Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Тая формула вече почва да става пълна простотия :( по принцип сам от ферари обаче вече почва да ми омръзва B) няма никаква конкуренция Михаел Шумахер е спочелил 11 от 12 състезания невиждам вече интерес :angry:

Миналите години много по ми харесваше състезанието когато се караше и Мика Хакинен (не ми харесваше като пилот) обаче тогава имаше конкуренция и зрелище по пистите :rolleyes: а ся от първата до последната обиколка Шумахер води и стават много малко изпреварвания :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а ся  от първата до последната обиколка Шумахер води и стават много малко изпреварвания  :(  :(  :(

Шумахер си кара отпред да им показва накъде да карат пък тея отзад нека си се изпреварват ;) малко ли са 21 човека още :P изпреварвания бол

 

ае честита 11 победа ! ;) следващият кръг ферари шампион !

Link to comment
Share on other sites

малко ли са 21 човека още  изпреварвания бол

 

Sorry ama iskam da te popravq!Otborite v Formula 1 sa 10 s po 2-ma piloti tova pravi 20 piloti.Ot dosta vreme ve4e pilotite vav Formula 1 ne sa 22! :punk

 

4estita pobeda na Schumaher.Ako ne be6e fraknalo zadnoto krilo na Kimi 6te6e da stane dobro sastezanie no uvi :(

Link to comment
Share on other sites

:angry1

E kajete kak 6te ima 6umaher nqkakva konkurenciq,kato Raikonen vse ima problemi.To jivot li e tva?!?

Pusnahme nai-nakraq 6to-gode dobra kola i...

Tova e prosto sku4no.Mnogo hora sa dokazvali,4e 6umaher moje da bude pobeden.V pove4eto slu4ai tova e bil Hakinen,no ako toi se vurne ni6to nqma da se promeni,vqrvaite mi,da ne se uslanqme na stara slava.Edinstvenata mi nadejda e za drugiq sezon,kogato pri nas 6te doide i Montoya i se nadqvam na qrostna konkurenciq ne samo m/y McL. i drygite otbori,a i vutre v McL. A i Raikonen ne malko puti e pokazval klasata si-minaliqt sezon zavur6i 2ri v krainoto klasirane,kato napravi ZA6EMETQVA6TO posledno sastezanie i ostana samo na 2 to4ki zad 6umaher.A imate predvid v kolko sastezaniq otpadna poradi problemi s prokletata kola,a 6umaher zavur6i v po4ti vsi4ki.Ima potencial i to ogromen,ama kato e kalpava kolata.Ama vie ne se pritesnqvaite - za drugiq sezon smqtam da im otpusna edin dvigatel-pak e nemski (ot traban4eto) pak 6te sa po-burzi ot sega!

Link to comment
Share on other sites

Ферари доказват класата си тоя сезон Шумахер не показва нищо интересно Рос Браун му измисля тактиката и пича я спазва .... този сезон МШ няма НИТО ЕДНО ИЗПРЕВАРВАНЕ е това световен шампион ли е верно че когато е с малко гориво прави страхотни обиколки и трупа време пред другите но все пак така ли трябва да кара Великият Михаел Шумахер ? А някой задава ли си въпроса защо така кара с тактика ? Защото поне този сезон само така може да бие и да става сяко ГП първи ...

 

Да не се обиждат фераристите но мен изобщо не ми е приятно това

 

Макларън рулира  :evil

Демек аз сядам в болида,Рос Браун ми измисля една тактика и хоп ето ме №1!?! А някой задава ли си въпроса защо на Кими Райконен, когото уважавам и смятам, че е много талантлив и на Дейвид Култард,когото не уважавам не им съчинят по една тактика?Май се искат и други неща.

Пилето е велик!А в комбинация с Ферари-недостижим!

Link to comment
Share on other sites

No te sa dokazvali,4e mogat da pravqt koli,a i sega6nata ne e lo6a.

Trqbva da se priznae,4e Raikonen ima6e golemi 6ansove da zadmine 6umaher,no...A i na preskonferenciqta sled minaloto sastezanie kaza,4e e mojel da go zadmine,no gumite mu sa bili stari i,opitvaiki se da otgovori na atakite,koito sa 6teli da posledvat, e mojel da otpadne.

Na nqkolko puti ima6e realniq 6ans da zadmine.

Link to comment
Share on other sites

честитито на Шумахер

много ме е жал за Райконен провалиха момчето на негово място така да съм го наритал тоя болид пак поне Квадрата направи нещо (и тои не знае как )а на нас феновете на Макларън ни остана надеждата за по-добра следваща година

Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

Sorry ama iskam da te popravq!Otborite v Formula 1 sa 10 s po 2-ma piloti tova pravi 20 piloti.Ot dosta vreme ve4e pilotite vav Formula 1 ne sa 22! :punk

да бе няма проблеми ;)

аз тоя сезон едно състезание не съм гледал инъче следя резултатите :Р

важното е Шумахер да печели и да подобрява рекорди ;)

Link to comment
Share on other sites

Pochnah da gledam FORMULA1 oshte ot vremeto kogato RENAULT bqha mnoo napred v materiala, ot togava sum si za tqh, nezavisimo ot tfa koi e pilota. No poslednite meseci sum tolkova zaet, che sum zabravil za formulata..ama taka kato gledam, Ferrari si ostavat N1, i ne se luzhete, che vsichko se dulzhi na velikiq Shumaher, ako Hakinen se beshe kachil v bolid na Ferrari, obzalagm se che shteshe da dade po dobri rezultati :)

Link to comment
Share on other sites

Az li4no Hakinen ne go haresvah osobenno mnogo no 6tom e stanal 2 pati 6ampion pri poljenie 4e Schumaher mu e bil konkurent zna4i e mnogo dobar pilot!!pak za Reno ne iskam da se povtarqm ve4e :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя Михаел Шумахер трябва да взема да се маха вече :angry: , защото без него Формула 1 ще се превърне в много интересно и оспорвано състезание. Това, което е в момента е съвсем безмислено. Шумахер винаги е първи, а след него завалиите се избиват за второто място :cry

Link to comment
Share on other sites

1ния сезон в който хакинен стана шампион шумахер го нямаше половината шампионат защото се бепе заковал много здраво на монца мисля че беше или на монца се върна не помня и аз вече иначе хакинен не може да се мери със шумахер хакинен е номер 2 признвам го велик е и той но шумахер е невероятен просто тогава когато хакинен беше 1ви макларън имаха добри коли по-добри от тези на ферари бих твърдил даже!

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама нямаше да е лошо да сложиш тук там някоя запетайка или точка, че докато рабера какво си казал ... както и да е :P

Този сезон не го гледам много, с изключение на последните 2 3 състезания. Ами превъзходството на Шумахер не е чак толкова тотално както беше в началото на сезона, аз и за това не го гледах много в ачалото, защото макар и да съм фен на Шумахер, много безинтересно беше. Но и BAR и Reno показват възможности, та дори и тойота. Но какво да се направи, Шумахер е доста добър, а в доста от състезанията печелеше с повече от перфектна тактика. Тази година ми се струва, че уилямс са доста зле, а за макларън да не говорим. Това при макларън просто не мога да си го обясня. Това първите няколко състезания да не ти завърши кола, си е повече от провал. Така че и този сезон вече е доста ясен, остава да видим кой от по-малките отбори ще се развие повече, за да бъде по-голям конкурент догодина на ферари

Link to comment
Share on other sites

че уилямс са доста зле, а за макларън да не говорим

 

Iskam samo da kaja 4e naistina Williams sa dosta zle no Maklaran zapo4naha da pokazvat silata si.Tova 4e izhvar4a spoilera na Raikonen ne ozna4ava 4e ne mogat da pravqt koli.Vse pak kolata na Raikoinen be6e dosta ravnostoina na tazi na Schumaher!Novata kola na Maklaran e mn dobra spored men i vse pove4e i pove4e 6te vijdame vazmojnostite i!

Link to comment
Share on other sites

квото и да си говорим поне според мен уилямс са по-добри този сезон от макларън и мисля че още са по-добри просто успяват да завършат за разлика от райконен ся няма значение двигателя ли е споилера ли е важното е че механиците са виновни и колата не върви заради тях а на уилямс доста често завършва :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа завършва на 7-8 място :zzz Сори, че вече няма фенове на Уйлямс, желаещи да се хванат на бас, че Макларън ще са пред тях в края на сезона :D

Link to comment
Share on other sites

Abe formulata stana ne prosto sku4na, napravo stana zverski sku4na, tova 6te ostane v istoriata na F1 nai-lo6ia period, perioda na 6umi i posredtwenite pobedi na Ferrari w boksowete. No ne samo Ferrari sa winowni za towa, tezi negowite konkurenti, tezi strahlivi bulki, vmesto da go atakuwat se swili i ne smeiat da go doblijat. A da be6e Mansel, da be6e Senna, da be6e Prost, 6tiaha da go atakuwat, ako triabwa 6tiaha da go blaskat, ako triabwa 6tiaha da go ubiat, ako triabwa 6tiaha i sebe si da ubiat, no niama6e da pusnat tozi liglio 6umi da im se izpre4i na patia kam pobedata. Ne 6umi e silen, protiwnicite mu sa slabi, ne slabi sastezateli, slabi harakteri.

Link to comment
Share on other sites

при 1вата му титла с отбора на бенетон да не са били слаби пак саперниците а той тогава е бил сравнително млад в сравнение със сега

малко тъпо се получи де :))

Link to comment
Share on other sites

Abe formulata stana ne prosto sku4na, napravo stana zverski sku4na, tova 6te ostane v istoriata na F1 nai-lo6ia period, perioda na 6umi i posredtwenite pobedi na Ferrari w boksowete. No ne samo Ferrari sa winowni za towa, tezi negowite konkurenti, tezi strahlivi bulki, vmesto da go atakuwat se swili i ne smeiat da go doblijat. A da be6e Mansel, da be6e Senna, da be6e Prost, 6tiaha da go atakuwat, ako triabwa 6tiaha da go blaskat, ako triabwa 6tiaha da go ubiat, ako triabwa 6tiaha i sebe si da ubiat, no niama6e da pusnat tozi liglio 6umi da im se izpre4i na patia kam pobedata. Ne 6umi e silen, protiwnicite mu sa slabi, ne slabi sastezateli, slabi harakteri.

gledal li si Formula skoro ta kazva6 koi slab i koi ne :angry1 :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...