Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

една тема не само за момичета...:)

 

Понеже мъжката част не приема много добре когато жени коментират жени, реших да си направим една тема, където да можем спокойно да казваме и показваме какво ни харесва в мъжете. Надявам се всички да са доволни :)

 

 

Май на мене ще се падне честта да дам първото предложение.

Като се има предвид колко трудно мога да харесам някой мъж от една снимка... Доста трудничко.

И все пак...

 

 

едит:

разкарах снимката, защото ми омръзна да я гледам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

stephen19.jpg

 

Този младеж изглежда прилично-нито лигав,нито лошо момче,общо взето златна среда.А аз не съм педераст,някой нещо да не се обърка :D

 

Между другото онзи хайван от първата снимка е много зле в косата,по-зле е от небрежно,аз изглеждам така като съм в хипи период рано сутрин.Обаче пък има яка блуза,което компенсира

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един пример за истински мъж, достатъчно сексапилен и на тези години (нещо много рядко срещано в последно време):

Изпревари ме Godfather,само да добавя и другия "старец"deniro_032.jpg :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма значение бе :D. Току що гледах The Pacifier и номинирам Вин Дизел. Аз от крайно време си го харесвам него. Виж ако Винчо беше жена... :wub: :wub: не мога да си представя какъв парцал щеше да е агхгаеаахха

 

EDIT: О да ето го! http://images.google.com/images?q=Matt%20LeBlanc

Link to comment
Share on other sites

Най-секси за мен си остава Моят Мъж. Останалите могат само да мечтаят да притежават неговия сексапил видян през моите очи.

Link to comment
Share on other sites

james%20dean2.jpg

златното момче на Холувуд :)

Link to comment
Share on other sites

jasonstathambigguy.jpg

 

Jason Statham! :devil

 

Не е кой-знае кво,но поне на мен ми допада като визия...и като актьор!

Naistina e golqm pi4 toq. I men me kefi vupreki 4e ne sum obraten :D Iskam da sum kato nego. A su6to mn me kefi Bruce Willis. Awe nomera e da si ple6iv.... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

доколкото знам много жени си падат по тва брато.ако не друго,то поне е наистина велик актьор.

1857823419.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

моето предложение е шон конъри. аз лично не виждам нищо кой знае какво, но явно женската част го харесват. почти винаги е в челните места на холивудските класации за красота :)

shon_conery.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Копче благодаря за информацията от утре ще се разхождам из града с бяла якичка на католически свещеник за да проверя ефекта B) А какво става със Леонардо когато излезна Титаник всички момичета от моя клас говореха само за него май вече му мина модата :rolleyes: нека нежната част на форума да отговори на въпроса

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз ще постна веднъж в тая тема ето го моя идол за визия

 

vindiesel.jpg

 

Иначе кви са тия тънкажи дето повечето предлагате, не мога да разбера ква е тая мода пича да е с физика почти като на пичката... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз ще постна веднъж в тая тема ето го моя идол за визия

 

vindiesel.jpg

 

Иначе кви са тия тънкажи дето повечето предлагате, не мога да разбера ква е тая мода пича да е с физика почти като на пичката... :wacko:

С двете рьце сьм с тебе:) Моя идол и визия точно както и на тебе :)

diesel.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...