Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

eto vi i malko ot moite proizvedeniq... malko sa starichki ma sa mi edinstvenite kacheni v net-a... a skoroshni ocveteni nqmam..

Risunkite sa tuk...

Кибер Год.. Уазаааа.. Римембър ми.. Аз съм факи.. Пиши ми на ЛС.. Хахаха.. Наредбатаааа.. Тоя пич е ЛуД.. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

merci mersi maina, radvam se che vi haresvat risunkite... jalko che skoro nishto ne sym ocvetqval, shtoto novite mi risunki sa kyde kyde po dobri ot izlojenite dosega...:)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще нарисувам нещо макар и с мишката...

Офф Топик

Ела до нас да си шмурцнем по някое питие първо и тогава ще рисуваме за да покажем на хорицата преродения Пикасо :lol:

Link to comment
Share on other sites

wow,dosta sa vpe4atlava6ti.V bg ima mnogo talantlivi hora. :) :)

Eto kakvo napravih dneska s Gimpa,sled edin sku4en den.Nyakoi po forumite si sloji snimka na glavata da se fuka za novata si pri4eska i az re6ih malko da se po6eguvam.

Toy sloji taya snimka:

djnewhair8sr.jpg

Eto kakvo slojih az sled neya:

djnewhair8sr4gg.jpg

:devil

Edno ot ne6tata koito mogat da ti se slu4at kogato si sloji6 snomkata v internet.O6te edna jertva na tvor4eskiya mi vandalizam.

Samo mi day snimka i da vidi6 kvo 6te i se slu4i.Mislya da se otbiya v sayta sladur.com,moje nyakoi ot vas da mi stane jertva,muhuHahaha :devil :bgrin: :tongue

Edited by Lucky13
Link to comment
Share on other sites

Защо ми се струва, че ако продължаваме с постнатите картинки (а не линкове) админът ще се намеси?

 

P.S. И аз като бях доста по-малък правех такива колажи, но времето си казва думата. Разбирайте както искате.

Edited by GUI
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Реших да сложа две-три мои картинки. Това са първите ми опити да рисувам. Доста са аматьорски, но все пак не съм художник - рисувам си за хоби. Цвета на очите на совата и надписа отдолу са правени на фотошоп, всичко друго е с молив - 2B :) Коня е първата ми рисунка и си личи :D

 

DSC00199.jpg

hookmod.jpg

Doggy.jpg

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Реших да сложа две-три мои картинки. Това са първите ми опити да рисувам. Доста са аматьорски, но все пак не съм художник - рисувам си за хоби. Цвета на очите на совата и надписа отдолу са правени на фотошоп, всичко друго е с молив - 2B :) Коня е първата ми рисунка и си личи :D

 

DSC00199.jpg

hookmod.jpg

Doggy.jpg

Човек , трябва да се занимаваш професионално с рисуването , определено ти се отдава ;)

Link to comment
Share on other sites

Митак ти си бил талант ве ;)

Ето и едно мое произведение ,което нахвърлях върху кутията на компа ми с маркера,с който си надписвам пиратските дискове :pirate

 

nrgarthidraliskvn6.jpg

Т'ва е за феновете & фенките на Стар Крафт :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте дойде ми няква идея да си направя няква картнка за десктопа няква графика и се зарибявах с Corel PHOTO-PAINT и вижте кво се получи на мен ми хареса .

2.jpg

Който има подобни творения нека да ги покаже !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Link

Картичка за една позната - от днес.

 

Ще помоля хората от форума, които искат да си копнат някоя от творбите ми - използвайте ги, както ви хрумне, само ви моля, напишете две думи за благодарност тук или в мястото откъдето сте ги свалили.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да сваля малко свестни четки за PSP9?Не ми давайтe deviantart.com, там вече каквото има, съм го намерил.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...