Jump to content
BulForum.com

Какво възбужда мъжете???


Recommended Posts

А защо не го питаш какво му има като постоянно му е криво? Та вземе да се усети че трябва да ти обърне малко внимание. Как може да измислиш с какво да го разнообразиш като незнаеш какво му е. Прави му се на мръсница, или по-точно на пубертетска к.рвентия или го заведи в някоя квартална кръчма или в домашна обстановка с компания. Нали знаеш: Пияна жена, весела къща. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Абе може човека просто да си има проблеми-тогава вярвай ми хич не ти е до това.А пък лошото е че може да му е омръзнало само с теб.Вероятно не си лоша ам като ти омръзне даже и сам е по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Thank you,people,na vsi4ki,deto se otzovaha...Onq den go iznasilvah mnogokratno..(toi ne uspq da se saprotivlqva :bgrin: )Problema e izcqlo psihi4eski-vzeli sme da si omruzvame....zatova mu puskam relaxi ta da si po4ine ot prisustvieto mi...hahahahaha...(az ne po4ivam deeee)Ideit sa qki,makar 4e sme izprobvali po4ti vsi4kite....samo za taq s asansiora se iska malka podgotovka,ama i tq 6te stane....Produljavaite da pomagate! :D

Link to comment
Share on other sites

Ami da te pitam-pravila li si mu striptiiz???

Link to comment
Share on other sites

Thank you,people,na vsi4ki,deto se otzovaha...Onq den go iznasilvah mnogokratno..(toi ne uspq da se saprotivlqva :bgrin: )Problema e izcqlo psihi4eski-vzeli sme da si omruzvame....zatova mu puskam relaxi ta da si po4ine ot prisustvieto mi...hahahahaha...(az ne po4ivam deeee)Ideit sa qki,makar 4e sme izprobvali po4ti vsi4kite....samo za taq s asansiora se iska malka podgotovka,ama i tq 6te stane....Produljavaite da pomagate! :D

 

ВЕЧЕ НЕ РАЗБИРАМ...ПОМОЩ ЛИ ТЪРСИШ ИЛИ МЪЖ?

Link to comment
Share on other sites

Какво възбужда мъжете ? Хъм чакай да помисля ...... :confused Ми жените :punk Особенно жените с хубава кола маска по краката ( малее,веднъж на какъв "таралеж" попаднах не е истина :wacko: ) ,и да не са с прашки !!! На моята съм й забранил прашките : само гащички дето се развързват отстрани (като банските един вид) ,определено са по-секси от тея прашки егати.Kaто видя прашки скрити в нечий гъз и ми се отщява сичко ибаси ! :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...