Jump to content
BulForum.com

Ремонт - къде?


iVAAN

Recommended Posts

От известно време монитора започна да ми прави изключително изнервящ проблем - постоянно сам си вади екраните на менюто за настройка. Монитора е Samsung SyncMaster 720N. Някой може ли да ми каже къде евентуално могат да го оправят, защото гаранцията му е изтекла преди няколко месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
От известно време монитора започна да ми прави изключително изнервящ проблем - постоянно сам си вади екраните на менюто за настройка. Монитора е Samsung SyncMaster 720N. Някой може ли да ми каже къде евентуално могат да го оправят, защото гаранцията му е изтекла преди няколко месеца.

Еми там откъдето си го купил ще има и следгаранционен сервиз предполагам но ще се плаща :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

бягай в сервиза на техномаркет европа на 4 км отстрани на магазина е.

само там ще ти го оправят, на доста монитори от този модел се появяват тези проблеми.

Link to comment
Share on other sites

бягай в сервиза на техномаркет европа на 4 км отстрани на магазина е.

само там ще ти го оправят, на доста монитори от този модел се появяват тези проблеми.

 

Точно там си реших проблема. Свършиха работата за 3 дни. Оказа се, че гаранцията на монитора е 3 години и оставаха още 9 месеца до края. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Браво радвам се че съм ти бил полезен.

Хора да знаете всички Монитори на Самсунг имат 36м гаранция и са придружени от оригинална гаранционна карта.

Търсете си правата

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Аз също имам проблем с моя, трябва да се смени топа с кабели, който го опреличавам единствено на нещо като лентов кабел (поне такава роля играе, мисля). Та, по темата, къде има сервиз, който мога да ползвам, че не ми се хвърля или купува нов, много съм доволен. Линк към него. Гаранцията е изтекла, купуван е от Multidrama.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...