Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

От много време се чудя, писах даже на отговорните хора, но никой не отговаря.

Искам да разбера как се казват изпълнителят и инструменталът, който Ретро Радио пуска (почти?) всяка вечер в полунощ. Една такава красива, замечтана джаз китара. Не мога много добре да го обясня. Пък няма и текст

Писах на музиканлата редакторка на нощния им блок, ама отговор няма. Та реших и тука да питам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

От много отдавна търся песен с текст: "Затварям вратата и лягам в кревата и се опитвам да не мисля за теб. Затварям си очите, запушвам си ушите и уж вече не мисля за теб.." Такава забавничка е, но не знам как се казва, моля някой ако се сеща да ми каже!

Link to comment
Share on other sites

издирвам една чалгия която започваше с думите "добро утро пиянице" , нататък текста не го помня

бая е старичка

10х предварително :P

Link to comment
Share on other sites

От много време се чудя, писах даже на отговорните хора, но никой не отговаря.

Искам да разбера как се казват изпълнителят и инструменталът, който Ретро Радио пуска (почти?) всяка вечер в полунощ. Една такава красива, замечтана джаз китара. Не мога много добре да го обясня. Пък няма и текст

Писах на музиканлата редакторка на нощния им блок, ама отговор няма. Та реших и тука да питам.

 

i az tova iskam da pitam

Link to comment
Share on other sites

tursia edna pesen koiato mislia 4e se kazva bora bora.Pesenta e nova ako niakoi e znae molia da kaje. 10x predvaritelno

Я виж това Arash - Boro Boro :)

 

Iskam da pitam ot filma American Pay 3 Pesnite koito se izpalnqvat v gei bara po vreme na tancuvaneto na stiflar.Iskam da kaja 4e pesnite ot soundtraca nqmat ni6to ob6to .10x predvaritelno

Значи доколкото си спомням:

Michael.Sembello.-.Maniac

Belinda.Carlisle.-.Heaven.Is.A.Place.On.Earth

Знам, че има и още, но тези 2-те си спомням а филма не ми се сваля понеже съм на най-бавната тарифа. Ако искаш напиши някаква часто от текста на песните сигурно ще се сетя :)

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Сега по радио 1 върви една песен. Пеят мъж и жена текста е "if i close my eyes foreveр ..... remain the same" Ако някой ми каже коя е много ще го обичам :love

 

ПП:Песента е балада :) Благодаря ви предварително!

 

Edit:намерих си я някой модератор може да изтрие поста :)

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже песента дето в припева се пее "Move bi**h get out of the way, get out of the way bi**h, get oyt of the way..." на кой певец е??? :confused

10х предварително... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже песента дето в припева се пее "Move bi**h get out of the way, get out of the way bi**h, get oyt of the way..." на кой певец е??? :confused

10х предварително... :)  :)  :)

 

Lil Jon feat. Three 6 Mafia and the Eastside Boys. А и самата песен си се казва Move Bitch. И е размазващо яка :D

 

[Edit]

Моя грешка, Ludacris си е, прочел съм втория ред от припева като Get out da way whore, което вече е на Lil Jon. Сиреч, песента, която търсиш, е на Ludacris. Sorry :D

[/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

Еее ся по Фреш пуснаха една песен стилът е като benny banassi. една жена изрежда столици,и след това един мъж започва да пее малко като ретро звучи if we going to san francisco. ако някой я знае да пише :D

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Lil Jon feat. Three 6 Mafia and the Eastside Boys. А и самата песен си се казва Move Bitch. И е размазващо яка :D

 

[Edit]

Моя грешка, Ludacris си е, прочел съм втория ред от припева като Get out da way whore, което вече е на Lil Jon. Сиреч, песента, която търсиш, е на Ludacris. Sorry :D

[/Edit]

 

OO да за второто е по-добре... и оесента е много яка, а забравих да ти кажа, че си я намерих, ама както и да е :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...