Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мисля, че пих много и ми е зле :) :sick:

Също мисля, че ще убия някой в скоро време, ако продължават така да ме ядосват всички...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля, че съм неразбран.

Мисля, че по-горното ми изказване е супер-комплексарско.

Мисля, че ми писва когато погледна часовника да показва 13:13... 12:13 въобще еди-колкоси и тринайсе...

Link to comment
Share on other sites

Много почнахте да се депресирате!!!

А това за рака е вярно...че е 90% шанса имам предвид.

Ама Дамяне (RottenBrain), ако си се пристрастил към цигарите и те са грях и после ги откажеш и отидеш в Рая. Там няма да има цигари, тъй като те са грях, следователно ти ще се чустваш като в ада (дори и да ги откажем, оставаме си пушачи). Е, тогава...има ли смисъл да ги отказваме??? :confused

Link to comment
Share on other sites

През главата ми мина нещо зловещо и мрачно, което написах в "Лирично Отклонение". Странно, вече такива изблици в мен не ме плашат...

Link to comment
Share on other sites

То цигарите са грях, секса е грях, напиването е грях, стоенето пред компа по цял ден също се свежда до грях ... => всички сме грешни кой повече кой по-малко така че темата за цигарите може да не се води тука защото ще стане мазало .. бтв аи да бегам че не съм пушил от сноши и тряя запаля един фас ...

Link to comment
Share on other sites

В момента си подреждам пресниманата тетрадка по философия. Имам поправителен изпит по философия. Четейки следното:

"Георгий - нищо не съществува защото неможе да бъде обяснено" си мисля че философите са олигофрени. Съжалявам ако обиждам някой от съфорумниците.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако още един ден уча по информатика, ще изтреба всички компири в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Ха... Най-накрая някой, който да споделя мнението ми за философите и философията! Това са хора, които по цял ден са киснали нейде, мърдали са незаинтересовано с пръстите на краката си и са обосновавали теориите си с абсолютно недоказуеми факти...

Тук не визирам Ницше, разбира се... Той е... Друго измерение  :wub:

Това са хора, които се опитват да затворят микровселената на човешкото мислене, човешките чувства и емоции в шибаната клетка на науката, със решетки от теории, закономерности, закони, правила и други такива неща, които според мен не съществуват. Това са хора, бъркащи с пръст в празното, ходят голи и твърдят, че са облечени с дрехите на науката!

Няма ли кой да им каже, че царят е гол?!

 

П.П. Обичта ми към психолози започна още в девети клас, когато за пръв път се сблъсках с този шит. И разбира се останах на изпит по логика, защото отказах да уча тези буламачи...

Link to comment
Share on other sites

Педагогика:

Една съвкупност от пълни бълвочи. Една псевдо-наука, която се опита с инструментите на научната мисъл, да разглоби прекрасния процес на израстване, отглеждане и възпитаване на едно дете, и след това да го сглоби в рамките на една наука. Описвайки всяко едно нещо, давайки определени закономерсности, определени правила. Едва ли не, за да станеш добър родител - трябва да спазваш една съвкупност от правила и принципи и това ти гарантира, че ще бъдеш номер едно...

Е, това звучи шести номер, само че... нали знаеш какво става, когато ремонтираш един мотор МЗ - след сглабянето наново остават половината чаркове отвън. Така е и с тази 'наука' - при сглобяването й, извън рамките й остават банални неща като любов, като обич, като нежност, като доброта, чувства, емоции - след подробно прочитане два пъти на всичките лекции, думата любов не я видях нито веднъж, а думата емоция я срещнах веднъж... Суха, скучна и банална наука. Думи, думи, думи и почти никакъв смисъл. Искрено се моля колкото се може по-малко хора да следват тези учебници и въобще да не ги слушат, когато един ден станат родители! Защото в повечето случаи детето е представено като един обект, който трябва да бъде оформен според представите на тази наука. Възпитанието е един вид дялане на детето, ако е чепат - неравностите се премахват. Ако не е в като 'другите добри деца' - това трябва да се промени задължително.

Педагогиката е една фабрика за елементи на обществото - тоест обикновени и скучни хора, с каквито се разминаваш всеки ден по улицата. Хора без уникални черти в характера си, хора, които се стремят да са като стадото...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че ако продължа да си правя секуро оная ми работа ще се обрине.

 

Относно философите : тва е старата версия на админа-форумист - хора които по цял ден си барат оная работа, местят я от единия крачол в другия и се чудят как би било по-добре.

Link to comment
Share on other sites

За философите, философията, педагогиката, педофилията и секурото.

 

Какво е философ?Това е човек, веещ бърни на воля, осмислящ разни безмислици и сътворяващ нови, които след това се набиват в главите на малоумните му последователи, за да се тормозят учениците с тях.

Какво е философия - верига от мозъчни пръдни, настъпили в следствие на заместване мозъчното вещество със соя и манастирски боб.

Какво е педагогика - първа крачка към педофилията.

Какво е педофилия - първа крачка към превръщането в Майкъл Джексън.

Какво е секуро? - Много смислен и важен акт на преместване на половите органи от ляво на дясно и от дясно на ляво.С него се осмисля по-голямата част от работното време на всички видове админи, секретари, счетоводители, банкери, министри, президенти и Бойко Борисов.

 

 

Е те това ми минава през главата след запой!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че трябва да задържа достатъчно дълго време копчето alt, след което да натисна копчето F4, ако искам за 10 дни да ги реша всичките тия 1000 задачи...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми иде да се гръмна заради простотията, която се таи в мен...Щото мажа сичко наред...Приятелите най-вече... :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

men puk mi e tupo...

nz dali shte me zemat student i mi e malko...malko...kakto kazaha gore...bezperspektivno...

tupo e taka...dano stane rabotata,no ne sum siguren...nesigurnosta e gadno neshto.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ще си позволя да цитирам The`Scorpion:

em mersi...chak puk do otchaqnie ne sum q dokaral...

gnqv,agresiq...moje bi dori malko strah...

abe...gadni roditeli...vkarvat mi paranoi...na takuv nepukist kato men mi razvaliha spokoistvieto s prikazkite za 'budeshteto' i t.n.

znaniq ima...samo da se sasredotocha,che obiknovenno glavata mi ili e prazna,ili v neq bushuvat adski mnogo misli,povecheto ot koito razbira se sa napulno ne na mqsto... :huh:

obmislqm da pochna da meditiram... :rolleyes:

 

Edit:Obache nz zashto kat nqkoi mi kaje "shte vlenesh ne se pritesnqvai"...mi idva da mu teglq edin patron v glavata... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Edit:Obache nz zashto kat nqkoi mi kaje "shte vlenesh ne se pritesnqvai"...mi idva da mu teglq edin patron v glavata... :blink:

 

 

Тва е мнооо тъпо ... мноо ясно че няма да се влезе ... то да не става ей така хоп и си вътре ... тряя човек да си къса гъза от учене ама ... едва ли на всеки му се занимава (за пример давам себе си) искам да мина по тънко по лайсната ама нема стане за тва сигурно ще карам 13-ти клас за да ми дойде акъла в главата.

Link to comment
Share on other sites

Тва е мнооо тъпо ... мноо ясно че няма да се влезе ... то да не става ей така хоп и си вътре ... тряя човек да си къса гъза от учене ама...

Хайде, хайде... Видях какви оценки изкараха тия, които цяла година ми висяха на главата и обясняваха как много учат, при кои преподаватели от ПУ ходят на уроци и как нямало да ме приемат, 'щото не уча.

Същите индивиди изкараха тройки на същия изпит, на който аз се явих "за спорта" и взех с 5,30. Коментар?

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хайде... Видях какви оценки изкараха тия, които цяла година ми висяха на главата и обясняваха как много учат, при кои преподаватели от ПУ ходят на уроци и как нямало да ме приемат, 'щото не уча.

Същите индивиди изкараха тройки на същия изпит, на който аз се явих "за спорта" и взех с 5,30. Коментар?

 

 

been there, done that...

 

според мен нещата опират до това искаш ли и можеш ли да учиш. един мой съученик даде 600 лева за уроци по биология и изкара 3.25. така че... до човек си е. ако на теб ти трябва да си скъсаш гъза от учене, на други - не.

всеки си изживява нещата в собствената вселена. няма стандарти.

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хайде... Видях какви оценки изкараха тия, които цяла година ми висяха на главата и обясняваха как много учат, при кои преподаватели от ПУ ходят на уроци и как нямало да ме приемат, 'щото не уча.

Същите индивиди изкараха тройки на същия изпит, на който аз се явих "за спорта" и взех с 5,30. Коментар?

 

Е то и един на мен ми разправяше че много разбирал математиката ама не направи повече от мен на изпитите!!Така че кой кво говори не е показатаел!!Ама аз съм на мнението че без труд не се постига нищо!! :smile: :smile: :smile:

Link to comment
Share on other sites

В момента баш си мисля как след 5 мин. си лягам щото ме заболя гъза от седене на тоя стол, спи ми са та не само 2 ами нищо не виждам напрао са чудя как пиша.Мисля си как ша стана утре в 8 за тъпия стаж и накрая си мисля кои ма би по главата да я гледам тая глупост "Американски прелести" още са чувствам сдухан след тоя филм.Аре лека от мен. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Минават ми черни мисли през главата, че искам да направя атентант срещу 2 ма души. Няма да споменявам имена, за да няма свидетели :D

Link to comment
Share on other sites

Ъх... Минава ми през главата, че понякога е трудно за избягаш от себе си и от миналото си...  :cry

 

 

"no matter how i try, i still weak up me".. това първо...

а за другото - можеш. трудно, но е възможно. а понякога и скъпо... но можеш. това е едно от хубавите неща на глобализацията - винаги можеш да избягаш. стига да го поискаш. и да имаш волята да го постигнеш.

Link to comment
Share on other sites

В момента ми минава мисълта, че съм плъх в лабиринт без изход.

Link to comment
Share on other sites

В момента ми минава през главата че ми се пикае много злобно и ще отида да удовлетворя нуждата си ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...