Jump to content
BulForum.com

Тоалетна питанка към мъжката половина


Къде се целите, когато пикаете?  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Понякога ме връхлитат разни екзистенциални въпроси и не ми дават мира. Друг път ме връхлитат идиотски въпроси и сам се разсмивам. Не съм сигурен този към коя от двете групи спада, защото хем ме разсмива, хем всеки път, когато пикая, се сещам за него. Та, заставате пред тоалетната, вадите Widowmaker-а и пускате струята - къде?

Link to comment
Share on other sites

Хе! Интересен въпрос... Аз обикновено я пускам по балистична крива.... :shy:

Link to comment
Share on other sites

Зависи, ако има нещо от рода на тоалетно пате, баш там целя, ако ли не, малко над дупката, че да не вдигам врява :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не разбирам защо няма опция - "в кошчето"? Там е най-добре! :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз се целя в ароматотизатор, ако има. Когато съм много пиян направо сядам да си почина докато свърша работата :)

Link to comment
Share on other sites

Като няма хора наоколо пикая в мивката, тамън после се измивам вместо да тръскам във всички посоки.

Аз това съм го правил много пиян, когато реша че не ми се ходи до тоалетната, защото банята е по-близо :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа челна стойка не мога да правя....така че в заданието ще е необходимо добро изчисление на балистичната крива... :lol: както и Гадо спомена.

Link to comment
Share on other sites

Хайде да усложним малко задачата. Да добавим и ерекция. :laughing:

Чакаш да поспадне, сутрин е така ;) 

Иначе и аз се целя по ароматизатора, не знам, ако го няма ми е едно такова скучно :D

Link to comment
Share on other sites

Понякога ме връхлитат разни екзистенциални въпроси и не ми дават мира. Друг път ме връхлитат идиотски въпроси и сам се разсмивам. Не съм сигурен този към коя от двете групи спада, защото хем ме разсмива, хем всеки път, когато пикая, се сещам за него. Та, заставате пред тоалетната, вадите Widowmaker-а и пускате струята - къде?

 

Едно от най-важните неща в тази схема, Джули, е това, което аз съм нарекъл "пиянска стеничка". Или мястото на стената срещу тебе, на което се подпираш, докато провесваш кайсиите и пускаш отвеса. След това се изисква сериозна координация, така щото хем да не те чуват всички, че шуртиш кат' кон, хем да не оплискаш санитарния възел, защото дори и да си 'арен като Снейк ПЛИСКИН, никоя домакиня няма да ти уважи творчеството...  

 

Хайде да усложним малко задачата. Да добавим и ерекция. :laughing:

 

Има коленни стави за корекция, по възможност действащи. 

Link to comment
Share on other sites

Хайде да усложним малко задачата. Да добавим и ерекция. :laughing:

Както казах... Пробвай с балистична крива от съответното разстояние. Взимат се предвид следните фактори - Точно колко си одървен, точно колко бира си пил преди това (приема се за фактор и количеството изпито снощи), прибавя се и коефициентът на междинните препикавания (по време на лоченето), след което се изчислява синус и се умножава по 3.14 (с точност поне до десети знак). Ако постигнатият резултат надхвърли или не задоволи очакванията Ви, се пуска втора струя с внесена корекция по азимут и височина(методът е познат в армията под името „Артилерийска вилка“), което от своя страна при втори неуспех, гарантира на сто процента успешността на третия опит ;)

Ако обаче усложним задачата още малко и към ерекцията добавим и не съвсем трезво или откровено пияно състояние, съветът ми е директно да се прибегне към артилерийската вилка... Щот на мътна глава кой щи са занимава да прави такива сложни сметки, догоеа....

Link to comment
Share on other sites

Чш, тия дето не са ходили в казарма няма да могат да се изпикаят, бе :) Какви са тия вилки, милки и азимути. А по-кротко вече. Вадиш, пикаеш и ако върже добре. Ако не, опикаваш всичко наоколо, изпърдяваш се като сънена мечка на гърне боб и си биеш камшиците и да те няма :)

Link to comment
Share on other sites

Па кой се е родил научен, бе!?

Одеве забравих да добавя, че ако и от третия път не се успее с уцелването на кенефа, както и ако в схемата има намесена и нечия съпруга (отговаряща за хигиената в дадения кенеф и изобщо в къщата като частност... Тогава по-добре го прибирай обратно (трябва много да се внимава с дзипа на дюкяня) и си опикавай кълките, щот явно си толкова пиян, че щи е все едно, ама баре да спестиш бученето и дудненето, дето ще се стовари върху пияничката главица на аверчето... на следващата сутрин....

Link to comment
Share on other sites

Винаги може да се изпикаеш през терасата(но това е частен случай).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...