Jump to content
BulForum.com

Плуване


`Kiara

Recommended Posts

Хора, има ли някой да ходи на "Инди"/"Младост"(басейна до спортния диспансер)?

Ако да-кажете кога ще отваря, че не ми се разкарва до там. В краен случай естествено ще отида, но ви призовавам да ме изпреварите и да ми кажете :P .

Аз ходех там един месец без спиране почти, ама излезнаха в почивка. Преди да го затворят преждевременно дойдоха едни каки и до колкото разбрах от техниките, които тренираха(интригуващи бяха да добавя :lol: ) бяха спасители, та ако се върнат(доста малко-вероятно) ще има какво да ме разсейва :love :lol: (виждате ли при кой отиват хората да се учат ;) ). Междо другото `Kiara, графиците на треньорите са променени, ако искаш като ги проверя, ще ти кажа да ги оправиш(до тогава са неточни ;) ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Aз ходя на Хисар на закрит басейн с олимпийски размери и минерална вода и е много тънка поста 2 лв. вход.Ако някой има желание за там да свирка да направим комбина ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
:) басейна е супер ама на външен вид. Най-голямото неудобство е МАЛЪК РАЗМЕР. Ако се изплюя вътре и ще прелее. Това е добре , но за 10-тина дечица от първи до 4-ти клас да си цопат и да се учат да плуват. Еееее преди години няма да забравя. Плуването беше задължителен предмет. В СИМОНА в Изгрев имахме басейн. От първи до 6-ти клас беше много зарибително. Не знам кво стана с тоя басейн сега. Дано децата пак да ги учат да плуват.
Link to comment
Share on other sites

Ооо,божееее,и аз ходех в 5 клас на плуване в Симона,но за съжаление след това спряха тези часове.Сега май си пустее тоя басейн,което е жалко,да имаш в училището готов басейн,а да не го ползваш си е живо малоумие

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...

Кажете адреса на тоя басейн в Хисар и някакви телефони на басейна на Младост и на Матевски?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да посъбудя малко темата с един въпрос: Дъщеря ми току-що завърши 2-ри клас, а още не може да плува. Искаме да я запишем някъде през лятото на плуване, като ми се иска да е при някой свестен треньор, който наистина да я научи. Дайте съвет къде да я запиша?

Link to comment
Share on other sites

Аз едно време със сестрата се научихме да плуваме на стадион Ботев.Дори сестра ми имаше панически страх от вода но е научиха.Сега очевидно там не работят така че този вариант отпада.Единствения вариант е да идеш на басейна на Младост.Там треньорите са добри аз лично след Ботев бях там и съм доволен.В първият пост гледам има подробна информация за треньорите там харесваш си един и е записваш :)

Link to comment
Share on other sites

Аз едно време със сестрата се научихме да плуваме на стадион Ботев.Дори сестра ми имаше панически страх от вода но е научиха.Сега очевидно там не работят така че този вариант отпада.Единствения вариант е да идеш на басейна на Младост.Там треньорите са добри аз лично след Ботев бях там и съм доволен.В първият пост гледам има подробна информация за треньорите там харесваш си един и е записваш :)

10х Изчетох темата и мисля да проверя на Младост и в Матевси. Понеже писаното в темата е от преди горе-долу 2 години, ако някой има по-нова информация - нека я сподели с нас :).

Link to comment
Share on other sites

10х Изчетох темата и мисля да проверя на Младост и в Матевси. Понеже писаното в темата е от преди горе-долу 2 години, ако някой има по-нова информация - нека я сподели с нас :).

 

ами графиците са малко променени

Ако се сетя ще ги снимам или запиша и ще ги постна в темата

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

и аз да попитам, че инфото наистина е старичко...

Поне някакви телефони някой има ли?

Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

А сега вече в 2009 година дали някой има по-актуална информация къде може да се плува в Пловдив? Има ли нови басейни и какви са актуалните цени и работно време?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

А имали изобщо някъде басейн с нормален размер с парна баня, тъй като търсих, но не можах да намеря такова нещо в Пловдив.

Ако някой попадне на такова предложение ще се радвам да го сподели :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
А имали изобщо някъде басейн с нормален размер с парна баня, тъй като търсих, но не можах да намеря такова нещо в Пловдив.

Ако някой попадне на такова предложение ще се радвам да го сподели :)

Под нормален басейн е знам какво разбираш нормален басейн е

25 метра- закрит

50 метра- закрит, открит

 

В Пловдив , басейн където МОЖЕ да се научите да плувате е басейна на Младост, дори за справка и отбора ни от Пловдив е най-добрият и без конкуренция в цяла България ... трениори има доста , за препоръки Стефан Георгиев.

 

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Някой може ли да каже какво е актуалното положение на Младост? Какви са цените, може ли да се ходи без треньор и т.н? Че се чудя къде да плувам и до сега се мъчех на Акваленд-а след 17.30 (че е 4лв.) ама 2 дена подред вали и не става на открито вече..

Link to comment
Share on other sites

Е всеки ден ли трябва да плуваш? Скоро пак ще се стопли, а за плуване Нептуна е по-подходящ, големия басейн е дълъг, а входа е 3лв след 18ч, и поне работи до късно (тръгвал съм си в 21), а в Тракия ни изселиха още в 19ч

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...