Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Аз пък имам един котарак ангорски на 5 месеца :D Тва животно вечерта ми къса нервите.Все ще намери няква хартийка или някъв шумкащ предмет и ще почне да си играе с него....отгоре на тва се качва и на леглото :wacko: Иначе си е занимавка котката, особено когато почнеш да си играеш с нея :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с каракачанска овчарка :bgrin: и котка. Не се понасят взаимно. Котката има наклонности на куче. В смисъл, че почти всеки ден се хвърля на разни кучета да се бие с тях :confused.

Link to comment
Share on other sites

Аз имах едно куче ама саседа го отрови,после имах два хамстера,и двата се казваха Пухчо и двата се самоубиха...повече нищо не гледам.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си имам супер сладко пинчерче , ама не си мислете, че е от ония гадни дебели и злобни идиот4ета , които само лаят и се дървят на които доиде. Моята е невероятно сладка, не само защото си е моя - прилича на сърничка и е свръх лигава - дадох и пълна свобода - да си прави каквото иска , но не ми прави никакви проблеми нито в къщи , нито на вън. Мого обича да идва с мен в wc-to и навсякаде където ходя из къщи . Има манталитета на котка и незнам от каде и е хрумнало това :woot

Имах и два хамстера - Хитлер и Ева Браун , но в последствие се оказа че Ева не е Ева а Евтим - и Хитлер го побърка от бой и тои завалията умря , а малко след това и самия убиец . :devil

Link to comment
Share on other sites

:)

Мисля че някъде имаше подобна тема,може и да греша.Както и да е :)

Аз имам котка с маниери на умопобъркано куче.Така че е малко трудно да се определи какво точно имам :D На тва животно само му дай да хапе.Имам чувството че след някой друг ден ша земе да лае.Лятото се изживяваше като летец(скочи от 8-я етаж) tounge.gif

aaaa mnogooooo me nakefiiii , moeto ku4e pak si misli 4e e kotka - da gi saberem i da vidim kakvo 6te stane a? :woot i e jenska , no majkite ku4eta vaob6te ne q vpe4etlqvat i se vzeh da se pritesnqvam seriozno, ima si edna plu6ena igra4ka - dinozavar i s nego se........ , v kraina smetka ot tova tqhno savokuplenie moje da izleznat 4udesni pin4ozavari :punk

Link to comment
Share on other sites

:)

aaaa mnogooooo me nakefiiii , moeto ku4e pak si misli 4e e kotka - da gi saberem i da vidim kakvo 6te stane a? :woot  i e jenska , no majkite ku4eta vaob6te ne q vpe4etlqvat i se vzeh da se pritesnqvam seriozno, ima si edna plu6ena igra4ka - dinozavar i s nego se........ , v kraina smetka ot tova tqhno savokuplenie moje da izleznat 4udesni pin4ozavari  :punk

Аз кат знам мойта котка ква е най-много да се збият.Плюс тва и мойта е женска,ама може и да се окажат някви обратни де да ги знаеш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз кат знам мойта котка ква е най-много да се збият.Плюс тва и мойта е женска,ама може и да се окажат някви обратни де да ги знаеш :laughing:

XAXAXA moje da se OBL*JAT :) az sam vijdal takova ne6to

Link to comment
Share on other sites

Аз кат знам мойта котка ква е най-много да се збият.Плюс тва и мойта е женска,ама може и да се окажат някви обратни де да ги знаеш :laughing:

moje, moje koi znae - ima 2 varianta da se sbiqt ili ........

ama 6te e golqm smqh :tongue

Link to comment
Share on other sites

И аз имам пойнтер - Рейчу на год и половина. Много е проклето и много ме изнервя ама и аз много го строявам :) Не живее в нас, а в стаичката за чистачки, дето е точно до апартамента. Сичко там си е негово и все намира нещо да чопли или да стърже. Абе голямо диване си е

Link to comment
Share on other sites

Mi daimu bebeto vij 4e 4oveka iska da pomogne.

 

Мда много съм услужлив само кучето да не иска да стои пред печката постоянно, че може да се разболее и да не скимти ако го държа на терасата от време на време :lol:

P.S. Няма да го глезя много :D

Link to comment
Share on other sites

az pyk za 2 godini smenih 4 kotki

bqha mn sladki ama gorkite se nqkvi nepriqtnosti im sa slu4vaha :cry

pyrvata si be6e daiva ta izbqga i ne se vyrna ve4e

vtorata mi q otkradnaha ili ne6to takova :cry

tretata q blysna kola :cry

a 4etvyrtata gorkata sko4i (padna) ot terasata :wacko:

a ot togawa ne sym si zimal lybimec

a sq obmislqm da si vzema ne6to ama ne sym re6il kakvo

 

p.s. imah i ribki predi kotkite ama kato si vzeh pyrvata maca sestrami gi dade za hrana na neq :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си имам супер сладко пинчерче , ама не си мислете, че е от ония гадни дебели  и злобни идиот4ета , които само лаят и се  дървят на които доиде. Моята е невероятно сладка, не само защото си е моя - прилича на сърничка и е свръх лигава - дадох и пълна свобода - да си прави каквото иска , но не ми прави никакви проблеми нито в къщи  , нито на вън. Мого обича да идва с мен в wc-to  и навсякаде където ходя  из къщи . Има манталитета на котка и незнам от каде и е хрумнало това :woot

Имах и два хамстера - Хитлер и Ева Браун , но  в последствие се оказа че Ева не е Ева а Евтим - и Хитлер го побърка от бой и тои завалията умря , а малко след това и самия убиец .  :devil

 

едно време имах мъжки и женски хамстер... женският хамстер разгонваше фамилитята на мъжкия и той се самоуби след няколко месеца, женската доживя до дълбока старост... вече животни гледам само в зоопарка, на Аnimal Planet или в чинията на обед

Link to comment
Share on other sites

Моята гордост-сибирското хъски Алис 2г. и 3 месеца,заек със звучното име Бенджамин Сиви Рабит,който ще оцелее вече 4-та Коледа и риби,които незнайно защо умират през няколко дена и разбира се-сестра ми........ :punk

Link to comment
Share on other sites

az imam iztu4no evropeiska(ve4e se pri4isliava kam nemskata,no e po-goliam(70kg.)i e s pove4e kozina)-kazva se graf,no v momenta za sagalenie ne jivee s men!a priiatelkata mi ima amerikanski koker6paniol-ne6to kato normalnite,no e s po-svetla kozina i mucunata mu e po-spleskana-kazva se artik(priatel)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че някъде имаше подобна тема,може и да греша.Както и да е :)

Аз имам котка с маниери на умопобъркано куче.Така че е малко трудно да се определи какво точно имам :D На тва животно само му дай да хапе.Имам чувството че след някой друг ден ша земе да лае.Лятото се изживяваше като летец(скочи от 8-я етаж) tounge.gif

Хахаха твоята котка ми напомня на котката на съседа!Тая котка е скачала 7 пъти от 6-тия етаж и нищо и няма!!Даже бях свидетел на един от пътите:

Та седя си аз у нас и гледам телевизия,имаше буря и няква ламарина падна от тавана на блока и изплющя много яко.След 1-2 сек. гледам нещо хвърчи надолу :blink: (първо ми заприлича на бебе и си викам аидее отиде си мъничето)тичам на терасата и кво да видя котката лежи на земята!След няколко сек. стана изтръска се и избяга!На другия ден той ми каза че я намерил пред вратата??Плюс тва тая котка е толкова злобна че като ида у тях да цъкаме и като ми се доходи до тоалетната немога да ида!Тя котката се окупирала вътре и само съска!Мен ме хвана шубето от тая котка!!!

 

Иначе аз имам риби!!!Нещо не ме кефят тия животни!Само мълчат! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...