Jump to content
BulForum.com

windows 7 въпрос


Recommended Posts

Колеги  сутринта забелязах в таскбара, че имам предложение за изтегляне на windows 10. Въпросът ми е дали само ще го изтегли или ще тръгне и да го инсталира ?

Link to comment
Share on other sites

Търсиш Notification Area Icons от search-a и оттам избираш hide icon and notifications за GWX (Get windows 10).

Аз лично бих го пробвал, макар че все още не се знае как ще се процедира след тази 1 година и какви ще са минусите за нелицензираните копия освен water mark-a.

Link to comment
Share on other sites

Не помага. Маха се, но при следващият рестарт иконата пак си е до часовника. Винта ми е лицензен, но не съм наясно как ще работят CAD CAM програмите които ми трябват на десятката....

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че ще има пробшем да тръгнат, ако си работят на 8. Все пак сериозните пеограми си ъпдейтват софтуера.

Колкото до иконката, трябва да де махне един от последните ъпдейти и ще изчезне.

 

KB3035583

Link to comment
Share on other sites

Пробвай тогава only show notifications.

Иначе има за проверка на съвместимост. От появяващия се прозорец се избира Check your Pc. След кратък тест ти изкарва с кое можеш да имаш проблеми след ъпгрейд.

http://core0.staticworld.net/images/article/2015/06/windows-10-compatibility-issues-100588294-large.idge.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...