Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мммм, добре изглежда - удължители, карданче, дълги камъни... За френска кола бих добавил комплект ъглови торксове и може би инбуси. Сега ако кажеш, че струва и под 100 лв...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае къде точат в Пловдив вериги за резачки?

 

Точно до нас - на Богомил, отстрани на денонощния на ъгъла срещу ЦДГ Каменица - знаеш го. 

Link to comment
Share on other sites

130 лв. е комплекта, 108 части. Не само за френски вече трябва торксове.

 

Иначе аз отделно имам лули, гайчни, инбуси и т.н. След време мисля да взема звезди с тресчотка, че са много удобни.

 

П.П. Мерси Бате, ще ги пробвам тея, че с пилата се измъчих и пак не реже...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че има на толкова удобно място. Вече хич няма да си губя времето.

Link to comment
Share on other sites

Манесман е китайско до мозъка на костите си.

А относно другото. Произволен малък комплект, плюс допълнителен удължител от руския пазар би ти свършил работа.

Във всеки случай аз за леки работи(дори и в професионалната си сфера) ползвам едно малко комплектче на Форс. Докато за тежки ремонти и здраво напъване съм се оборудвал с инструменти на Гедоре, от ключове, до скоби за лагери. Само че тия струват колкото първородно чедо ;)

 

Значи отпада като марка. Така или иначе е на цената на останалите.

 

А това как е? Май са Руски тези Licota.

 

10842296_811983612205006_558644831166357

 

 

Цената е ОК, а и останалото изглежда Окей. Тоя Super Lock на вложките също изглежда като нещо, което бих оценил.

 

Днеска въртях с един Mannesmann и като приключих, камъка се беше извъртял малко на главата на тресчотката и беше заседнал. Такива неща много ме дразнят мен, а и малко ми е съмнително до кога ще оживее ако за толкова кратко започва да се усуква и да прескача. Чисто нов комплект..

 

Един въпрос, този размер 1/2, 1/4, 3/8 в описанието, към кой размер се отнася?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

w00x, on 29 Jan 2017 - 22:16, said:w00x, on 29 Jan 2017 - 22:16, said:w00x, on 29 Jan 2017 - 22:16, said:w00x, on 29 Jan 2017 - 22:16, said:w00x, on 29 Jan 2017 - 22:16, said:w00x, on 29 Jan 2017 - 22:16, said:

 

 

Един въпрос, този размер 1/2, 1/4, 3/8 в описанието, към кой размер се отнася?

Към размера на квадрата на тресчотката. За вложки до 14 мм това е размера - 1/4". Имам подобен комплект от лидълските серии, но е с повече части, без претенции да е професионален и вероятно поради това е над двойно по-евтин. Което не значи нискокачествен - като за любител ми е точно. Общо взето се убедих, че лидълските инструменти са на ниво над любителските, но са на много добра цена.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Към размера на квадрата на тресчотката. За вложки до 14 мм това е размера - 1/4". Имам подобен комплект от лидълските серии, но е с повече части, без претенции да е професионален и вероятно поради това е над двойно по-евтин. Което не значи нискокачествен - като за любител ми е точно. Общо взето се убедих, че лидълските инструменти са на ниво над любителските, но са на много добра цена.

 

Да не са ги пуснали лидълските пак? Искам да си взема, но все като отида - няма...

Link to comment
Share on other sites

Да не са ги пуснали лидълските пак? Искам да си взема, но все като отида - няма...

 

Как ще има човек, те в 8 часа в деня на промоцията са се наредили отпред и чакат да взимат. 

 

Сега има разни отверки, универсален мултишлайф (аз му викам дремел) и настолна бормашина. Чудя се нея дали да не я купя да имаме с баща ми, ама ще видим. 

Link to comment
Share on other sites

Изкупил съм почти цялата гама - много са им мръсни тия промоциЙ - не можеш да откажеш. На тема инструменти никой не се блъска пред вратата - няма толкова хора с такива интереси. Аз съо съм се наточил на дремел, па да видим... Отделно ми требе ПАК виброшлайфче, че ми го зеха... Абе дилеми. Циркулярчето обаче дето зех е убиец, както и зегето от Хоум дето са ни пуснАли ебати тарикатската въдица.

Link to comment
Share on other sites

На тая тема съм CETA-FORM - кутийката с камъни до 24 бе 120 преди 10 години. Но само като чуеш звука на тресчотката, клика, хода и се подмокряш... Ако знаеш за кво иде реч де... 

Link to comment
Share on other sites

 

Изкупил съм почти цялата гама - много са им мръсни тия промоциЙ - не можеш да откажеш. На тема инструменти никой не се блъска пред вратата - няма толкова хора с такива интереси. Аз съо съм се наточил на дремел, па да видим... Отделно ми требе ПАК виброшлайфче, че ми го зеха... Абе дилеми. Циркулярчето обаче дето зех е убиец, както и зегето от Хоум дето са ни пуснАли ебати тарикатската въдица.
За Лидълския ръчен циркуляр ли става дума? Аз и него загледах, не беше на промоция ама с поставката и той беше към 150 пари.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...