Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

Аз изявявам желание. Гледам съм различни трикове и повечето (освен тия с картите) са много готини. Имаше един плешив руснак, който е голям майстор.

 

Да, този руснака и аз съм го гледал, той прави болни трикове :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Men se6to me kefi bilqrda ama si tersq kede da igraq snoocer online. kazaha mi 4e go imalo v Yahoo no ne go namerih. Ako nqloi moje da mi dade link kede e to4no v Yahoo.

Link to comment
Share on other sites

Много се кефя да гледам снукър. Рони е психопат! И останалите и те са психопати! :)

Още не съм пробвал, обаче имам голямо желание. Засега играя само на 8ball

Случайно някой да познава човек, който би се съгласил да дава уроци? Усещам, че имам талант, но все пак не са ми ясни някои основни неща и игратами куца. Искам да ставам все по-добър :)

Link to comment
Share on other sites

Аз изявявам желание. Гледам съм различни трикове и повечето (освен тия с картите) са много готини. Имаше един плешив руснак, който е голям майстор.

Пича се казва Богдан Волковски и е поляк . Що се отнася да снукъра това е един от любимите ми спортове , много интересен за гледане (де да можех и да го играя :) ) , а Рони е феномен !

Link to comment
Share on other sites

Дейвид Грей направи току-що весел удар...извади черната извън масата. А тоя Магуайър много играе бе...

Link to comment
Share on other sites

Има логика да е решен, защото се играе в 10 от 19, но иначе според мен не е като да има явна разлика в класите. Поне дотук не се вижда такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ако има много добри на снукър вчера видях, че всяка събота във Fox-a се организират турнири.

 

едит: баси ронито ще отпадне :(

 

edit:2 не, не, не тва направо е невъзможно просто не мога да повярвам :tongue

Link to comment
Share on other sites

О'Съливън - Магуайър - 10:9....мога само да съжалявам, че не съм го гледал...представям си за какво напрежение и каква игра става дума.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах до към 7:6...голяма работа беше...евала на Стивън Магуайър. Колкото и да ме кефи О'Съливън, винаги е добре, когато най-големите падат... Така се създават други най-големи поне...

Link to comment
Share on other sites

О'Съливън - Магуайър - 10:9....мога само да съжалявам, че не съм го гледал...представям си за какво напрежение и каква игра става дума.

Коронният номер на О'Сълвън е в началото винаги да пада.Странен човек.Негово дело е адското спокойствие.Тоя човек не трепва.Професионалист е няма съмнение. :punk

Link to comment
Share on other sites

О'Съливън - Магуайър - 10:9....мога само да съжалявам, че не съм го гледал...представям си за какво напрежение и каква игра става дума.

мача беше уникален. при 9-7 за Магуайър и преднина от 50 и няколко точки за него тоя направи грешка въпреки, че трябваше да вкара още 2-3 топки и взимаше мача. И след това 3 поредни игри за Рони и край :D

Link to comment
Share on other sites

a we mom4eta da vi pitam kade se namira tva fox-a 4e neznam. Igraq biliar ot baq vreme i taka i neznam kade e taq zala deto organizirat torniri vsqkak subota.A blood master ako si mnoog otvoren na taq igra billard moge da doide6 d ami vzeme6 parite ako iska6 as igraq v onaq 4upena zala greenland(korala) no tui kato ti si profesionalist moge bi nqma d ati e problem naklona ili 4upenite shteki .ti bi trqbvalo da si ima6 .

Link to comment
Share on other sites

A blood master ako si mnoog otvoren na taq igra billard moge da doide6 d ami vzeme6 parite ako iska6 as igraq v onaq 4upena zala greenland(korala) no tui kato ti si profesionalist moge bi nqma d ati e problem naklona ili 4upenite shteki .ti bi trqbvalo da si ima6 .

otidoh v greenland-a i nikoi ne iskashe da mi igrae na pari :confused :confused neznam kvo pove4e da kaja , ako iskash da igraem da si napraim 1 sreshta i da po4vame

Link to comment
Share on other sites

мача беше уникален. при 9-7 за Магуайър и преднина от 50 и няколко точки за него тоя направи грешка въпреки, че трябваше да вкара още 2-3 топки и взимаше мача. И след това 3 поредни игри за Рони и край  :D

 

Makar 4e sam za O'Salivan v4era mi se iska6e toi da zagubi :wacko:

Toq Maguaiar kato porastne kak 6te gi ma4ka prosto ne e istina :D

A za O'Salivan kvo da kaja v momenta e v mnogo slaba vorma.Tova be6e edin ot nai slabite mu ma4ove koito sam gledal.Dano da se sasredoto4i i v ostava6tite ma4ove da pokaje kakvo moje :)

Link to comment
Share on other sites

ха-ха Ivoanna много весели постове пускаш :beer:

И като си представиш, че сигурно ги мъдри по половин час...тежък е животът манекенски :)

 

Сега гледам как Дейвис се мъчи срещу Грийн. 14 фрейм беше доста напрегнат и изобилстваше с грешки, но все пак Стиви го взе с красив далечен удар по синята.

Link to comment
Share on other sites

Възхищавам им се на тези хора - аз ако бях, при такова напрежение в 19 фрейм щях да припадна на масата. :)

Браво на Дейвис! Отложи пенсионирането си :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...