Jump to content
BulForum.com

toyota celica


HERRO

Recommended Posts

Супер са , ама са стари, редки и като такива части или няма, или има само турски, или са ужасно скъпи. Ориентирай се към по-новата, или към хонда прелюд

Link to comment
Share on other sites

Имах до преди 1 година Тойота Селика 2002-ра година, взех я на 80 000 километра и мога да ти кажа не е работа да си купиш спортна кола 2-ра употреба, защото трябва да ти е ясно предишните собственици, че са изцеждали до край силите на колата.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се ориентирам точно в годините,но баба ми кара Toyota Celica модела преди най-новата.Добра кола е,но ми е тясна :lol: .Относно поддръжката-доволна е от колата.Здрава е,зимата си пердаши без проблем.Не знам да е правила някъкви големи ремонти-само обичайното.Ремъци,масла,филтри и т.н. консумативи :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аз карам в момента toyota celica 2.0 gti 115kw 94 година ,не е за подценяване все пак е печелила светония рали шампионат 93 година, много добър автомбил ако събера повечко кинти бих си купил версията 4х4 на carlos saints

части има и не са по скапи от останалите в този клас -който е решил да си вземе няма да съжалява

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...