Jump to content
BulForum.com

Как да покажем на едно момиче, че го обичаме?


Recommended Posts

По-сериозно се отнасяйте към на хората болежките бе..... егати животните .....

 

П.П. Преименувайте темата на "w00x съветва, или "2-те лица на любовта".", пускайте някаква препратка в тийн проблем-а, някой разбиращ от SEO да направи пост с ключови думи, за да се индексира от гугъл, сложете два AdSense банера точно отгоре и отдолу на тая тема и сме в играта. Аз ще поема потока.

 

Кобилкина мое се застреля.

:rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Това е много по-лесно да се напише, отколкото да се направи. Особено в такава ситуация.

Подобни коментари по никакъв начин не му помагат, защото най-вероятно ги е чул 190 пъти до сега от различни хора. Освен това и на стените на Фейсбук приятелите му непрестанно висят такива крилати фрази. Нищо чудно и Паулу Куелю да го е казал това на даден етап.

омфг :))) Нямам си и на идея какво е говорил Куелю, но тази фраза си я използвам през последните 10 години :))

А ти какво точно написа по-горе? Абсолютно същото, но разкрасенко, не пропусна и крилатите мисли от фейсбук :))

Идеята, че рандом хора могат да помогнат при такива ситуации е просто смешна. Освен ако някой от рандомите не е от подходищият пол и не вдигне краката... :))

Подобни коментари е чувал милион пъти защото така стоят нещата, и колкото по-бързо го проумее, толкова по-добре за него :)

Link to comment
Share on other sites

омфг :))) Нямам си и на идея какво е говорил Куелю, но тази фраза си я използвам през последните 10 години :))

А ти какво точно написа по-горе? Абсолютно същото, но разкрасенко, не пропусна и крилатите мисли от фейсбук :))

Идеята, че рандом хора могат да помогнат при такива ситуации е просто смешна. Освен ако някой от рандомите не е от подходищият пол и не вдигне краката... :))

Подобни коментари е чувал милион пъти защото така стоят нещата, и колкото по-бързо го проумее, толкова по-добре за него :)

 

Написах някакво обяснение, което по-добре от "Майната ѝ, има много риби в морето". Ще ме прощаваш... Крилати фрази не съм използвал.

 

Като си използваш фразата през последните 10 години, някой на който си я казал дошъл ли е да ти каже "Евала човече, много ми помогна. Добре, че беше ти с твоя незаменим съвет."? Не е въпроса да се говорят празни приказки. 4 човека преди теб казаха същото, което написа и ти с "твоята" запазена фраза. Мислиш ли, че някой в подобно състояние би обърнал внимание на подобно изказване? Хората в подобно състояние търсят обяснение и надежда, а не pep talk.

 

Казвам ти го, защото съм бил в това положение неколкократно. Всеки даваше "съвети" с крилати фрази и повече ми вредеше, отколкото ми помагаше. Това го разбрах в последствие съответно.

 

Какви риби има в морето по-точно можеш ли да ми обясниш? Меркантилни боклуци с тъпоумен поглед. Няма как да си размениш една нормална реплика с тях ако не говорите за нещата, които се случват на момента. Дискусията е някакъв мираж. Всички са толкова обременени, че направо не мога да почна да ти го обяснявам. Коя обременена от предишни връзки, коя обременена от прекалено високото си самочувствие, коя обременена от родителите си и т.н. Имам чувството, че и временните метеорологични условия ги обременяват вече тия жени. Перманентно.

Link to comment
Share on other sites

Аз дори на моя син не давам конкретни съвети дето е точно на 14 :) Казал съм му само да не се филмира много и това е. Това са болки, страдания и радост дето трябва човек сам да си ги изживее. Давайки му определени правила го лишаваш от възможността да мисли, да греши или да постъпи правилно за разлика от баща му навремето. Така, че казах - предпочитам с Кобилкина да си говорим за челастрене, макар, че тя малко срамежливо го дава - изчервява се като я питаш дава ли отзад :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз дори на моя син не давам конкретни съвети дето е точно на 14 :) Казал съм му само да не се филмира много и това е. Това са болки, страдания и радост дето трябва човек сам да си ги изживее. Давайки му определени правила го лишаваш от възможността да мисли, да греши или да постъпи правилно за разлика от баща му навремето.

 

Напълно съм съгласен с теб, но в определени моменти, човек има нужда от утеха, мнение или съвет. А той, че няма да го послуша изцяло е ясно.

 

В момент на раздяла, хората изпитват силни емоции. Не един и двама човека са слагали край на живота си в момент на депресия, защото всеки ги е оставял да си го "изживеят" и са им казвали, че "Има други риби в морето", "Живота продължава", "Така е било писано", "Всичко се случва за добро", "Явно не сте били един за друг" и други подобни тъпотии, които като ги чуя и ми идва да си повърна пицата с гъби и пилешко, и пирожката върху панталона/полата им.

Link to comment
Share on other sites

"Животът продължава" и "Явно не сте били един за друг" са си съвсем верни...

Може и да повръщаш, ама това е положението.

 

Иначе естествено, че трябва да продължи. Най-добре с безсмислен секс на първо време. Споменът за секса е вреден и кара мъжете да се връщат към нещо отдавна счупено.

Наеби две-три нови и ще видиш, че няма да се чувстваш така вече!

Link to comment
Share on other sites

Написах някакво обяснение, което по-добре от "Майната ѝ, има много риби в морето". Ще ме прощаваш... Крилати фрази не съм използвал.

 

Като си използваш фразата през последните 10 години, някой на който си я казал дошъл ли е да ти каже "Евала човече, много ми помогна. Добре, че беше ти с твоя незаменим съвет."? Не е въпроса да се говорят празни приказки. 4 човека преди теб казаха същото, което написа и ти с "твоята" запазена фраза. Мислиш ли, че някой в подобно състояние би обърнал внимание на подобно изказване? Хората в подобно състояние търсят обяснение и надежда, а не pep talk.

 

Казвам ти го, защото съм бил в това положение неколкократно. Всеки даваше "съвети" с крилати фрази и повече ми вредеше, отколкото ми помагаше. Това го разбрах в последствие съответно.

 

Какви риби има в морето по-точно можеш ли да ми обясниш? Меркантилни боклуци с тъпоумен поглед. Няма как да си размениш една нормална реплика с тях ако не говорите за нещата, които се случват на момента. Дискусията е някакъв мираж. Всички са толкова обременени, че направо не мога да почна да ти го обяснявам. Коя обременена от предишни връзки, коя обременена от прекалено високото си самочувствие, коя обременена от родителите си и т.н. Имам чувството, че и временните метеорологични условия ги обременяват вече тия жени. Перманентно.

Това за свалената звезда която щяла да я опари си е баш крилата фраза :)) А относно рибките, въобще не я смятам за запазена, но и не съм я взел от фейсбук статусче. Мое виждание си е. 

Имам приятели които са ми казвали - да, ти беше прав, само си загубих времето.

Относно положението на питащият ->  Очевидно, че той се е дънил през връзката им, а сега си е наумил, че трябва да бъде с това момиче. Момичето изглежда, че мисли по друг начин. Да седна да обяснявам колко са загубени момичетата в такава ситуация ли ? 

За себе си съм приел, че това е нормална част от живота, и няма смисъл да се впрягам сякаш няма повече момичета. Затова и давам такъв съвет. 

 

Мисля, че се движим в различна среда:)) Има много стойностни рибки

 

На самоубийствено настроените им трябва професионална помощ, а не форумни съвети. 

Link to comment
Share on other sites

"Животът продължава" и "Явно не сте били един за друг" са си съвсем верни...

Може и да повръщаш, ама това е положението.

 

Иначе естествено, че трябва да продължи. Най-добре с безсмислен секс на първо време. Споменът за секса е вреден и кара мъжете да се връщат към нещо отдавна счупено.

Наеби две-три нови и ще видиш, че няма да се чувстваш така вече!

 

Те може и да са верни, но не е нужно да се повтарят очевидни неща с цел успокоение и окуражаване.

 

Това за свалената звезда която щяла да я опари си е баш крилата фраза :)) А относно рибките, въобще не я смятам за запазена, но и не съм я взел от фейсбук статусче. Мое виждание си е. 

Имам приятели които са ми казвали - да, ти беше прав, само си загубих времето.

Относно положението на питащият ->  Очевидно, че той се е дънил през връзката им, а сега си е наумил, че трябва да бъде с това момиче. Момичето изглежда, че мисли по друг начин. Да седна да обяснявам колко са загубени момичетата в такава ситуация ли ? 

За себе си съм приел, че това е нормална част от живота, и няма смисъл да се впрягам сякаш няма повече момичета. Затова и давам такъв съвет. 

 

Мисля, че се движим в различна среда :)) Има много стойностни рибки

 

На самоубийствено настроените им трябва професионална помощ, а не форумни съвети. 

 

Това за звездата си го измислих на момента. Явно имам поетични заложби щом се върти като крилата фраза.

 

Прекалено буквално четеш.

 

Определено или се движим в различна среда, или имаме различни разбирания и вкусове за жени. Може и двете. Затова за всеки влак си има пътници. Ха, виж. И аз ги умея безсмислените и неверни заучени фрази.

 

"Всичко се случва с причина" ми е любимата. Няма друго толкова малоумно твърдение.

 

Всеки има самоубийствени наклонности. Не е нужно да си психично увреден. Всеки човек може да изпадне в дълбока депресия, а тогава мирогледа му доста се променя. И то не е само на психична основа. Депресията поражда и химични реакции в организма, които влияят на преценката и разсъдъка.

Link to comment
Share on other sites

Определено или се движим в различна среда, или имаме различни разбирания и вкусове за жени. Може и двете. Затова за всеки влак си има пътници. Ха, виж. И аз ги умея безсмислените и неверни заучени фрази.

Всъщност фразата е напълно на място тук. Кое не е вярното ? Моята приятелка може въобще да не ти хареса на теб, а за мен е перфектна. 

Какъв е проблема с ползването на такива фрази ? Предварително трябва да се обясни логиката зад всяка една от тях, като за малоумници, или може да приемем, че другата страна притежава някаква средна интелигентност и ще ни разбере ?

 

Питанка - ти се изживяваш като модератор ли ? Или смяташ, че нямам право на лично мнение и избор как да го изразя ? :)

 

 

Едит: Аз нямам никакви самоубийствени наклонности. Прекалено много се обичам :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност фразата е напълно на място тук. Кое не е вярното ? Моята приятелка може въобще да не ти хареса на теб, а за мен е перфектна. 

Какъв е проблема с ползването на такива фрази ? Предварително трябва да се обясни логиката зад всяка една от тях, като за малоумници, или може да приемем, че другата страна притежава някаква средна интелигентност и ще ни разбере ?

 

Питанка - ти се изживяваш като модератор ли ? Или смяташ, че нямам право на лично мнение и избор как да го изразя ? :)

Едит: Аз нямам никакви самоубийствени наклонности. Прекалено много се обичам :)

Ами не. Не е на място тая с влака, защото е пълна тъпотия. Тълкуването ти на фразата е погрешно в случая.

 

За това: "Моята приятелка може въобще да не ти хареса на теб, а за мен е перфектна." правилната заучена фраза е "- Всеки си има вкус. Казало кучето и си облизало задника."

 

Проблема с ползването на такива фрази е, че са правене на вятър на устата без да имат абсолютно никакъв ефект. Повтарянето на едно и също нещо в случая го лишава от стойност. Може да се ползва заучена фраза, но не и такава, която всеки е чувал през живота си стотици пъти.

 

Отговорка - Да. Мечта ми е да командвам, а и ми помага да си избивам натрупани комплекси. Затова и започнах да пиша пак във форума. Много негативна енергия ми се събра от самоосъждане и започна да ми се засилва депресията. Затова се върнах на това приятелско и слънчево място. Да си избия комплексите по перфектните и самовлюбени потребители. Живея в злобата си и ръчкането на психиката и настроението на околните ми доставя малкото удоволствие през сивият ми и еднообразен ден. Затова се заяждам с иначе толкова поучителните ти и индивидуално насочени съвети.

 

От твоя страна е егоистично да не споделяш натрупаният житейски опит в този аспект от живота си. Трябва ти по-голяма аудитория. Издай книга най-добре. "666 крилати фрази за болно сърце." Те хората са интелигентни. Ще се сетят и самички.

 

От сърце ти пожелавам никога да не гиполучаваш тия самоубийствени наклонности, които така или иначе не се придобиват, а те налягат. Да видиш как живота ти се срива пред очите ти. Може да пишеш на хората, които са изгубили работата си, близък човек и/или партньор и верни приятели в кратък срок от време. Кажи им ""Живота продължава", а да - и иди на психиатър щото си болен"" и давай напред с мисълта, че си помогнал.

 

Peace out.

Link to comment
Share on other sites

Издай книга най-добре. "666 крилати фрази за болно сърце." Те хората са интелигентни. Ще се сетят и самички.

Такава книга има - нарича се "Малка книжка за любовта" и дори познавам издателите от преди да започнат да ги издават тези глупости (малка книжка за това и онова), но пък учудващо добре им вървят та само мога да се радвам за тях 2мата.

Link to comment
Share on other sites

Аз дори на моя син не давам конкретни съвети дето е точно на 14 :) Казал съм му само да не се филмира много и това е. Това са болки, страдания и радост дето трябва човек сам да си ги изживее. Давайки му определени правила го лишаваш от възможността да мисли, да греши или да постъпи правилно за разлика от баща му навремето. Така, че казах - предпочитам с Кобилкина да си говорим за челастрене, макар, че тя малко срамежливо го дава - изчервява се като я питаш дава ли отзад :lol:

Хех, май не си имал вземане даване с широката руска душевност. Изчервяването освен да е от нетърпение. :)

Иначе по темата: ако една жена не те иска вече бягай. Много боли (от опит го знам) и никога няма да се възстановиш напълно (ако е била сериозна работата де) ама ще се промениш надявам се към по-добро.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...