ден няма да си отида с отворени очи. :)


Надявам се да си добре, Галин. То е ясно, че не си точно в момента, но се надявам да си по-добре за в бъдеще. И леки напитки ли не можеш да пиеш?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...