Jump to content
BulForum.com

Depeche Mode - 2013 WORLDWIDE TOUR - 12.05.2013


ov3rm4n

Recommended Posts

някой да знае някъде да има списък с песните, които ще изпълнят или нещо такова...>?

предварително благодаря... :)

в сайта им има playlist-та.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
Ами като тръгна да идва това лято в Пловдив "някой" какво се случи?! Продадени 7-8 билета...

Много вярно!!Лятото като щеше да идва Глен Хюз в Пловдив какво стана?!Нищо!Не се продадоха и 100 билета.За какво да има такъв концерт на нормална музика в Пловдив?Дай им хляб и чалга..........

Link to comment
Share on other sites

Аз съм бъдещ притежател на билет от 49 лева,тоест сектора пред сцената.

от софия ли ще го взимаш?

Link to comment
Share on other sites

Много вярно!!Лятото като щеше да идва Глен Хюз в Пловдив какво стана?!Нищо!Не се продадоха и 100 билета.За какво да има такъв концерт на нормална музика в Пловдив?Дай им хляб и чалга..........

 

верно майна, селски град ставаме, което е ужасно и нетипично

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Чудех се... колко ли е готов да даде един истински фен за билет, за да види любимата си група наживо?

50-70-100 лева?

Онзи ден гледах някакви оказиони и цените започваха от 60 лева.... не пише от кои са точно, но да речем, че сигурно са от най-евтините, тоест от 33 лева...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Подгряваща група на Депеш ще бъде Нова Генерация :D Три пъти УРА!

 

Тцтцт,никой ли няма да ходи бе,какво е това мълчание?

Link to comment
Share on other sites

Setlist -някой от всичките ще е,но кой :confused .Всъщност няма значение,те са почти еднакви,разликата е в 2-3 парчета.Но Нова Генерация и Депеш на едно ще е нещо невероятно
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Народеее,не остана,21-ви ни зове.А някой има ли представа колко е средната продължителност на концертите от турнето,защото все пак трябва да се правят и планове за прибиране обратно в Пловдив.Аз вече съм прежалил последния влак,който е в 23.10,а следващия е около 6 сутринта,което ме навежда на мисълта,че може би ще бягам с колата.

Link to comment
Share on other sites

Ами като тръгна да идва това лято в Пловдив "някой" какво се случи?! Продадени 7-8 билета... За какво да идват? Нали Пайнър си правят концертите в Пловдив - какво искате, гледайте си ги там, то без това друго не слушат в тоя град. Депеш ако и когато пропеят чалга може и да дойдат в чалгаджийницата и те.

 

Пич, вземи се стегни и недей да говориш глупости!!!! Бива тъпо изказване ама такова обобщение за града ми недей да правиш. Лично аз съм от Пловдив и имам около 20 познати, с които ще ходя на концерта. Всеки от моите познати има по още толкова, които също ще ходят. ВСИЧКИ СМЕ ОТ ПЛОВДИВ. Направи си простата сметка - само аз - 1 човек колко хора познавам, които ще ходят! Не съм бил на концерт на Пайнер и няма и да отида (нищо лично против чалгата), нито които и да е от тези хора! Така че по-полека с тези крайни изказвания!!!!

Link to comment
Share on other sites

Пич, вземи се стегни и недей да говориш глупости!!!! Бива тъпо изказване ама такова обобщение за града ми недей да правиш. Лично аз съм от Пловдив и имам около 20 познати, с които ще ходя на концерта. Всеки от моите познати има по още толкова, които също ще ходят. ВСИЧКИ СМЕ ОТ ПЛОВДИВ. Направи си простата сметка - само аз - 1 човек колко хора познавам, които ще ходят! Не съм бил на концерт на Пайнер и няма и да отида (нищо лично против чалгата), нито които и да е от тези хора! Така че по-полека с тези крайни изказвания!!!!

 

 

Добре - няма да говоря - те фактите говорят, "пич"... Кой ще свири това лято в Пловдив? Кажи, че ми стана интересно. Мога да ти кажа кой ще свири в Стара Загора, Несебър, Варна, София, Каварна... А в Пловдив?!? А? Азис... Камелия... Точка по въпроса. И на мен не ми харесва, но това е положението. А защо? Защото никой не иска да организира концерти в Пловдив. А защо не иска?! Защото няма да има продажби. Едни се излгъгаха и се червиха като домати после докато обясняват на човека защо има продадени само 100 (словом - сто) билета. Други скоро няма да се излъжат.

Link to comment
Share on other sites

Добре - няма да говоря - те фактите говорят, "пич"... Кой ще свири това лято в Пловдив? Кажи, че ми стана интересно. Мога да ти кажа кой ще свири в Стара Загора, Несебър, Варна, София, Каварна... А в Пловдив?!? А? Азис... Камелия... Точка по въпроса. И на мен не ми харесва, но това е положението.

 

Не бе, прав си ама не ми хареса това, че в тоя град друго не се слушало, щото не е така...сигурен съм както виждаш и аз ти посочих факти... ;)

Link to comment
Share on other sites

Я кажете кога смятате да сте на стадиона? Доколкото разбрах щели да пускат още от 16ч., аз ще гледам да се редя най-отпред.

Ако някой ме разпознае от снимката да се обажда :) Жокер ще бъда със зелена шапка с козирка.

Link to comment
Share on other sites

adibas, няма кво да се нервиш. за съжаление пловдив е столицата на чалгата и овърмен е прав :(

 

velvet_underground, приятно изкарване :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

В 16:00 съм на вход "Терен"... после вътре - някъде около бирата докато почне концерта :) а после - някъде в страни, не фронтално пред сцената - мразя да ми дишат във врата и да ме пресират, отишъл съм да слушам на живо Депеш, не да играя американски футбол... Търсете един дето заема място за трима ;) - аз трябва да съм...

 

Сигурно ли е, че Нова са подгряваща?! Говореше се за Франц Фердинанд?!? Те тук ли са?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...